Piłkarze Kotwicy Kołobrzeg wygrali kolejne spotkanie w trwającym sezonie 3 ligi. W ramach 30. kolejki grupy II pokonali na wyjeździe Pogoń Nowe Skalmierzyce, dzięki czemu udanie zrewanżowali się za jesienną porażkę. Obie bramki w tym spotkaniu zdobył Paweł Łysiak

Sobotnie spotkanie dla piłkarzy Kotwicy Kołobrzeg miało charakter symboliczny, podopieczni Dietmara Brehmera chcieli wziąć rewanż za porażkę z rundy jesiennej. Od początku widoczna była motywacja w poczynaniach przyjezdnych. W 2. minucie Piotr Łysiak oddał niebezpieczny strzał na bramkę gospodarzy, ale z piłką poradził sobie bramkarz. W 23. minucie kołobrzeżanie wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia Pawła Łysiak, który wykorzystał dobre zgranie Gabriela Szygendy

Strzelona bramka dodała jeszcze większego animuszu i chęci podwyższenia wyniku spotkania. Do przerwy swoje okazje marnowali Michał Kozajda oraz Dominik Chromiński. Do przerwy utrzymało się jednobramkowe prowadzenie Kotwicy. 

Dziesięć minut po wznowieniu gry przed kolejną szansą stanął Chromiński, ale i w tym przypadku minimalnie się pomylił. W 70. minucie padła druga i ostatnia bramka w tym spotkaniu. Paweł Łysiak wykorzystał błąd w rozegraniu stałego fragmentu gry przez Pogoń, minął bramkarza rywali i skierował piłkę do pustej siatki kompletując swoje drugie trafienie tego dnia.

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Kotwica Kołobrzeg 0:2 (0:1)

23' 0:1 Łysiak

70' 0:2 Łysiak

Foto: Kotwica Kołobrzeg

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.