Już dziś rozpocznie się szósta seria gier na zapleczu piłkarskiej elity. We wtorkowy wieczór zostaną rozegrane dwa mecze. Jako pierwsi na murawę wybiegną piłkarze Widzewa Łódź i Zagłębia Sosnowiec, natomiast dwie i pół godziny później zagra Arka Gdynia z GKS-em Tychy. Oglądajcie LIVE.


Pierwszy gwizdek, inaugurujący wtorkowe zmagania, zabrzmi punktualnie o 18:10 w Łodzi. Tam Widzew Łódź podejmie Zagłębie Sosnowiec. Humory obu ekip przed dzisiejszym meczem są zgoła odmienne. Widzew w minionej kolejce skromnie pokonał GKS 1962 Jastrzębie, natomiast Zagłębie uległo Stomilowi Olsztyn. Zarówno jedni jak i drudzy z pewnością będą chcieli dziś wygrać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w internecie lub w telewizji. Transmisję dzisiejszego spotkania przeprowadzi Polsat Sport Ekstra, a mecz możecie także oglądać w systemie PPV na platformie Ipla. Koszt jednorazowego dostępu wynosi zaledwie 5 zł, a link do meczu jest dostępny poniżej.

Fortuna 1 liga: Widzew Łódź - GKS 1962 Jastrzębie [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Dwie i pół godziny później, rozpocznie się mecz Arki Gdynia z GKS-em Tychy. Podopieczni Ireneusza Mamrota doskonale rozpoczęli sezon i dziś z pewnością chcieli przedłużyć passę wygranych meczów. Tyszanie także mają dobre humory, bowiem w sobotę pokonali oni u siebie Apklan Resovię. Zarówno jedni jak i drudzy z pewnością będą chcieli dziś wygrać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w internecie lub w telewizji. Transmisję dzisiejszego spotkania przeprowadzi Polsat Sport Ekstra, a mecz możecie także oglądać w systemie PPV na platformie Ipla. Koszt jednorazowego dostępu wynosi zaledwie 5 zł, a link do meczu jest dostępny poniżej

Fortuna 1 liga: Arka Gdynia - GKS Tychy [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Foto: Marcin Bryja/Widzew Łódź/Materiały Prasowe

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.