Już dziś zostanie rozegrane zaległe starcie 3. kolejki 3 ligi gr. IV, w którym to czeka nas potyczka Siarki Tarnobrzeg z Podhalem Nowy Targ! Oglądajcie LIVE.


Dziś punktualnie o godzinie 15, zostanie rozegrany zaległy mecz 3. kolejki 3 ligi gr. IV pomiędzy Siarką Tarnobrzeg a Podhalem Nowy Targ. Oba zespoły do dzisiejszego starcia podchodzą w całkiem niezłych nastrojach. Podopieczni Grzegorza Opalińskiego w środowe popołudnie pewnie pokonali w pucharze LZS Zbydniów, natomiast Szarotki wyrwały punkt Wiśle Puławy.

Aktualnie wyżej w ligowej tabeli jest Podhale, które na ten moment zajmuje 8. miejsce, z dorobkiem osiemnastu punktów, na co składa się 5 zwycięstw, 3 remisy oraz dwie porażki. Siarka natomiast zajmuje trzynaste miejsce, z dorobkiem piętnastu punktów. Na ten dorobek składają się 4 zwycięstwa, 3 remisy oraz 4 porażki. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem dzięki wygranej, tarnobrzeżanie zrównają się punktami z ekipą z Nowego Targu.

Wszyscy kibice, którzy nie będą mogli pojawić się na dzisiejszej potyczce, będą mogli obejrzeć ten mecz na żywo w internecie. Transmisję z tego starcia możecie oglądać w systemie PPV na  platformie TVCOM. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 12 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

3 liga gr. IV: Siarka Tarnobrzeg - Podhale Nowy Targ [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.