Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania na szczeblu trzecioligowym W planie znajduje się m.in. ciekawy mecz beniaminka z Łagowa z pretendentem do awansu czy starcie nieobliczanej Wisły z rezerwami Pasów. Emocji nie powinno także brakować w Wiązownicy. Sprawdźcie rozpiskę transmisji na piłkarką niedzielę.


KS Wiązownica punktualnie o godzinie 15 rozpocznie mecz z Orlętami Radzyń Podlaski. Obie ekipy w minionej kolejce poszły na kompromis i ze swoimi rywalami podzieliły się punktami. Ciekawy w tym wszystkim jest fakt że w obu spotkaniach było 0-0. Zarówno jednym i drugim marzy się przełamanie, wobec czego dziś można spodziewać się bardzo ciekawego starcia. Możecie je oglądać w systemie PPV na kanale MTTolo TV za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 12 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

3 liga gr. IV: KS Wiązownica - Orlęta Radzyń Podlaski [TRANSMISJA NA ŻYWO]

O tej samej porze, Wisła Sandomierz rozpocznie mecz z rezerwami Cracovii. Podopieczni Rafała Wójcika do dzisiejszej potyczki przystępują w bardzo dobrych nastrojach, bowiem w środę wygrali z mocnym Podhalem Nowy Targ. Pasy w minionej kolejce przegrały natomiast z Siarką Tarnobrzeg, wobec czego dziś będą chciały się przełamać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w systemie PPV na kanale SKS Wisła LIVE za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 12 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

3 liga gr. IV: Wisła Sandomierz - Cracovia II [TRANSMISJA NA ŻYWO] 

Ciekawie zapowiada się starcie ŁKS-u Probudex Łagów z Wisłą Puławy. Beniaminek jest rewelacją rozgrywek, natomiast ekip z Puław pretenduje do awansu na szczebel centralny. Obie ekipy w minionej kolejce dopisały do swojego dorobku komplet oczek. ŁKS pokonał groźne w tym sezonie Podhale, natomiast Wisła wygrała ze Stalą Kraśnik 2-0. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w systemie PPV na kanale MySportTV za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 13,90 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

3 liga gr. IV: ŁKS Probudex Łagów - Wisła Puławy [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.