Już dziś rozpoczyna się kolejna seria gier na drugoligowym froncie. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!


Pierwszy gwizdek, inaugurujący piątkowe zmagania, zabrzmi punktualnie o 15:30 w Krakowie. Tam Hutnik Kraków podejmie Olimpię Grudziądz, a spotkanie zostanie rozegrane przy Rydlówki 23. Obie ekipy przystępują do tego starcia mocno zdenerwowane, a przede wszystkim z chęcią przełamania. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w systemie PPV na platformie TVCOMKoszt dostępu do transmisji to jedynie 15 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

2 liga: Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Kolejny mecz zostanie rozegrany pół godziny później, a w nim Stal Rzeszów podejmować będzie zespół Olimpii Elbląg. W lepszych humorach dzisiejsze spotkanie z pewnością rozpoczną biało-niebiescy, którzy w minionej kolejce w Pruszkowie. Olimpia jednak liczy na przełamanie, wobec czego można spodziewać się ciekawej potyczki, a możecie ją oglądać w systemie PPV na platformie TVCOM. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 15 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

2 liga: Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg [TRANSMISJA NA ŻYWO]

O godzinie 17:15 Wigry Suwałki rozpoczną mecz z rezerwami Śląska Wrocław. Zdecydowanie lepsze humory przed pierwszym gwizdkiem mają z pewnością miejscowi, którzy wygrali ostatnio w Krakowie. Beniaminek zaś wysoko przegrał z ekipą z Kalisza, wobec czego dziś będzie chciał się przełamać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na kanale Łączy Nas Piłka. Link do meczu znajduje się poniżej.

2 liga: Wigry Suwałki - Śląsk II Wrocław [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Piątkowe drugoligowe zmagania zakończy potyczka Motoru Lublin z Garbarnią Kraków. Obie ekipy mają nienajlepsze humory przed dzisiejszym meczem, wobec czego wieczorem będą chcieli je sobie poprawić. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać za darmo na kanale TVP Sport oraz jego stronie internetowej. Link do meczu znajduje się poniżej.

2 liga: Motor Lublin - Garbarnia Kraków [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.