Stal Rzeszów zremisowała z rezerwami Lecha Poznań! Radunia Stężyca w barażach o awans

Stal Rzeszów remisem z rezerwami Lecha Poznań zakończyła sezon 2021/22 w eWinner 2 lidze, zwieńczonym awansem do Fortuna 1 ligi. Wynik ten okazał się szczęśliwy dla Raduni Stężyca, która zagra...

więcej →

Ważne zwycięstwo Chojniczanki Chojnice! Podopieczni Tomasza Kafarskiego coraz bliżej 1 ligi

Piłkarze Chojniczanki Chojnice odnieśli kolejne zwycięstwo w eWinner 2 lidze i są już bardzo blisko awansu do Fortuna 1 ligi. Podopieczni Tomasza Kafarskiego w środę pokonali rezerwy Lecha Poznań.

więcej →

Motor Lublin nadal niepokonany na wiosnę! Zwycięstwo z rezerwami Lecha Poznań

Piłkarze Motoru Lublin odnieśli kolejne zwycięstwo w rundzie wiosennej. Podopieczni Marka Saganowskiego tym razem pokonali rezerwy Lecha Poznań.

więcej →

Pogoń Siedlce w dwadzieścia minut rozmontowała rezerwy Lecha Poznań

Dobre spotkanie rozegrali piłkarze Pogoni Siedlce. Podopieczni Damiana Guzka bez większych problemów pokonali rezerwy Lecha Poznań.

więcej →

Rezerwy Lecha Poznań górą w starciu ze Zniczem Pruszków

Zaległości odrabiały także zespoły rezerw Lecha Poznań oraz Znicza Pruszków. Pierwotnie spotkanie miało się odbyć już w grudniu, ale nie doszło do skutku ze względu na trudne warunki atmosferyczne.

więcej →

Ruch Chorzów podzielił się punktami z rezerwami Lecha Poznań

Podział punktów na inaugurację piłkarskiej wiosny przy Cichej 6. Piłkarze Ruchu Chorzów w pierwszym meczu po zimowej przerwie, zremisowali z rezerwami Lecha Poznań.

więcej →

Igor Ławrynowicz został wypożyczony do Stali Rzeszów

Stal Rzeszów ma nowego piłkarza. Do lidera eWinner 2 ligi z Lecha Poznań został wypożyczony Igor Ławrynowicz.

więcej →

Jakub Malec został wypożyczony do Ruchu Chorzów

Beniaminek eWinner 2 ligi wypożyczył piłkarza Lecha Poznań. Mowa tutaj Jakubie Malcu, które najbliższe pół roku spędzi w Ruchu Chorzów.

więcej →

Oficjalnie: Mecz rezerw Lecha Poznań ze Zniczem Pruszków zostały przełożony

Zimowa aura za oknem daje się we znaki. Niestety, ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne, odwołany został dzisiejszy mecz rezerw Lecha Poznań ze Zniczem Pruszów.

więcej →

Rezerwy Lecha Poznań górą w starciu z Wisłą Puławy

Rezerwy Lecha Poznań nie zwalniają tempa. Ekipa Artura Węski odniosła kolejne zwycięstwo w eWinner 2 lidze. Tym razem w pokonanym polu znalazła się Wisła Puławy.

więcej →

Rezerwy Lecha Poznań górą w starciu z Radunią Stęzyca

W jedynym niedzielnym meczu eWinner 2 ligi, piłkarze rezerw Lecha Poznań skromnie pokonali Radunię Stężyca. Beniaminek postawił trudne warunki, ale komplet "oczek" zgarnął "Kolejorz".

więcej →

Olimpia Grudziądz drugi rok z rzędu eliminuje Lecha II Poznań z Pucharu Polski

Solidny występ Olimpii Grudziądz zaowocował awansem do następnej rundy Pucharu Polski. Kolejny rok z rzędu Lech II Poznań musiał uznać wyższość drużyny z Grudziądza w tych rozgrywkach.

więcej →

KKS Kalisz podzielił się punktami z rezerwami Lecha Poznań

W 14. kolejce zmagań eWinner 2 ligi spotkały się drużyny KKS-u Kalisz i Lecha II Poznań, po zaciętym spotkaniu mecz zakończył się remisem 2:2. 

więcej →

Rezerwy Lecha Poznań bezbramkowo zremisowały z Pogonią Grodzisk Mazowiecki

Nie samą Ligą Mistrzów człowiek żyje. Dziś zaległości odrabiali w eWinner 2 lidze, a konkretnie zmierzyły się ze sobą drużyny rezerw Lecha Poznań oraz Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Spotkanie zakończyło się...

więcej →

Rezerwy Lecha Poznań ograły pretendenta do awansu! Chojniczanka Chojnice w pokonanym polu

Piłkarze rezerw Lecha Poznań odnieśli ważne zwycięstwo w eWinner 2 lidze. Podopieczni Artura Węski ograli u siebie Chojniczankę Chojnice i tym samym zbliżyli się do niej na trzy punkty.

więcej →

Rezerwy Lecha Poznań skromnie pokonały na wyjeździe GKS Bełchatów

Rezerwy Lecha Poznań w dobrych humorach wrócą do domu. Podopieczni Artura Węski skromnie pokonali na wyjeździe GKS Bełchatów i nadal są poza strefą spadkową.

więcej →

Motor Lublin zwycięża a Michał Fidziukiewicz nie zatrzymuje się

Rezerwy Lecha Poznań musiały uznać wyższość gości z Lublina. Kolejne bardzo dobre spotkanie rozegrał Michał Fidziukiewicz autor dwóch trafień w tym spotkaniu. Trzeci gol padł łupem Arkadiusza Najemskiego. 

więcej →

Karol Drażdżewski zgłoszony przez Jarotę Jarocin

Trzecioligowy Jarota Jarocin ma nowego bramkarza. Do kadry ekipy z Wielkopolski został włączony Karol Drażdżewski, który ostatnio był związany z rezerwami Lecha Poznań.

więcej →

Ruch Chorzów górą we Wronkach! Rezerwy Lecha Poznań w pokonanym polu

Piłkarze Ruchu Chorzów odnieśli kolejne ważne zwycięstwo w eWinner 2 lidze. Podopieczni Jarosława Skrobacza tym razem wygrali we Wronkach, gdzie mierzyli się z rezerwami Lecha Poznań.

więcej →

Pewne zwycięstwo rezerw Lecha Poznań

Rezerwy Lecha Poznań pewnie pokonały u siebie Wisłę Puławy 4:1 (2:0) i zrehabilitowały się za zeszłotygodniową porażkę z innym beniaminkiem

więcej →