Spadkowicz z Fortuna 1 ligi po raz kolejny w październiku zagości na kanale TVP Sport. Ekipa z Suwałk  w kolejnym telewizyjnym meczu, podejmie innego spadkowicza, a mianowicie ekipę Chojniczanki.


Październik wydaję się że będzie należał do Wigier Suwałki, jeśli chodzi o transmisję ich meczów na kanale TVP Sport. Dziś Telewizja Polska transmituje mecz z Motorem Lublin, natomiast za tydzień kibice będą mogli obejrzeć w telewizji spotkanie z Bytovią Bytów. Jak się okazuje, to nie koniec meczów spadkowicza z Fortuna 1 ligi w TVP.

Wigry na łamach kanału sportowego Telewizji Polskiej zagoszczą przynajmniej trzy razy w październiku. Po meczach z Motorem i Bytovią, kibice zobaczą też starcie z Chojniczanką Chojnice. To spotkanie zostanie rozegrane w ramach 10. kolejki o mistrzostwo 2 ligi. Mecz zostanie rozegrany 25 października, a pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 19:30.


Foto: Kacper Ząber/Garbarnia Kraków

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.