Już dziś zostanie zainaugurowana dwunasta seria gier w 3 lidze gr. IV. Polonia Bytom na stadionie Szombierek podejmie Ślęzę Wrocław, a więc aktualnego lidera rozgrywek. Oglądajcie LIVE!


Dziś punktualnie o godzinie 15 zostanie zainagurowana 12. kolejka 3 ligi gr. III. Polonia Bytom na stadionie Szombierek podejmie aktualnego lidera rozgrywek, Ślęzę Wrocław. Lepsze humory przed dzisiejszą potyczką z pewnością mają gospodarze, którzy w minionej kolejce wygrali na wyjeździe z Piastem Żmigród. Ślęza natomiast zremisowała z rezerwami Zagłębia Lubin.

Aktualnie wyżej w ligowej tabeli jest Ślęza, która na wszystkich patrzy z góry, bowiem jest liderem. Podopieczni Grzegorza Kowalskiego dotychczas zdobyli 23 punkty, na co złożyło się 7 zwycięstw, 2 remisy oraz jedna porażka. Polonia natomiast zajmuje miejsce trzecie, z dorobkiem 21 punktów, na co złożyło się 6 wygranych oraz 3 remisy. 

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem dzięki wygranej, bytomianie przynajmniej na chwilę, awansują na pierwsze miejsce. Wszyscy kibice, którzy nie będą mogli pojawić się na dzisiejszej potyczce, będą mogli obejrzeć ten mecz na żywo w internecie. Transmisję z tego starcia możecie oglądać w systemie PPV na  platformie TVCOM. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 10 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

3 liga gr. III: Polonia Bytom - Ślęza Wrocław [TRANSMISJA NA ŻYWO]


FotoKrzysztof Kadis/Polonia Bytom

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.