III liga, gr. I sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Ostróda 16 36 11 3 2 37 17 20
2 Znicz Biała Piska 16 31 9 4 3 32 17 15
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 16 30 8 6 2 30 18 12
4 Legia II Warszawa 16 30 8 6 2 25 16 9
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16 27 7 6 3 21 15 6
6 Kaczkan Huragan Morąg 16 26 7 5 4 23 17 6
7 RKS Radomsko 16 24 7 3 6 24 22 2
8 Pelikan Łowicz 16 23 7 2 7 29 25 4
9 Concordia Elbląg 16 23 6 5 5 20 22 -2
10 Broń Radom 16 22 6 4 6 24 24 0
11 Unia Skierniewice 16 22 7 1 8 29 37 -8
12 Olimpia Zambrów 16 20 5 5 6 27 29 -2
13 Ruch Wysokie Mazowieckie 16 16 3 7 6 21 25 -4
14 Ursus Warszawa 16 15 3 6 7 16 20 -4
15 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 15 4 3 9 24 30 -6
16 Lechia Tomaszów Mazowiecki 16 14 3 5 8 19 30 -11
17 Polonia Warszawa 16 12 3 3 10 13 27 -14
18 KS Wasilków 16 8 2 2 12 10 33 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Znicz Biała Piska 9 19 5 4 0 17 5 12
2 Sokół Ostróda 7 16 5 1 1 17 7 10
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 7 16 5 1 1 18 8 10
4 Concordia Elbląg 8 15 4 3 1 9 5 4
5 Kaczkan Huragan Morąg 10 13 3 4 3 16 13 3
6 RKS Radomsko 8 13 4 1 3 14 9 5
7 Olimpia Zambrów 9 13 4 1 4 20 17 3
8 Legia II Warszawa 8 11 2 5 1 13 7 6
9 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 10 3 1 1 8 4 4
10 Ursus Warszawa 10 10 2 4 4 14 14 0
11 Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 9 2 3 3 13 16 -3
12 Pelikan Łowicz 7 8 2 2 3 11 11 0
13 Polonia Warszawa 9 8 2 2 5 9 15 -6
14 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9 7 2 1 6 8 16 -8
15 Unia Skierniewice 8 6 2 0 6 10 21 -11
16 Broń Radom 6 5 1 2 3 6 9 -3
17 Ruch Wysokie Mazowieckie 7 5 1 2 4 10 15 -5
18 KS Wasilków 9 1 0 1 8 2 17 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Ostróda 9 20 6 2 1 20 10 10
2 Legia II Warszawa 8 19 6 1 1 12 9 3
3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 17 4 5 2 13 11 2
4 Broń Radom 10 17 5 2 3 18 15 3
5 Unia Skierniewice 8 16 5 1 2 19 16 3
6 Pelikan Łowicz 9 15 5 0 4 18 14 4
7 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 14 3 5 1 12 10 2
8 Kaczkan Huragan Morąg 6 13 4 1 1 7 4 3
9 Znicz Biała Piska 7 12 4 0 3 15 12 3
10 RKS Radomsko 8 11 3 2 3 10 13 -3
11 Ruch Wysokie Mazowieckie 9 11 2 5 2 11 10 1
12 Concordia Elbląg 8 8 2 2 4 11 17 -6
13 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7 8 2 2 3 16 14 2
14 Olimpia Zambrów 7 7 1 4 2 7 12 -5
15 KS Wasilków 7 7 2 1 4 8 16 -8
16 Ursus Warszawa 6 5 1 2 3 2 6 -4
17 Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 5 1 2 5 6 14 -8
18 Polonia Warszawa 7 4 1 1 5 4 12 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

KS Wasilków

Gospodarze Wynik Goście Data
KS Wasilków 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 listopada 2019
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 1 KS Wasilków 19 października 2019

III liga, gr. I sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Bartłomiej Maćczak Sokół Aleksandrów Łódzki 14
2 Damian Warchoł Pelikan Łowicz 13
3 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 10
4 Rafał Maciejewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9
5 Kamil Czarnecki Broń Radom 8
6 Rafał Parobczyk Unia Skierniewice 8
7 Michał Strzałkowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8
8 Patryk Szymański Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7
9 Patryk Gondek Znicz Biała Piska 7
10 Sebastian Szerszeń Ursus Warszawa 6
11 Rafał Babul Ruch Wysokie Mazowieckie 6
12 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 6
13 Paweł Baraniak RKS Radomsko 6
14 Patryk Kubicki Sokół Ostróda 6
15 Krzysztof Wicki Sokół Ostróda 6
16 Michał Wrzesiński Unia Skierniewice 6
17 Adam Duda Concordia Elbląg 6
18 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 6
19 Maciej Rosołek Legia II Warszawa 6
20 Piotr Piekarski Pelikan Łowicz 6
21 Przemysław Śliwiński Broń Radom 6
22 Anton Kolosov Kaczkan Huragan Morąg 6
23 Robert Hirsz Sokół Ostróda 5
24 Oskar Rynkowski Sokół Ostróda 5
25 Mateusz Furman Znicz Biała Piska 5
26 Krystian Wojtczak RKS Radomsko 5
27 Rafał Lisiecki Concordia Elbląg 4
28 Adrian Marcioch Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
29 Michał Ressel Kaczkan Huragan Morąg 4
30 Jakub Rozwandowicz RKS Radomsko 4
31 Piotr Łysiak Kaczkan Huragan Morąg 4
32 Kacper Wełniak Legia II Warszawa 4
33 Bartosz Snopczyński Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
34 Igor Kania Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
35 Paweł Jabłoński Ursus Warszawa 3
36 Łukasz Grzybowski Olimpia Zambrów 3
37 Damian Jaroń Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
38 Patryk Czarnota Broń Radom 3
39 Eryk Matus Ruch Wysokie Mazowieckie 3
40 Kacper Dziuba Sokół Aleksandrów Łódzki 3
41 Artur Gieraga Sokół Aleksandrów Łódzki 3
42 Rafał Maciążek Concordia Elbląg 3
43 Paweł Grzybowski Kaczkan Huragan Morąg 3
44 Maciej Wyszogrodzki Pelikan Łowicz 3
45 Karol Żwir Sokół Ostróda 3
46 Kamil Jackiewicz Olimpia Zambrów 3
47 Dawid Przezak Unia Skierniewice 3
48 Adam Butkiewicz KS Wasilków 3
49 Marcin Fiedorowicz Znicz Biała Piska 3
50 Paweł Brokowski Ruch Wysokie Mazowieckie 3
51 Maciej Famulak Znicz Biała Piska 3
52 Kacper Głowicki Olimpia Zambrów 3
53 Marcin Pieńkowski Unia Skierniewice 3
54 Mikołaj Bociek Sokół Aleksandrów Łódzki 3
55 Piotr Cichocki Legia II Warszawa 3
56 Kacper Kostorz Legia II Warszawa 2
57 Arkadiusz Ciach Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
58 Patryk Zych Polonia Warszawa 2
59 Krystian Pomorski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
60 Robert Chwastek Sokół Ostróda 2
61 Aleksander Ślęzak RKS Radomsko 2
62 Marcin Bawolik Ursus Warszawa 2
63 Bartłomiej Wasiluk Sokół Ostróda 2
64 Patryk Konik Legia II Warszawa 2
65 Konrad Wira Concordia Elbląg 2
66 Kamil Łojszczyk Unia Skierniewice 2
67 Kacper Karasek Unia Skierniewice 2
68 Paweł Tomkiewicz Sokół Ostróda 2
69 Omar Tall RKS Radomsko 2
70 Mateusz Romachów Znicz Biała Piska 2
71 Kamil Sternicki Broń Radom 2
72 Maciej Radaszkiewicz Ruch Wysokie Mazowieckie 2
73 Mateusz Grudziński Legia II Warszawa 2
74 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
75 Patryk Pasko Ruch Wysokie Mazowieckie 2
76 Filip Kowalczyk Pelikan Łowicz 2
77 Marcin Paczkowski Olimpia Zambrów 2
78 Mateusz Kwiatkowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
79 Piotr Okuniewicz Sokół Ostróda 2
80 Dominik Pawłowski Concordia Elbląg 2
81 Karol Drwęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
82 Przemysław Wicik Broń Radom 1
83 Hubert Otręba Sokół Ostróda 1
84 Krystian Białas Pelikan Łowicz 1
85 Mateusz Szmydt Kaczkan Huragan Morąg 1
86 Jacek Dzienis Znicz Biała Piska 1
87 Mateusz Wrzesień RKS Radomsko 1
88 Jan Pawłowski KS Wasilków 1
89 Michał Grochowski Ruch Wysokie Mazowieckie 1
90 Michał Gładysz Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
91 Damian Nowacki Sokół Aleksandrów Łódzki 1
92 Mateusz Bąkowicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
93 Daniel Michałowski Kaczkan Huragan Morąg 1
94 Piotr Kołc Sokół Ostróda 1
95 Dominik Leśniewski Broń Radom 1
96 Mikołaj Neuman Legia II Warszawa 1
97 Kamil Kubiak Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
98 Grzegorz Wojdyga Polonia Warszawa 1
99 Daniel Jatczak RKS Radomsko 1
100 Antoni Górecki Ursus Warszawa 1
101 Grzegorz Gulczyński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
102 Franciszek Ratajczyk Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
103 Maksim Kventsar Broń Radom 1
104 Bartosz Dudziński KS Wasilków 1
105 Jakub Szarpak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
106 Karol Styś KS Wasilków 1
107 Marek Wasiluk Olimpia Zambrów 1
108 Krzysztof Możdżonek Ursus Warszawa 1
109 Paweł Czarnecki Unia Skierniewice 1
110 Adam Saktura RKS Radomsko 1
111 Rafał Maćkowski Kaczkan Huragan Morąg 1
112 Paweł Kaczmarek Olimpia Zambrów 1
113 Mateusz Jambrzycki Znicz Biała Piska 1
114 Kamil Orlik Legia II Warszawa 1
115 Michał Paduch KS Wasilków 1
116 Andrzej Kosiński Znicz Biała Piska 1
117 Grzegorz Makala Ruch Wysokie Mazowieckie 1
118 Bartłomiej Ziemak Broń Radom 1
119 Patryk Jakubczyk Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
120 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
121 Jacek Wuwer Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
122 Radosław Cielemęcki Legia II Warszawa 1
123 Grzegorz Skowroński Ursus Warszawa 1
124 Tomasz Andrzejewski Polonia Warszawa 1
125 Kacper Jedynak Broń Radom 1
126 Mateusz Praszelik Legia II Warszawa 1
127 Kacper Wasilewski Polonia Warszawa 1
128 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
129 Michał Stryjewski Sokół Ostróda 1
130 Filip Dziełak Ursus Warszawa 1
131 Sebastian Kobiera Polonia Warszawa 1
132 Konrad Matuszewski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
133 Radosław Lenart Concordia Elbląg 1
134 Jakub Kołaczek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
135 Kamil Sadziński RKS Radomsko 1
136 Jakub Łabęda Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
137 Bartosz Wiśniewski Polonia Warszawa 1
138 Piotr Ziółkowski Sokół Ostróda 1
139 Kamil Stankiewicz Ruch Wysokie Mazowieckie 1
140 Michał Hryszko Ruch Wysokie Mazowieckie 1
141 Patryk Burzyński Kaczkan Huragan Morąg 1
142 Mateusz Mętlicki Kaczkan Huragan Morąg 1
143 Jakub Zagórski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
144 Kamil Waśniowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
145 Maciej Bodniczuk Olimpia Zambrów 1
146 Dawid Kieplin Pelikan Łowicz 1
147 Andrzej Kłosiński Znicz Biała Piska 1
148 Paweł Kossyk Znicz Biała Piska 1
149 Sebastian Tomczuk Concordia Elbląg 1
150 Patryk Bojańczyk Unia Skierniewice 1
151 Mateusz Stolarczyk Sokół Aleksandrów Łódzki 1
152 Kamil Lewiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
153 Michał Żółtowski Pelikan Łowicz 1
154 Maciej Bortniczuk Olimpia Zambrów 1
155 Mariusz Wierzbowski Ruch Wysokie Mazowieckie 1
156 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
157 Hubert Gutkowski Unia Skierniewice 1
158 Kamil Cupriak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
159 Szymon Sołtysiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
160 Dawid Ostaszewski KS Wasilków 1
161 Tomasz Szawara Concordia Elbląg 1
162 Adrian Klepczyński RKS Radomsko 1
163 Jarosław Niezgoda Legia II Warszawa 1
164 Aleksander Waniek Legia II Warszawa 1
165 Bartosz Bujalski Unia Skierniewice 1
166 Szymon Modrzewski Kaczkan Huragan Morąg 1
167 Damian Szczepański Pelikan Łowicz 1
168 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 1
169 Mateusz Muszyński Ursus Warszawa 1