Dziś zostanie rozegrany ostatni mecz 8. kolejki Fortuna 1 ligi, w którym to czeka nas potyczka Korony Kielce z Odrą Opole! Oglądajcie LIVE.


Dziś punktualnie o godzinie 12:40, zostanie rozegrany ostatni mecz 8. kolejki Fortuna 1 ligi pomiędzy Koroną Kielce a Odrą Opole. Lepsze humory przed dzisiejszą potyczką, z pewnością mają podopieczni Macieja Bartoszka, którzy w poprzedniej kolejce pokonali na wyjeździe GKS Tychy. Odra natomiast, bezbramkowo zremisowała na własnym obiekcie z pretendującą do awansu Arką Gdynia.

Aktualnie wyżej w ligowej tabeli jest ekipa z Opola, która na ten moment zajmuje 3. miejsce, z dorobkiem szesnastu punktów, na co składa się 5 zwycięstw, 1 remis oraz jedna porażka. Korona natomiast zajmują trzynaste miejsce, z dorobkiem dziewięciu punktów. Na ten dorobek składają się 2 zwycięstwa, 3 remisy oraz dwie porażki. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem dzięki wygranej, zespół z Kielc może zrównać się punktami z szóstą Miedzią Legnica.

Dzisiejsze spotkanie zostanie rozegrane bez udziału publiczności, wobec czego wszyscy chcący je obejrzeć będą musieli usiąść przed telewizorem lub ekranem komputera. Transmisje na żywo będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport oraz w systemie PPV na platformie IplaKoszt jednorazowego dostępu do niej to jedynie 5 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

Fortuna 1 liga: Korona Kielce - Odra Opole [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Foto: Tomasz Chabior

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.