Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania 8. kolejki 2 ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować niemal cały dzień przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!


Sobotnie zmaga zainauguruje mecz rezerw Śląska Wrocław z Chojniczanką Chojnice. Lepsze humory przed dzisiejszą potyczką z pewnością mają goście, którzy w minionej kolejce pokonali u siebie Garbarnię. Śląsk natomiast zremisował z Bytovią. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na kanale youtube Śląska WrocławLink do meczu znajduje się poniżej.

2 liga: Śląsk II Wrocław - Chojniczanka Chojnice [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Dwie godziny później, Garbarnia Kraków na swoim obiekcie sprawdzi formę lidera, Stali Rzeszów. Oba zespoły przed pierwszym gwizdkiem mają zgoła odmienne nastroje. Stal pokonała Skrę i tym samym została liderem, natomiast Garbarnia musiała uznać wyższość Chojniczanki. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w systemie PPV na kanale Garca TV za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 12 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

2 liga: Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów [TRANSMISJA NA ŻYWO]

O godzinie 15, Błękitni Stargard na własnym stadionie zagrają z Hutnikiem Kraków. Zarówno jedni jak i drudzy przed dzisiejszym meczem mają bardzo dobre humory. Błękitni w minionej kolejce wygrali w Ostródzie, natomiast Hutnik przełamał się i pokonał na wyjeździe Olimpię. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je za darmo na platformie TVCOM. Link do meczu znajduje się poniżej.

2 liga: Błękitni Stargard - Hutnik Kraków [TRANSMISJA NA ŻYWO]

W tym samym czasie, Skra Częstochowa podejmie Sokół Ostróda, Nastroje w obu obozach nie są najlepsze, bowiem Skra przegrała w Rzeszowie, a Sokół u siebie przegrał z Błękitnymi. Obie ekipy więc z pewnością będą chciały się przełamać. Zapowiada się ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na kanale SkraTV. Link do meczu jest dostępny poniżej.

2 liga: Skra Częstochowa - Sokół Ostróda [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Dwie godziny później, Olimpia Elbląg u siebie, sprawdzi formę GKS-u Katowice. Zarówno jedni jak i drudzy do dzisiejszego meczu podchodzą podrażnieni, bowiem Olimpia u siebie przegrała z Hutnikiem, natomiast podopieczni Rafała Góraka dali sobie wyrwać punkt w meczu ze Zniczem Pruszków. Obie ekipy więc z pewnością będą chciały się przełamać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je za darmo na platformie TVCOM. Link do meczu znajduje się poniżej.

2 liga: Olimpia Elbląg - GKS Katowice [TRANSMISJA NA ŻYWO]

O godzinie 18, Olimpia Grudziądz zagra z Górnikiem Polkowice. Obie ekipy przed dzisiejszym meczem mają bardzo dobre humory, bowiem Olimpia pokonała rezerwy Lecha Poznań, a ekipa dowodzona przez Janusza Niedźwiedzia wygrała z Pogonią Siedlce. Obie ekipy z pewnością będą chciały pójść za ciosem. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je za darmo na platformie TVCOM. Link do meczu znajduje się poniżej.

2 liga: Olimpia Grudziądz - Górnik Polkowice [TRANSMISJA NA ŻYWO]

W tym samym czasie, Wigry Suwałki podejmą u siebie Motor Lublin. Zarówno jedni jak i drudzy są głodni gry i liczą dziś na komplet oczek. Wigry w minionej kolejce nie grały, natomiast Motor wysoko przegrał z zespołem z Kalisza. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je za darmo w telewizji oraz internecie. Transmisje z tego spotkania zapowiedziało TVP Sport. Mecz możecie także oglądać na stronie sport.tvp.plLink do meczu znajduje się poniżej.

2 liga: Wigry Suwałki - Motor Lublin [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Sobotnie zmagania, zakończy pojedynek KKS-u 1925 Kalisz z Bytovią Bytów. Gospodarze przed dzisiejszą potyczką mają doskonałe humory, bowiem w minionej kolejce, pewnie wygrali w Lublinie. Bytovia natomiast, zremisowała u siebie z rezerwami Śląska. Obie ekipy więc z pewnością będą chciały pójść za ciosem. Zapowiada się ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na kanale ŁączyNasPiłka. Link do meczu jest dostępny poniżej.

2 liga: KKS 1925 Kalisz - Bytovia Bytów [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.