Już dziś rozpocznie się 9. kolejka Fortuna ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!


Pierwszy gwizdek, inaugurujący piątkowe zmagania, zabrzmi punktualnie o 18 w Legnicy oraz w Niecieczy. Miedź Legnica zmierzy się z Puszczą Niepołomice. Podopieczni Jarosława Skrobacza z pewnością będą chcieli poprawić sobie nastroje po ostatnim remisie z ekipą z Jastrzębia. Puszcza natomiast jest głodna gry, bowiem w minionej kolejce nie grała, ze względu na powołania zawodników do reprezentacji narodowych. Oba zespoły z pewnością będą chciały się przełamać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na platformie Ipla, a link do niego jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice [TRANSMISJA NA ŻYWO]

W tym samym czasie, Bruk-Bet Termalica Nieciecza zagra z GKS-em 1962 Jastrzębie. Zespół dowodzony przez Pawła Ścieburę w minionej kolejce ugrał punkt w Legnicy, natomiast Słoniki nie grały, bowiem ich mecz został przełożony z powodu powołania zawodnika Chrobrego do reprezentacji narodowej. Obie ekipy z pewnością będą chciały się przełamać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na platformie Ipla, a link do niego jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS 1962 Jastrzębie [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Odra Opole o godzinie 19:45, podejmie Radomiaka Radom. W minionej kolejce tylko ekipa z Opola wybiegła na boiska i dziś do meczu z Radomiakiem przystępuje w doskonałych nastrojach. Zespół dowodzony przez Dietmara Brehmera ograł Koronę Kielce, wobec czego dziś będzie chciał pójść za ciosem. Obie ekipy z pewnością będą chciały wygrać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na platformie Ipla, a link do niego jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: Odra Opole - Radomiak Radom [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Piątkowe zmagania zakończy potyczka GKS-u Tychy z Chrobrym Głogów. Zarówno jedni jak i drudzy w minionej kolejce nie grali, bowiem zawodnicy obu drużyn zostali powołani do reprezentacji narodowych. Nastroje trochę lepsze ma mimo wszystko jednak Chrobry, ale obie ekipy są głodne gry i liczą dziś na wygraną. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w internecie lub w telewizji. Transmisję dzisiejszego spotkania przeprowadzi Polsat Sport, a mecz możecie także oglądać w systemie PPV na platformie Ipla. Koszt jednorazowego dostępu wynosi zaledwie 5 zł, a link do meczu jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: GKS Tychy - Chrobry Głogów [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Foto: Tomasz Chabior

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.