IV liga wielkopolska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Victoria Września 16 35 11 2 3 39 14 25
2 LKS Gołuchów 16 35 11 2 3 33 18 15
3 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 16 35 10 5 1 32 19 13
4 Unia Swarzędz 16 34 11 1 4 51 20 31
5 Pogoń Nowe Skalmierzyce 16 33 11 0 5 51 22 29
6 Lubuszanin Trzcianka 16 30 8 6 2 32 16 16
7 Polonia 1912 Leszno 16 25 7 4 5 35 26 9
8 Centra Ostrów Wielkopolski 16 24 7 3 6 24 21 3
9 Victoria Ostrzeszów 16 24 7 3 6 23 21 2
10 Kotwica Kórnik 16 23 7 2 7 30 28 2
11 Obra Kościan 16 22 7 1 8 29 26 3
12 Polonia Kępno 16 19 5 4 7 20 29 -9
13 Warta Międzychód 16 18 4 6 6 28 27 1
14 Pogoń Lwówek 16 17 5 2 9 19 31 -12
15 KS Opatówek 16 16 5 1 10 15 26 -11
16 TPS Winogrady (Poznań) 16 10 3 1 12 25 60 -35
17 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 16 9 3 0 13 27 39 -12
18 Olimpia Koło 16 1 0 1 15 2 72 -70
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga wielkopolska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 10 24 8 0 2 38 13 25
2 LKS Gołuchów 9 23 7 2 0 24 6 18
3 Unia Swarzędz 9 22 7 1 1 29 8 21
4 Victoria Września 8 21 7 0 1 22 5 17
5 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 9 21 6 3 0 19 8 11
6 Victoria Ostrzeszów 10 18 5 3 2 19 8 11
7 Lubuszanin Trzcianka 7 14 4 2 1 19 6 13
8 Polonia 1912 Leszno 7 13 4 1 2 19 11 8
9 Warta Międzychód 9 12 3 3 3 21 12 9
10 Centra Ostrów Wielkopolski 7 11 3 2 2 13 8 5
11 Obra Kościan 8 10 3 1 4 15 14 1
12 Polonia Kępno 9 10 3 1 5 13 19 -6
13 Pogoń Lwówek 9 10 3 1 5 11 13 -2
14 Kotwica Kórnik 7 9 3 0 4 12 13 -1
15 KS Opatówek 7 7 2 1 4 8 9 -1
16 TPS Winogrady (Poznań) 7 7 2 1 4 17 18 -1
17 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5 3 1 0 4 5 9 -4
18 Olimpia Koło 7 0 0 0 7 0 31 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga wielkopolska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lubuszanin Trzcianka 9 16 4 4 1 13 10 3
2 Victoria Września 8 14 4 2 2 17 9 8
3 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 7 14 4 2 1 13 11 2
4 Kotwica Kórnik 9 14 4 2 3 18 15 3
5 Centra Ostrów Wielkopolski 9 13 4 1 4 11 13 -2
6 LKS Gołuchów 7 12 4 0 3 9 12 -3
7 Unia Swarzędz 7 12 4 0 3 22 12 10
8 Polonia 1912 Leszno 9 12 3 3 3 16 15 1
9 Obra Kościan 8 12 4 0 4 14 12 2
10 Pogoń Nowe Skalmierzyce 6 9 3 0 3 13 9 4
11 Polonia Kępno 7 9 2 3 2 7 10 -3
12 KS Opatówek 9 9 3 0 6 7 17 -10
13 Pogoń Lwówek 7 7 2 1 4 8 18 -10
14 Victoria Ostrzeszów 6 6 2 0 4 4 13 -9
15 Warta Międzychód 7 6 1 3 3 7 15 -8
16 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 11 6 2 0 9 22 30 -8
17 TPS Winogrady (Poznań) 9 3 1 0 8 8 42 -34
18 Olimpia Koło 9 1 0 1 8 2 41 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Gospodarze Wynik Goście Data
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 16 listopada 2019
Pogoń Lwówek 1 - 4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 9 listopada 2019
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 - 1 LKS Gołuchów 2 listopada 2019
Polonia Kępno 1 - 5 Pogoń Nowe Skalmierzyce 26 października 2019
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 2 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 19 października 2019
Unia Swarzędz 2 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 12 października 2019
Pogoń Nowe Skalmierzyce 6 - 0 Victoria Ostrzeszów 5 października 2019
Victoria Września 2 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 28 września 2019
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4 - 0 Warta Międzychód 21 września 2019
KS Opatówek 0 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 września 2019
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 2 Obra Kościan 14 września 2019
Kotwica Kórnik 3 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 września 2019
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 4 Lubuszanin Trzcianka 31 sierpnia 2019
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 24 sierpnia 2019
Pogoń Nowe Skalmierzyce 6 - 1 Olimpia Koło 18 sierpnia 2019
Pogoń Nowe Skalmierzyce 6 - 1 TPS Winogrady (Poznań) 15 sierpnia 2019
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4 - 2 Polonia 1912 Leszno 10 sierpnia 2019
Unia Swarzędz 1 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 23 czerwca 2019
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 0 Sokół Pniewy 20 czerwca 2019
Victoria Września 4 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 15 czerwca 2019
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 1 Zjednoczeni Trzemeszno 8 czerwca 2019
Warta Międzychód 0 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 czerwca 2019
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 2 LKS Gołuchów 25 maja 2019
Lubuszanin Trzcianka 3 - 5 Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 maja 2019
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 11 maja 2019
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 0 Obra Kościan 4 maja 2019
GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 maja 2019
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 27 kwietnia 2019
Polonia 1912 Leszno 0 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 20 kwietnia 2019
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 4 Krobianka Krobia 13 kwietnia 2019
Polonia Kępno 1 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 6 kwietnia 2019
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 0 Orkan Śmiłowo 30 marca 2019
KS Opatówek 1 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 23 marca 2019
Kotwica Kórnik 0 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 16 marca 2019
Nielba Wągrowiec 2 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 9 marca 2019
Olimpia Koło 1 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 marca 2019
Pogoń Nowe Skalmierzyce 6 - 1 Unia Swarzędz 24 listopada 2018
Sokół Pniewy 1 - 5 Pogoń Nowe Skalmierzyce 17 listopada 2018
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4 - 1 Victoria Września 10 listopada 2018
Zjednoczeni Trzemeszno 3 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 listopada 2018
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 1 Warta Międzychód 27 października 2018
LKS Gołuchów 2 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 20 października 2018
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 3 Lubuszanin Trzcianka 13 października 2018
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 6 października 2018
Obra Kościan 4 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 29 września 2018
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 0 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 22 września 2018
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 15 września 2018
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 0 Polonia 1912 Leszno 8 września 2018
Krobianka Krobia 3 - 6 Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 września 2018
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 1 Polonia Kępno 29 sierpnia 2018
Orkan Śmiłowo 0 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 25 sierpnia 2018
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 1 KS Opatówek 19 sierpnia 2018
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 - 5 Kotwica Kórnik 15 sierpnia 2018
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 3 Nielba Wągrowiec 11 sierpnia 2018
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 1 Olimpia Koło 4 sierpnia 2018
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 czerwca 2018
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 2 Polonia 1912 Leszno 26 maja 2018
Polonia Kępno 2 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 19 maja 2018
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 0 Korona Piaski 12 maja 2018
SKP Słupca 1 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 maja 2018
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 0 Victoria Ostrzeszów 1 maja 2018
Victoria Września 1 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 28 kwietnia 2018
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 0 Obra Kościan 21 kwietnia 2018
Odolanovia Odolanów 0 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 kwietnia 2018
Rawia Rawicz 1 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 14 kwietnia 2018
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 0 LKS Gołuchów 7 kwietnia 2018
Kania Gostyń 0 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 31 marca 2018
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 0 Tur Turek 24 marca 2018
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 18 listopada 2017
PKS Racot 0 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 11 listopada 2017
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 4 listopada 2017
Polonia 1912 Leszno 0 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 28 października 2017
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 1 Polonia Kępno 21 października 2017
Korona Piaski 0 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 14 października 2017
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 0 SKP Słupca 7 października 2017
Victoria Ostrzeszów 1 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 września 2017
Obra Kościan 3 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 27 września 2017
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 0 Victoria Września 23 września 2017
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 0 Rawia Rawicz 9 września 2017
LKS Gołuchów 3 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 września 2017
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 0 Kania Gostyń 26 sierpnia 2017
Tur Turek 1 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 19 sierpnia 2017
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 - 0 Odolanovia Odolanów 15 sierpnia 2017
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 12 sierpnia 2017
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4 - 1 PKS Racot 5 sierpnia 2017
Polonia 1912 Leszno 4 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 31 maja 2017
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 2 Obra Kościan 27 maja 2017
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 20 maja 2017
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 2 Polonia Kępno 13 maja 2017
Victoria Września 1 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 6 maja 2017
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 0 SKP Słupca 3 maja 2017
LKS Ślesin 0 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 29 kwietnia 2017
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 1 Rawia Rawicz 22 kwietnia 2017
Kania Gostyń 1 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 15 kwietnia 2017
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 0 PKS Racot 8 kwietnia 2017
Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 kwietnia 2017
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 25 marca 2017
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 0 Wicher Dobra 18 marca 2017
Victoria Ostrzeszów 3 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 13 listopada 2016
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 1 Polonia 1912 Leszno 6 listopada 2016
Obra Kościan 2 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 29 października 2016
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 23 października 2016
Polonia Kępno 0 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 15 października 2016
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 1 Victoria Września 9 października 2016
SKP Słupca 0 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 października 2016
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 1 LKS Ślesin 25 września 2016
Rawia Rawicz 1 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 17 września 2016
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 0 Kania Gostyń 11 września 2016
PKS Racot 0 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 września 2016
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski 27 sierpnia 2016
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 21 sierpnia 2016
Wicher Dobra 1 - 4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 13 sierpnia 2016
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4 - 1 Victoria Ostrzeszów 7 sierpnia 2016

IV liga wielkopolska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Krystian Benuszak LKS Gołuchów 17
2 Dawid Kuczyński Pogoń Nowe Skalmierzyce 17
3 Tomasz Marcinkowski Obra Kościan 15
4 Mikołaj Jankowski Victoria Września 12
5 Gerard Pińczuk Unia Swarzędz 11
6 Filip Latusek Polonia Kępno 11
7 Kacper Majerz Pogoń Nowe Skalmierzyce 10
8 Paweł Wicher Lubuszanin Trzcianka 10
9 Mikołaj Panowicz Victoria Września 8
10 Daniel Kaczmarek Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8
11 Krystian Pawlak Unia Swarzędz 7
12 Błażej Telichowski GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 7
13 Maurycy Niemczyk GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 7
14 Patryk Bordych Kotwica Kórnik 7
15 Jakub Giełda Warta Międzychód 7
16 Kamil Lulka TPS Winogrady (Poznań) 7
17 Jakub Michalski Centra Ostrów Wielkopolski 7
18 Bartłomiej Graczyk GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 6
19 Jacek Kopaniarz Victoria Września 6
20 Maciej Stawiński Victoria Ostrzeszów 6
21 Bartosz Nowak Pogoń Lwówek 6
22 Patryk Smolarek Warta Międzychód 6
23 Filip Silski TPS Winogrady (Poznań) 5
24 Jędrzej Drame TPS Winogrady (Poznań) 5
25 Mansur Maigari Obra Kościan 5
26 Jarosław Krysiak Warta Międzychód 5
27 Dawid Urbanek Kotwica Kórnik 5
28 Michał Mazurek Victoria Ostrzeszów 5
29 Eryk Moryson Polonia 1912 Leszno 5
30 Krzysztof Marchewka Obra Kościan 5
31 Lago liade orlande Kpassa Lubuszanin Trzcianka 5
32 Adam Majewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 4
33 Marek Szymanowski Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4
34 Radosław Barabasz Unia Swarzędz 4
35 Tomasz Neumann Unia Swarzędz 4
36 Adrian Pietrowski Lubuszanin Trzcianka 4
37 Mateusz Nogaj Pogoń Nowe Skalmierzyce 4
38 Paweł Korczak Pogoń Nowe Skalmierzyce 4
39 Konrad Chojnacki LKS Gołuchów 4
40 Krzysztof Czabański LKS Gołuchów 4
41 Wojciech Bzdęga Polonia 1912 Leszno 4
42 Aleks Sieradzki KS Opatówek 4
43 Michał Pakuła Lubuszanin Trzcianka 4
44 Krzysztof Stępiński Kotwica Kórnik 4
45 Mateusz Ziemiański Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4
46 Mateusz Forszpaniak TPS Winogrady (Poznań) 3
47 Zbigniew Zakrzewski GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 3
48 Jan Paczyński Unia Swarzędz 3
49 Artur Krawczyk Polonia 1912 Leszno 3
50 Wiktor Kacprzak Victoria Września 3
51 Paweł Iwanicki Lubuszanin Trzcianka 3
52 Michał Kępski Warta Międzychód 3
53 Błażej Wiesko Pogoń Lwówek 3
54 Krystian Koszuta Pogoń Lwówek 3
55 Piotr Sarbinowski Polonia 1912 Leszno 3
56 Jakub Budzyń Kotwica Kórnik 3
57 Robert Skrobacz Victoria Ostrzeszów 3
58 Tomasz Adamczyk Centra Ostrów Wielkopolski 3
59 Karol Smoła Polonia 1912 Leszno 3
60 Mateusz Molewski Unia Swarzędz 3
61 Remigiusz Hojka Polonia Kępno 2
62 Mateusz Stefaniak KS Opatówek 2
63 Krystian Antczak Unia Swarzędz 2
64 Igor Jurga Unia Swarzędz 2
65 Nikodem Grząka Centra Ostrów Wielkopolski 2
66 Jakub Smura GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 2
67 Kacper Grygier Lubuszanin Trzcianka 2
68 Patryk Cierniewski Centra Ostrów Wielkopolski 2
69 Oskar Baraniak Kotwica Kórnik 2
70 Michał Płocharczyk Polonia 1912 Leszno 2
71 Jakub Szymkowiak LKS Gołuchów 2
72 Tomasz Graczyk GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 2
73 Dawid Guźniczak LKS Gołuchów 2
74 Patryk Bierka Warta Międzychód 2
75 Szymon Krawczyński Victoria Września 2
76 Remigiusz Pastucha Victoria Ostrzeszów 2
77 Michał Giecz Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2
78 Miłosz Nowicki Victoria Ostrzeszów 2
79 Kornel Skorzybot Victoria Ostrzeszów 2
80 Michał Kucharski Centra Ostrów Wielkopolski 2
81 Marceli Michalski TPS Winogrady (Poznań) 2
82 Szymon Kucharski Centra Ostrów Wielkopolski 2
83 Marcin Nowicki Unia Swarzędz 2
84 Łukasz Walczak Polonia Kępno 2
85 Jakub Górecki Polonia Kępno 1
86 Giorgi Otarashvili Polonia Kępno 1
87 Bartosz Klocowski Pogoń Lwówek 1
88 Dawid Rączka Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
89 Dominik Kowalik Warta Międzychód 1
90 Hubert Goncerzewicz Unia Swarzędz 1
91 Damian Błaszczyk Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1
92 Filip Soboń Unia Swarzędz 1
93 Krystian Szczepaniak Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1
94 Kacper Cieślak Olimpia Koło 1
95 Aleksander Pawlak Unia Swarzędz 1
96 Damian Buczma Unia Swarzędz 1
97 Radosław Dolata Victoria Ostrzeszów 1
98 Mateusz Indraszczyk KS Opatówek 1
99 Kacper Skupień Polonia Kępno 1
100 Krystian Feciuch Lubuszanin Trzcianka 1
101 Mikołaj Sadowczyk Polonia 1912 Leszno 1
102 Michał Grzesiek LKS Gołuchów 1
103 Costa Guilherme Pogoń Lwówek 1
104 Kamil Sztukowski Victoria Ostrzeszów 1
105 Maciej Kaniewski Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1
106 Szymon Słoma Obra Kościan 1
107 Mieszko Pytlak Kotwica Kórnik 1
108 Przemysław Balcerzak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
109 Maciej Frankowski GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 1
110 Szymon Straczkowski Centra Ostrów Wielkopolski 1
111 Michał Sztok Centra Ostrów Wielkopolski 1
112 Wiesław Natkaniec Lubuszanin Trzcianka 1
113 Ernest Maćkowiak TPS Winogrady (Poznań) 1
114 Bartosz Zgarda Kotwica Kórnik 1
115 Jakub Bartłomiejczak Pogoń Lwówek 1
116 Mateusz Majewski Victoria Września 1
117 Łukasz Wiącek Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1
118 Sebastian Smolarek Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1
119 Szymon Janik KS Opatówek 1
120 Paweł Koralewski Unia Swarzędz 1
121 Szymon Jankowski Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1
122 Tomasz Krakowski Centra Ostrów Wielkopolski 1
123 Krystian Skorczynski Pogoń Lwówek 1
124 Mateusz Malczyk Pogoń Lwówek 1
125 Mikołaj Łuczak Lubuszanin Trzcianka 1
126 Łukasz Bugzel Polonia 1912 Leszno 1
127 Wojciech Antczak Unia Swarzędz 1
128 Patryk Pasiak Victoria Ostrzeszów 1
129 Piotr Przygocki Lubuszanin Trzcianka 1
130 Łukasz Grabowski KS Opatówek 1
131 Mateusz Szkudlarski LKS Gołuchów 1
132 Adam Dyzert GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 1
133 Piotr Józefiak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
134 Tomasz Wiśniewski Polonia 1912 Leszno 1
135 Krzysztof Schoen Warta Międzychód 1
136 Adrian Hajdasz LKS Gołuchów 1
137 Piotr Babuszkiewicz Kotwica Kórnik 1
138 Patryk Krzyżanowski Victoria Września 1
139 Maciej Mikołajczyk LKS Gołuchów 1
140 Tomasz Kaczmarek Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
141 Damian Izydorski Centra Ostrów Wielkopolski 1
142 Mateusz Gola Polonia Kępno 1
143 Maciej Mikulski Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1
144 Adrian Niemczyk TPS Winogrady (Poznań) 1
145 Jakub Jandy Obra Kościan 1
146 Marcin Lis Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
147 Tomasz Kaczmarek Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
148 Jakub Rerak Polonia 1912 Leszno 1