Już dziś zostanie rozegrany pojedynek o Superpuchar Polski. W nim naprzeciw siebie stanie mistrz Polski sezonu 2019/20 oraz zdobywca Totolotek Pucharu Polski. Spotkanie odbędzie się na stadionie mistrza kraju, a pierwszy gwizdek został zaplanowany na godzinę 20:15.


Dziś o godzinie 20:15 zostanie rozegrany zaległy mecz o Superpuchar Polski, pomiędzy Legią Warszawa a Cracovią. Zarówno jedni jak i drudzy z pewnością nie będą mogli skorzystać z najsilniejszych jedenastek, bowiem wielu piłkarzy przebywa na zgrupowaniu kadry. Szansę więc powinni dostać zmiennicy bądź zawodnicy którzy wyróżniają się w rezerwach.

Legia w minionej kolejce nie grała, bowiem mecz z Wartą Poznań został przełożony, ze względu na zagrożenie epidemiczne. Pasy natomiast w piątek na wyjeździe przegrały ze Śląskiem Wrocław. Zapowiada się więc ciekawe starcie, bowiem obie ekipy są głodne gry, a po za tym zawsze jest miło, gdy kolejne trofeum wpada do gabloty.

Arbitrem dzisiejszego meczu będzie Wojciech MyćLublina. Spotkanie możecie obejrzeć na żywo w telewizji lub w internecie. Transmisję z tego starcia przeprowadzi Polsat Sport, a mecz możecie także oglądać w systemie PPV na platformie Ipla. Koszt jednorazowego dostępu wynosi zaledwie 5 zł, a link do meczu jest dostępny poniżej.

Superpuchar Polski: Legia Warszawa - Cracovia [TRANSMISJA NA ŻYWO]


Foto: Tomasz Chabior

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.