W 14. kolejce zmagań eWinner 2 ligi spotkały się drużyny KKS-u Kalisz i Lecha II Poznań, po zaciętym spotkaniu mecz zakończył się remisem 2:2.

W 14. kolejce zmagań eWinner 2 ligi do Kalisza przyjechały rezerwy Lecha Poznań, było to starcie drużyn zajmujących lokaty w środkowej części tabeli. W minionym tygodniu z pracą w roli szkoleniowca w KKS-ie Kalisz pożegnał się Ryszard Wieczorek a drużynę do spotkania przygotowywał Marcin Radzewicz, który objął funkcję tymczasowego trenera pierwszego zespołu.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, a na pierwsze trafienie musieliśmy zaczekać do 32. minuty, dośrodkowana piłka w pole karne przez Antonio Segure trafiła do Mateusza Majewskiego, który z niewielkiej odległości wpakował ją do siatki. Lepiej w tej sytuacji mógł zachować się Artur Marciniak

Zespół z Poznania zdołał odpowiedzieć jeszcze przed przerwą, podyktowany rzut wolny dla gości, piłkę w pole karne wrzucał Eryk Kryg i niefortunna interwencja jednego z piłkarzy KKS-u sprawiła, że piłka wpadła do siatki. Przed przerwą gospodarze ponownie mogli wyjść na prowadzenie za sprawą podyktowanego rzutu karnego, ale fantastyczną obroną popisał się Miłosz Mleczko, który zatrzymał Mateusza Majewskiego

W 64. minucie poznaniacy wyszli na prowadzenie, Patryk Gogół zagrał piłkę za plecy obrońców do Norberta Pacławskiego, który minął goalkeepera rywali a następnie umieścił piłkę w siatce. Gospodarze pogubili się w tym spotkaniu, jako pierwsi wyszli na prowadzenie a teraz to oni musieli gonić wynik spotkania.

Udało im się doprowadzić do remisu w 88. minucie, precyzyjna centra trafiła do Piotra Giela, który głową umieścił ją między słupkami. Ostatecznie zwycięzcy w tym starciu nie wyłoniono i oba zespoły musiały zadowolić się punkcikiem.

KKS Kalisz - Lech II Poznań 2:2 (1:1)

32' 1:0 Majewski

40' 1:1 samobójcze trafienie

64' 1:2 Pacławski

88' 2:2 Giel

KKS 1925 Kalisz: Krakowiak – Gawlik, Maćczak, Mączyński, Majewski, Borecki, Segura, Stolc, Zawistowski, Koczy, Kamiński

Lech II Poznań: Mleczko – Borowski, Laskowski, Marciniak, Palacz – Norkowski, Kryg, Antczak – Kołtański, Pavławski, Gogół.