Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania 5. kolejki 2 ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować niemal cały dzień przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!


Punktualnie w samo południe, rezerwy Śląska Wrocław podejmą Motor Lublin. Gospodarze dzisiejszego starcia w minionej kolejce przegrali na wyjeździe z Wigrami, natomiast Motor zremisował z Garbarnią. Obie ekipy więc z pewnością będą chciały się przełamać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na oficjalnym kanale youtube Śląska Wrocław. Link do meczu znajduje się poniżej.

2 liga: Śląsk II Wrocław - Motor Lublin [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Trzy godziny później, Garbarnia Kraków na własnym stadionie zmierzy zmierzy się z Bytovią Bytów. Podopieczni Łukasza Surmy w piątek zremisowali w Lublinie, natomiast Bytovia przegrała ze Skrą. Obie ekipy więc z pewnością będą chciały się przełamać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w systemie PPV na kanale GARCA TV za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 12 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

2 liga: Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Punktualnie o 16, Skra Częstochowa podejmie lidera rozgrywek, Chojniczankę Chojnice. Gospodarze dzisiejszego meczu w sobotę pokonali na wyjeździe Bytovię, natomiast Garbarnia zremisowała w Lublinie. Obie ekipy z pewnością będą chciały dziś wygrać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na kanale SkraTV. Link do meczu znajduje się poniżej.

2 liga: Skra Częstochowa - Chojniczanka Chojnice [TRANSMISJA NA ŻYWO]

O tej samej porze, Błękitni Stargard zagrają ze Stalą Rzeszów. Zespół dowodzony przez Adama Topolskiego w minionej kolejce przegrał z liderem, Chojniczanką. Stal natomiast bezbramkowo zremisowała u siebie z ekipą z Elbląga. Obie ekipy więc z pewnością będą chciały się przełamać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w systemie PPV na  platformie TVCOM. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 15 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

2 liga: Błękitni Stargard - Stal Rzeszów [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Dwie godziny później, Pogoń Siedlce rozpocznie pojedynek z rezerwami Lecha Poznań. Drużyna z Mazowsza w sobotę w samej końcówce uratowała oczko w Katowicach, natomiast drugi garnitur Kolejorza przegrał z Górnikiem. Obie ekipy z pewnością będą chciały dziś wygrać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w systemie PPV na  platformie TVCOM. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 15 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

2 liga: Pogoń Siedlce - Lech II Poznań [TRANSMISJA NA ŻYWO]

W tym samym czasie, Olimpia Grudziądz podejmie GKS Katowice. Gospodarze dzisiejszego spotkania w piątek zremisowali z Hutnikiem Kraków, natomiast katowiczanie ugrali punkt z Pogonią. Zarówno jedni jak i drudzy nie mają zbyt dobrych humorów i będą chciały dziś sięgnąć po komplet oczek. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w systemie PPV na  platformie TVCOM. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 15 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

2 liga: Olimpia Grudziądz - GKS Katowice [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Także o 18, KKS 1925 Kalisz zagra z Wigrami Suwałki. Beniaminek w minionej kolejce pauzował, natomiast Wigry pokonały rezerwy Śląska. Obie ekipy z pewnością będą chciały dziś wygrać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w systemie PPV na  platformie TVCOM. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 15 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

2 liga: KKS 1925 Kalisz - Wigry Suwałki [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.