III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłoka Dębica 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Siarka Tarnobrzeg 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Orlęta Radzyń Podlaski 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sokół Sieniawa 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Cracovia II 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ŁKS Probudex Łagów 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Czarni Połaniec 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Chełmianka Chełm 0 0 0 0 0 0 0 0
10 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Podhale Nowy Targ 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wólczanka Wólka Pełkińska 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Podlasie Biała Podlaska 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Unia Tarnów 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Wisła Sandomierz 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Stal Stalowa Wola 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Avia Świdnik 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłoka Dębica 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Siarka Tarnobrzeg 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Orlęta Radzyń Podlaski 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sokół Sieniawa 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Cracovia II 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ŁKS Probudex Łagów 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Czarni Połaniec 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Chełmianka Chełm 0 0 0 0 0 0 0 0
10 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Podhale Nowy Targ 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wólczanka Wólka Pełkińska 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Podlasie Biała Podlaska 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Unia Tarnów 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Wisła Sandomierz 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Stal Stalowa Wola 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Avia Świdnik 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłoka Dębica 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Siarka Tarnobrzeg 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Orlęta Radzyń Podlaski 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sokół Sieniawa 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Cracovia II 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ŁKS Probudex Łagów 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Czarni Połaniec 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Chełmianka Chełm 0 0 0 0 0 0 0 0
10 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Podhale Nowy Targ 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wólczanka Wólka Pełkińska 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Podlasie Biała Podlaska 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Unia Tarnów 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Wisła Sandomierz 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Stal Stalowa Wola 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Avia Świdnik 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Cracovia II

Gospodarze Wynik Goście Data
Cracovia II 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 listopada 2021
Cracovia II 0 - 0 Sokół Sieniawa 13 listopada 2021
Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 Cracovia II 6 listopada 2021
Cracovia II 0 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 30 października 2021
Wisłoka Dębica 0 - 0 Cracovia II 23 października 2021
ŁKS Probudex Łagów 0 - 0 Cracovia II 16 października 2021
Cracovia II 0 - 0 Chełmianka Chełm 9 października 2021
Podhale Nowy Targ 0 - 0 Cracovia II 2 października 2021
Cracovia II 0 - 0 Podlasie Biała Podlaska 25 września 2021
Wisła Sandomierz 0 - 0 Cracovia II 18 września 2021
Cracovia II 0 - 0 Stal Stalowa Wola 11 września 2021
Avia Świdnik 0 - 0 Cracovia II 8 września 2021
Cracovia II 0 - 0 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 4 września 2021
Unia Tarnów 0 - 0 Cracovia II 28 sierpnia 2021
Cracovia II 0 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska 21 sierpnia 2021
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 0 Cracovia II 18 sierpnia 2021
Cracovia II 0 - 0 Czarni Połaniec 14 sierpnia 2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Cracovia II 7 sierpnia 2021
Stal Stalowa Wola 2 - 2 Cracovia II 12 czerwca 2021
Podhale Nowy Targ 3 - 1 Cracovia II 5 czerwca 2021
Cracovia II 2 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 2 czerwca 2021
Sokół Sieniawa 0 - 2 Cracovia II 29 maja 2021
Cracovia II 2 - 0 Wisła Puławy 22 maja 2021
ŁKS Probudex Łagów 2 - 2 Cracovia II 19 maja 2021
Cracovia II 2 - 1 Stal Kraśnik 15 maja 2021
Cracovia II 4 - 1 KS Wiązownica 9 maja 2021
Cracovia II 6 - 2 Wisła Sandomierz 1 maja 2021
Cracovia II 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg 28 kwietnia 2021
Cracovia II 0 - 1 Lewart Lubartów 25 kwietnia 2021
Wisłoka Dębica 3 - 1 Cracovia II 18 kwietnia 2021
Cracovia II 1 - 2 Chełmianka Chełm 14 kwietnia 2021
Hetman Zamość 0 - 1 Cracovia II 10 kwietnia 2021
Cracovia II 2 - 0 Korona II Kielce 3 kwietnia 2021
Cracovia II 1 - 1 Jutrzenka Giebułtów 27 marca 2021
Cracovia II 2 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska 20 marca 2021
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 2 Cracovia II 13 marca 2021
Cracovia II 0 - 0 Podlasie Biała Podlaska 7 marca 2021
Avia Świdnik 1 - 1 Cracovia II 28 lutego 2021
Cracovia II 1 - 2 Sokół Sieniawa 25 listopada 2020
Cracovia II 0 - 3 Stal Stalowa Wola 14 listopada 2020
Cracovia II 5 - 1 Podhale Nowy Targ 11 listopada 2020
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Cracovia II 7 listopada 2020
Wisła Puławy 4 - 1 Cracovia II 24 października 2020
Cracovia II 2 - 0 ŁKS Probudex Łagów 17 października 2020
Stal Kraśnik 0 - 3 Cracovia II 10 października 2020
Jutrzenka Giebułtów 2 - 2 Cracovia II 7 października 2020
KS Wiązownica 2 - 1 Cracovia II 3 października 2020
Wisła Sandomierz 2 - 1 Cracovia II 27 września 2020
Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Cracovia II 19 września 2020
Lewart Lubartów 1 - 1 Cracovia II 13 września 2020
Cracovia II 0 - 1 Wisłoka Dębica 9 września 2020
Chełmianka Chełm 0 - 0 Cracovia II 5 września 2020
Cracovia II 2 - 1 Hetman Zamość 29 sierpnia 2020
Korona II Kielce 3 - 0 Cracovia II 26 sierpnia 2020
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 0 Cracovia II 16 sierpnia 2020
Cracovia II 1 - 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 12 sierpnia 2020
Podlasie Biała Podlaska 1 - 0 Cracovia II 8 sierpnia 2020
Cracovia II 1 - 0 Avia Świdnik 1 sierpnia 2020
Cracovia II 2 - 0 MKS Trzebinia 16 listopada 2019
Słomniczanka Słomniki 1 - 0 Cracovia II 9 listopada 2019
Cracovia II 1 - 0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2 listopada 2019
Dalin Myślenice 1 - 1 Cracovia II 26 października 2019
Cracovia II 2 - 1 Wiślanie Jaśkowice 20 października 2019
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1 - 3 Cracovia II 12 października 2019
Cracovia II 3 - 0 Skawinka Skawina 6 października 2019
Strażak Rajsko 2 - 2 Cracovia II 28 września 2019
Cracovia II 2 - 0 Czarni Staniątki 21 września 2019
Wisła II Kraków 3 - 2 Cracovia II 15 września 2019
Clepardia Kraków 1 - 6 Cracovia II 7 września 2019
Cracovia II 1 - 0 Beskid Andrychów 31 sierpnia 2019
Orzeł Piaski Wielkie 0 - 6 Cracovia II 28 sierpnia 2019
Cracovia II 3 - 1 Pcimianka Pcim 24 sierpnia 2019
LKS Jawiszowice 1 - 10 Cracovia II 18 sierpnia 2019
Cracovia II 3 - 0 Orzeł Ryczów 15 sierpnia 2019
Unia Oświęcim 1 - 3 Cracovia II 10 sierpnia 2019
Unia Oświęcim 1 - 4 Cracovia II 17 czerwca 2017
Cracovia II 3 - 2 Skawinka Skawina 10 czerwca 2017
Cracovia II 5 - 1 Dalin Myślenice 4 czerwca 2017
Michałowianka Michałowice 1 - 4 Cracovia II 27 maja 2017
Cracovia II 2 - 1 Proszowianka Proszowice 23 maja 2017
Cracovia II 3 - 1 Beskid Andrychów 20 maja 2017
Jutrzenka Giebułtów 3 - 0 Cracovia II 13 maja 2017
Cracovia II 1 - 2 Hutnik Kraków 7 maja 2017
Wiślanie Jaśkowice 1 - 1 Cracovia II 3 maja 2017
Iskra Klecza Dolna 2 - 1 Cracovia II 22 kwietnia 2017
TS Węgrzce 0 - 0 Cracovia II 19 kwietnia 2017
Cracovia II 2 - 1 Wiślanka Grabie 15 kwietnia 2017
Sosnowianka Stanisław Dolny 0 - 8 Cracovia II 9 kwietnia 2017
Cracovia II 1 - 2 Orzeł Piaski Wielkie 2 kwietnia 2017
Cracovia II 5 - 0 Pcimianka Pcim 19 marca 2017
Cracovia II 6 - 0 Michałowianka Michałowice 19 listopada 2016
Cracovia II 2 - 3 Unia Oświęcim 11 listopada 2016
Skawinka Skawina 0 - 5 Cracovia II 5 listopada 2016
Dalin Myślenice 0 - 1 Cracovia II 29 października 2016
Beskid Andrychów 1 - 1 Cracovia II 15 października 2016
Cracovia II 1 - 1 Jutrzenka Giebułtów 9 października 2016
Hutnik Kraków 1 - 3 Cracovia II 1 października 2016
Cracovia II 2 - 1 Wiślanie Jaśkowice 25 września 2016
Proszowianka Proszowice 0 - 1 Cracovia II 18 września 2016
Cracovia II 7 - 1 Iskra Klecza Dolna 10 września 2016
Wiślanka Grabie 2 - 4 Cracovia II 3 września 2016
Cracovia II 1 - 0 Sosnowianka Stanisław Dolny 28 sierpnia 2016
Orzeł Piaski Wielkie 0 - 1 Cracovia II 20 sierpnia 2016
Cracovia II 7 - 0 TS Węgrzce 14 sierpnia 2016
Pcimianka Pcim 1 - 6 Cracovia II 7 sierpnia 2016
Cracovia II 3 - 4 Wisła Sandomierz 4 czerwca 2016
Cracovia II 2 - 3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 25 maja 2016
Wolania Wola Rzędzińska 0 - 3 Cracovia II 22 maja 2016
Cracovia II 5 - 1 Hutnik Kraków 18 maja 2016
Wisła II Kraków 3 - 0 Cracovia II 15 maja 2016
Cracovia II 1 - 0 Korona II Kielce 8 maja 2016
Unia Tarnów 0 - 2 Cracovia II 30 kwietnia 2016
Cracovia II 4 - 0 Poprad Muszyna 24 kwietnia 2016
Podhale Nowy Targ 3 - 1 Cracovia II 20 kwietnia 2016
Cracovia II 6 - 1 Beskid Andrychów 17 kwietnia 2016
1 - 1 Cracovia II 9 kwietnia 2016
Cracovia II 1 - 0 Łysica Bodzentyn 6 kwietnia 2016
Spartakus Daleszyce 3 - 2 Cracovia II 3 kwietnia 2016
Garbarnia Kraków 3 - 2 Cracovia II 26 marca 2016
Sparta Kazimierza Wielka 0 - 1 Cracovia II 20 marca 2016
Czarni Połaniec 2 - 5 Cracovia II 12 marca 2016
Wisła Sandomierz 1 - 3 Cracovia II 15 listopada 2015
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 2 Cracovia II 8 listopada 2015
Cracovia II 2 - 2 Wolania Wola Rzędzińska 31 października 2015
Hutnik Kraków 4 - 0 Cracovia II 24 października 2015
Cracovia II 4 - 0 Wisła II Kraków 17 października 2015
Korona II Kielce 1 - 1 Cracovia II 10 października 2015
Cracovia II 5 - 1 Unia Tarnów 3 października 2015
Poprad Muszyna 2 - 1 Cracovia II 26 września 2015
Cracovia II 5 - 2 Podhale Nowy Targ 19 września 2015
Beskid Andrychów 0 - 6 Cracovia II 12 września 2015
Cracovia II 1 - 2 5 września 2015
Łysica Bodzentyn 1 - 0 Cracovia II 30 sierpnia 2015
Cracovia II 3 - 0 Spartakus Daleszyce 26 sierpnia 2015
Cracovia II 2 - 2 Garbarnia Kraków 23 sierpnia 2015
Cracovia II 0 - 1 Sparta Kazimierza Wielka 15 sierpnia 2015
Cracovia II 3 - 0 Czarni Połaniec 8 sierpnia 2015
Cracovia II 0 - 0 Jałowiec Stryszawa 20 czerwca 2015
Cracovia II 4 - 1 Jałowiec Stryszawa 20 czerwca 2015
Spójnia Osiek-Zimnodół 0 - 0 Cracovia II 13 czerwca 2015
Spójnia Osiek-Zimnodół 1 - 2 Cracovia II 13 czerwca 2015
Karpaty Siepraw 0 - 0 Cracovia II 6 czerwca 2015
Karpaty Siepraw 1 - 3 Cracovia II 6 czerwca 2015
Cracovia II 3 - 2 Wiślanie Jaśkowice 30 maja 2015
Cracovia II 0 - 0 Wiślanie Jaśkowice 23 maja 2015
Świt Krzeszowice 0 - 4 Cracovia II 23 maja 2015
Cracovia II 1 - 1 Górnik Libiąż 17 maja 2015
Świt Krzeszowice 0 - 0 Cracovia II 16 maja 2015
Jutrzenka Giebułtów 1 - 2 Cracovia II 9 maja 2015
Cracovia II 0 - 0 Górnik Libiąż 9 maja 2015
Jutrzenka Giebułtów 0 - 0 Cracovia II 2 maja 2015
Cracovia II 4 - 0 Iskra Klecza Dolna 2 maja 2015
Cracovia II 0 - 0 Iskra Klecza Dolna 25 kwietnia 2015
Niwa Nowa Wieś 0 - 1 Cracovia II 25 kwietnia 2015
Cracovia II 7 - 0 Wiślanka Grabie 19 kwietnia 2015
Niwa Nowa Wieś 0 - 0 Cracovia II 18 kwietnia 2015
Garbarz Zembrzyce 0 - 1 Cracovia II 15 kwietnia 2015
Cracovia II 0 - 0 Wiślanka Grabie 11 kwietnia 2015
Halniak Maków Podhalański 2 - 5 Cracovia II 11 kwietnia 2015
Halniak Maków Podhalański 0 - 0 Cracovia II 4 kwietnia 2015
Cracovia II 4 - 0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4 kwietnia 2015
Cracovia II 0 - 0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 28 marca 2015
Orzeł Piaski Wielkie 0 - 2 Cracovia II 28 marca 2015
Cracovia II 4 - 4 Proszowianka Proszowice 22 marca 2015
Orzeł Piaski Wielkie 0 - 0 Cracovia II 21 marca 2015
Cracovia II 0 - 0 Proszowianka Proszowice 14 marca 2015
Brak drużyny 0 - 0 Cracovia II 7 marca 2015
Jałowiec Stryszawa 0 - 4 Cracovia II 9 listopada 2014
Cracovia II 4 - 1 Spójnia Osiek-Zimnodół 2 listopada 2014
Cracovia II 7 - 2 Karpaty Siepraw 26 października 2014
Wiślanie Jaśkowice 0 - 2 Cracovia II 18 października 2014
Cracovia II 4 - 0 Świt Krzeszowice 11 października 2014
Górnik Libiąż 2 - 4 Cracovia II 5 października 2014
Cracovia II 1 - 0 Jutrzenka Giebułtów 28 września 2014
Iskra Klecza Dolna 1 - 3 Cracovia II 20 września 2014
Cracovia II 7 - 0 Niwa Nowa Wieś 14 września 2014
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2 - 1 Cracovia II 10 września 2014
Wiślanka Grabie 0 - 3 Cracovia II 7 września 2014
Cracovia II 0 - 0 Halniak Maków Podhalański 30 sierpnia 2014
Cracovia II 4 - 2 Orzeł Piaski Wielkie 24 sierpnia 2014
Proszowianka Proszowice 0 - 5 Cracovia II 17 sierpnia 2014
Cracovia II 9 - 0 Garbarz Zembrzyce 9 sierpnia 2014
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 5 - 0 Cracovia II 14 czerwca 2014
Cracovia II 0 - 3 Niwa Nowa Wieś 7 czerwca 2014
Wiślanie Jaśkowice 3 - 2 Cracovia II 31 maja 2014
Cracovia II 4 - 0 Zieleńczanka Zielonki 24 maja 2014
Cracovia II 2 - 2 Iskra Klecza Dolna 21 maja 2014
Garbarz Zembrzyce 2 - 0 Cracovia II 10 maja 2014
Cracovia II 2 - 1 Jutrzenka Giebułtów 4 maja 2014
Górnik Wieliczka 3 - 1 Cracovia II 30 kwietnia 2014
Cracovia II 4 - 0 Sokół Przytkowice 23 kwietnia 2014
Świt Krzeszowice 0 - 1 Cracovia II 19 kwietnia 2014
Cracovia II 3 - 0 Orzeł Piaski Wielkie 13 kwietnia 2014
Karpaty Siepraw 1 - 5 Cracovia II 5 kwietnia 2014
Cracovia II 3 - 1 MKS Trzebinia 30 marca 2014
Halniak Maków Podhalański 1 - 0 Cracovia II 22 marca 2014
KS Borek Kraków 0 - 4 Cracovia II 15 marca 2014
Cracovia II 2 - 2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 10 listopada 2013
Niwa Nowa Wieś 2 - 0 Cracovia II 2 listopada 2013
Cracovia II 6 - 4 Wiślanie Jaśkowice 27 października 2013
Zieleńczanka Zielonki 1 - 3 Cracovia II 19 października 2013
Iskra Klecza Dolna 1 - 4 Cracovia II 12 października 2013
Cracovia II 2 - 4 Garbarz Zembrzyce 6 października 2013
Jutrzenka Giebułtów 1 - 3 Cracovia II 28 września 2013
Cracovia II 0 - 0 Górnik Wieliczka 22 września 2013
Sokół Przytkowice 2 - 3 Cracovia II 15 września 2013
Cracovia II 1 - 3 Świt Krzeszowice 8 września 2013
Orzeł Piaski Wielkie 0 - 2 Cracovia II 31 sierpnia 2013
Cracovia II 5 - 2 Karpaty Siepraw 25 sierpnia 2013
MKS Trzebinia 4 - 2 Cracovia II 17 sierpnia 2013
Cracovia II 2 - 2 Halniak Maków Podhalański 14 sierpnia 2013
Cracovia II 6 - 1 KS Borek Kraków 11 sierpnia 2013

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki