Już dziś rozpocznie się 6. kolejka piłkarskiej drugiej ligi. We wtorkowy wieczór zostaną rozegrane derby województwa warmińsko-mazurskiego pomiędzy Olimpią Elbląg a Sokołem Ostróda! Oglądajcie LIVE.


Dzisiejsze derbowe spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, choć obie drużyny przystąpią do niego w zgoła odmiennych nastrojach. Olimpia Elbląg w minionej kolejce bezbramkowo zremisowała ze Stalą Rzeszów, natomiast Sokół Ostróda pokonał u siebie Znicz Pruszków. Zarówno jedni jak i drudzy liczą w tym meczu na komplet oczek.

Aktualnie wyżej w ligowej tabeli jest Sokół, który na ten moment zajmuje 7. miejsce, z dorobkiem dziewięciu punktów, na co składają się 3 zwycięstwa i 2 porażki. Olimpia natomiast zajmuje ostatnie, 19. miejsce, z dorobkiem dwóch punktów. Derby jednak rządzą się swoimi prawami, wobec czego można spodziewać się ciekawego meczu. 

Wszyscy kibice, którzy nie będą mogli pojawić się na dzisiejszej potyczce, będą mogli obejrzeć ten mecz na żywo w telewizji lub w internecie. Transmisję z tego starcia zapowiedziało TVP Sport. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 20:30. Link do bezpośredniej transmisji internetowej prowadzonej przez sport.tvp.pl znajduje się poniżej.

2 liga: Olimpia Elbląg - Sokół Ostróda [TRANSMISJA LIVE]

Foto: Stal Stalowa Wola PSA

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.