Znany jest plan transmisji 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski na sportowych Polsatu. Kibice będą mogli zobaczyć mecze od czwartku do wtorku, a transmisje będą przeprowadzone m.in. z Łodzi, Szczecina oraz Mielca.


Już za niecałe dwa tygodnie zostanie rozegrana 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. Znany jest dokładny jej terminarz, a także plan transmisji meczów tejże serii zmagań. Kibice na kanałach sportowych Polsatu będą mogli zobaczyć aż dziewięć spotkań. Pierwszy będzie można zobaczyć już 29 października o 17 i wtedy naprzeciw siebie staną Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz Zagłębie Lubin.

Kolejne transmitowane mecze zaś, zostaną pokazane w piątek, sobotę oraz poniedziałek i wtorek. W piątek na kanałach sportowych Polsatu kibice zobaczą aż trzy starcia. O 12:30 Garbarnia Kraków zagra z Chojniczanką Chojnice. Kolejne mecze zostaną rozegrane o 17 i 20. Najpierw Arka Gdynia zagra z Koroną Kielce, a następnie Widzew Łódź podejmie Legię Warszawa.

Sobotnie zmagania rozpocznie mecz Świtu Skolwin z Cracovią, którego początek zaplanowano na godzinę 12:30. Kolejne spotkanie zostanie rozegrane trzy godziny później, wtedy to Olimpia Grudziądz zmierzy się u siebie z Lechią Gdańsk. O 18:30 natomiast, PGE Stal Mielec zagra z Piastem Gliwice.

Kolejne mecze na kanałach sportowych Polsatu będzie można zobaczyć w poniedziałek i wtorek. W poniedziałek 2 listopada, kibice obejrzą potyczkę Znicza Pruszków z Lechem Poznań, która rozpocznie się o 20. We wtorek natomiast, Ślęza Wrocław o godzinie 12:30 zmierzy się z Górnikiem Łęczna.

Poniżej prezentujemy pełną rozpiskę transmisji meczów 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski na kanałach sportowych Polsatu.

29 października

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin, godz. 17:00 

30 października

Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice, godz. 12:30 

Arka Gdynia - Korona Kielce, godz. 17:00 

Widzew Łódź - Legia Warszawa, godz. 20:00 

31 października

Świt Skolwin (Szczecin) - Cracovia, godz. 12:30 

Olimpia Grudziądz - Lechia Gdańsk, godz. 15:30 

Stal Mielec - Piast Gliwice, godz. 18:30 

2 listopada

Znicz Pruszków - Lech Poznań, godz. 20:00 

3 listopada

Ślęza Wrocław - Górnik Łęczna, godz. 12:30


Foto: Kacper Ząber/Garbarnia Kraków

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.