Polonia Środa Wielkopolska tylko zremisowała z Pogonią Nowe Skalmierzyce. Do przerwy gospodarze prowadzili dwiema bramki, po zmianie stron goście wykorzystali swoje okazje i doprowadzili do remisu, który jest dla nich bardzo cenny.

Polonia Środa podbudowana ostatnim pewnym zwycięstwem w Toruniu spotykała się przed własną publicznością z niepokonanym do tej pory beniaminkiem. Goście zaskakująco dobrze rozpoczęli sezon w 3 lidze, ale teraz na ich drodze stanęła trzecia drużyna poprzedniego sezonu. 

Wynik spotkania w 13. minucie otworzył Kacper Nowak czym wprawił w radość kibiców zgromadzonych na stadionie. Goście podrażnieni straconą bramką bardzo chcieli odpowiedzieć i o dziwo to oni dłużej utrzymywali się przy piłce. Niestety to nie posiadanie wpływa na wynik a gospodarze byli zabójczo skuteczni i przed przerwą podwyższył Hubert Antkowiak, zdobywając swoją drugą bramkę w tym sezonie.

Po zmianie stron gościom udało się zdobyć bramkę kontaktową. W 54. minucie Adam Majewski dał nadzieję na korzystny rezultat i powalczenie o pełną pulę punktów w tym spotkaniu. Bramka kontaktowa dała gościom sporo pewności siebie co zaowocowało drugą bramką oraz remisem w całym spotkaniu. W 69. minucie do remisu doprowadził Jakub Pawlik i mecz rozpoczął się od początku.

Ostatecznie oba kluby podzieliły się punktami, co bardziej satysfakcjonuje gości.

Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:2 (2:0)

13' 1:0 Nowak

43' 2:0 Antkowiak

54' 2:1 Majewski

69' 2:2 Pawlik

Polonia Środa Wielkopolska: Janczar - Borucki, Andrzejewski, Henriquez, Wujec, Zgarda, Buczma, Kujawa, Skrobosiński, Antkowiak, Nowak

Foto: Polonia Środa Wielkopolska

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.