Zaległości odrabiały także zespoły rezerw Lecha Poznań oraz Znicza Pruszków. Pierwotnie spotkanie miało się odbyć już w grudniu, ale nie doszło do skutku ze względu na trudne warunki atmosferyczne.

Początek spotkania był wyrównany, a oba zespoły wykorzystały go na wzajemne badanie się. Z czasem jednak przyszły konkrety, a więcej z gry zaczęli mieć gracze Znicza Pruszków. Goście pierwszą groźną okazję stworzyli sobie w 12. minucie. Piłkę otrzymał Lukas Hrnciar, który jednak został zablokowany przez Siergieja Kriwca. Zespół z Pruszkowa nie zatrzymywał się i cały czas atakował.

Znicz nie potrafił jednak znaleźć sposobu na rezerwy Lecha Poznań, które dobrze prezentowały się w defensywie i skutecznie odpierały ataki. Samo spotkanie nie było porywającym widowiskiem, choć okazji nie brakowało. W 38. minucie groźnie zaatakowali "Lechici". Łukasz Norkowski wypatrzył Tymoteusza Klupsia, do którego zagrał piłkę. Zawodnik Lecha nie zdołał jej przyjąć, bowiem został sfaulowany i arbiter podyktował "jedenastkę", a tą na gola zamienił Kriwiec.

Pruszkowianie w końcówce pierwszej połowy próbowali jeszcze doprowadzić do wyrównania, jednak Lech nie dał sobie wbić gola. Znicz po przerwie cały czas atakował, starając się znaleźć sposób na gospodarzy. "Kolejorz" skupił się na grze w defensywie i całkiem nieźle mu to wychodziło. "Żółto-czerwoni" jednak nie odpuszczali i w 67. minucie otrzymali rzut karny, którego na gola zamienił Mariusz Gabrych.

Podrażniony zespół z Poznania nie zamierzał tak tego zostawiać i szybko ruszył do odrabiania strat. Lech dwoił się i troił, ale ostatecznie udało mu się odzyskać prowadzenie. "Lechici" gola na 2-1 zdobyli w 80. minucie, a na listę strzelców wpisał się Łukasz Spławski. Znicz próbował jeszcze doprowadzić do wyrównania, jednak gospodarze dobrze prezentowali się w defensywie i dowieźli zwycięstwo do końca.

Lech II Poznań - Znicz Pruszków 2-1 (1-0)

1-0 Siergiej Kriwiec (40-rzut karny)

1-1 Mariusz Gabrych (67-rzut karny)

2-1 Łukasz Spławski (80)

Lech II Poznań: Mrozek – Czerwiński, Laskowski, Pingot, Palacz – Norkowski, Marchwiński (74. Kryg), Krivets – Czekała (57. Wilak), Pacławski (57. Spławski), Klupś (85. Antczak)

Znicz Pruszków: Misztal – Bochenek, Baran, Ostrowski, Baranowski (46. Proczek), Pomorski, Orzechowski (65. Machalski), Hrnciar, Możdżeń (65. Kręcichwost), Nagamatsu (81. Niewiadomski), Gabrych (78. Tabara)

Żółte kartki: Klupś, Wilak, Kryg - Bochenek

Sędziował: Paweł Horożaniecki (Żary)