III liga, gr. IV sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 34 78 25 3 6 99 35 64
2 Siarka Tarnobrzeg 34 70 21 7 6 70 30 40
3 Star Starachowice 34 66 20 6 8 52 27 25
4 Avia Świdnik 34 57 17 6 11 60 41 19
5 Wiślanie Jaśkowice 34 54 16 6 12 56 40 16
6 Podlasie Biała Podlaska 34 54 15 9 10 47 35 12
7 Chełmianka Chełm 34 51 15 6 13 61 58 3
8 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 34 49 14 7 13 48 44 4
9 Czarni Połaniec 34 48 13 9 12 58 54 4
10 Garbarnia Kraków 34 46 12 10 12 49 58 -9
11 Wisłoka Dębica 34 45 12 9 13 41 53 -12
12 Świdniczanka Świdnik 34 44 11 11 12 43 47 -4
13 KS Wiązownica 34 43 12 7 15 55 73 -18
14 Podhale Nowy Targ 34 39 9 12 13 38 40 -2
15 Unia Tarnów 34 36 10 6 18 51 66 -15
16 Karpaty Krosno 34 25 6 7 21 26 67 -41
17 Orlęta Radzyń Podlaski 34 24 5 9 20 32 61 -29
18 Sokół Sieniawa 34 23 7 2 25 38 95 -57
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 17 49 16 1 0 67 11 56
2 Siarka Tarnobrzeg 17 44 14 2 1 44 13 31
3 Star Starachowice 17 39 12 3 2 33 9 24
4 Czarni Połaniec 17 28 8 4 5 36 23 13
5 Avia Świdnik 17 26 8 2 7 25 17 8
6 Wiślanie Jaśkowice 17 26 7 5 5 23 15 8
7 Garbarnia Kraków 17 26 7 5 5 29 25 4
8 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17 25 7 4 6 32 23 9
9 Podlasie Biała Podlaska 17 24 7 3 7 25 24 1
10 Unia Tarnów 17 24 7 3 7 31 29 2
11 Świdniczanka Świdnik 17 22 5 7 5 25 26 -1
12 KS Wiązownica 17 22 6 4 7 30 35 -5
13 Chełmianka Chełm 17 21 6 3 8 27 30 -3
14 Wisłoka Dębica 17 20 5 5 7 18 22 -4
15 Podhale Nowy Targ 17 20 5 5 7 22 25 -3
16 Sokół Sieniawa 17 11 3 2 12 19 38 -19
17 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10 2 4 11 10 28 -18
18 Karpaty Krosno 17 7 1 4 12 10 25 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Avia Świdnik 17 31 9 4 4 35 24 11
2 Podlasie Biała Podlaska 17 30 8 6 3 22 11 11
3 Chełmianka Chełm 17 30 9 3 5 34 28 6
4 Wieczysta Kraków 17 29 9 2 6 32 24 8
5 Wiślanie Jaśkowice 17 28 9 1 7 33 25 8
6 Star Starachowice 17 27 8 3 6 19 18 1
7 Siarka Tarnobrzeg 17 26 7 5 5 26 17 9
8 Wisłoka Dębica 17 25 7 4 6 23 31 -8
9 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17 24 7 3 7 16 21 -5
10 Świdniczanka Świdnik 17 22 6 4 7 18 21 -3
11 KS Wiązownica 17 21 6 3 8 25 38 -13
12 Czarni Połaniec 17 20 5 5 7 22 31 -9
13 Garbarnia Kraków 17 20 5 5 7 20 33 -13
14 Podhale Nowy Targ 17 19 4 7 6 16 15 1
15 Karpaty Krosno 17 18 5 3 9 16 42 -26
16 Orlęta Radzyń Podlaski 17 14 3 5 9 22 33 -11
17 Unia Tarnów 17 12 3 3 11 20 37 -17
18 Sokół Sieniawa 17 12 4 0 13 19 57 -38
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Chełmianka Chełm

Gospodarze Wynik Goście Data
Chełmianka Chełm 2 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski 8 czerwca 2024
Podlasie Biała Podlaska 3 - 1 Chełmianka Chełm 1 czerwca 2024
Chełmianka Chełm 2 - 5 KS Wiązownica 25 maja 2024
Avia Świdnik 0 - 2 Chełmianka Chełm 19 maja 2024
Sokół Sieniawa 1 - 2 Chełmianka Chełm 15 maja 2024
Chełmianka Chełm 0 - 1 Garbarnia Kraków 11 maja 2024
Wiślanie Jaśkowice 0 - 0 Chełmianka Chełm 4 maja 2024
Chełmianka Chełm 6 - 0 Karpaty Krosno 27 kwietnia 2024
Star Starachowice 1 - 1 Chełmianka Chełm 20 kwietnia 2024
Chełmianka Chełm 1 - 1 Czarni Połaniec 13 kwietnia 2024
Siarka Tarnobrzeg 5 - 3 Chełmianka Chełm 6 kwietnia 2024
Chełmianka Chełm 0 - 2 Świdniczanka Świdnik 30 marca 2024
Podhale Nowy Targ 1 - 2 Chełmianka Chełm 23 marca 2024
Chełmianka Chełm 0 - 2 Wieczysta Kraków 16 marca 2024
Wisłoka Dębica 0 - 3 Chełmianka Chełm 9 marca 2024
Chełmianka Chełm 1 - 2 Unia Tarnów 2 marca 2024
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 3 Chełmianka Chełm 24 listopada 2023
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 2 Chełmianka Chełm 21 listopada 2023
Chełmianka Chełm 1 - 3 Podlasie Biała Podlaska 12 listopada 2023
KS Wiązownica 0 - 4 Chełmianka Chełm 3 listopada 2023
Chełmianka Chełm 2 - 2 Avia Świdnik 28 października 2023
Chełmianka Chełm 3 - 1 Sokół Sieniawa 20 października 2023
Garbarnia Kraków 2 - 1 Chełmianka Chełm 13 października 2023
Chełmianka Chełm 1 - 6 Wiślanie Jaśkowice 7 października 2023
Karpaty Krosno 3 - 4 Chełmianka Chełm 30 września 2023
Chełmianka Chełm 2 - 0 Star Starachowice 23 września 2023
Czarni Połaniec 3 - 3 Chełmianka Chełm 16 września 2023
Chełmianka Chełm 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg 9 września 2023
Świdniczanka Świdnik 1 - 3 Chełmianka Chełm 2 września 2023
Chełmianka Chełm 2 - 0 Podhale Nowy Targ 27 sierpnia 2023
Wieczysta Kraków 4 - 0 Chełmianka Chełm 23 sierpnia 2023
Chełmianka Chełm 1 - 2 Wisłoka Dębica 18 sierpnia 2023
Unia Tarnów 3 - 0 Chełmianka Chełm 12 sierpnia 2023
Chełmianka Chełm 2 - 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5 sierpnia 2023

III liga, gr. IV sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Orlik Siarka Tarnobrzeg 19
2 Bartłomiej Korbecki Chełmianka Chełm 19
3 Manuel Torres Wieczysta Kraków 14
4 Krystian Mroczek Chełmianka Chełm 13
5 Sebastian Kwaczreliszwili Sokół Sieniawa 13
6 Maciej Jankowski Wieczysta Kraków 13
7 Sebastian Rak KS Wiązownica 12
8 Michał Paluch Świdniczanka Świdnik 12
9 Adrian Paluchowski Avia Świdnik 12
10 Michał Fidziukiewicz Wieczysta Kraków 12
11 Wojciech Białek Avia Świdnik 12
12 Paweł Łysiak Wieczysta Kraków 11
13 Michał Zuber Świdniczanka Świdnik 11
14 Arkadiusz Kasia KS Wiązownica 10
15 Kōsei Iwao Siarka Tarnobrzeg 9
16 Tomasz Mucha Czarni Połaniec 9
17 Dominik Pisarek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9
18 Kacper Prusiński Siarka Tarnobrzeg 9
19 Denys Favorov Wieczysta Kraków 9
20 Piotr Łazarz Unia Tarnów 9
21 Dawid Dynarek Wiślanie Jaśkowice 8
22 Michal Klec Garbarnia Kraków 8
23 Rafał Michalik KS Wiązownica 8
24 Przemysław Śliwiński Star Starachowice 8
25 Tomasz Bała Wisłoka Dębica 8
26 Monsuru Adisa Wiślanie Jaśkowice 8
27 Łukasz Mazurek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 8
28 Marcin Pigiel Podlasie Biała Podlaska 7
29 Błażej Radwanek Wiślanie Jaśkowice 7
30 Jakub Karbownik Chełmianka Chełm 7
31 Mateusz Wyjadłowski Podlasie Biała Podlaska 7
32 Arleison Martinez Czarni Połaniec 7
33 Kacper Durda Garbarnia Kraków 6
34 Michał Banik Czarni Połaniec 6
35 Kamil Radulj Karpaty Krosno 6
36 Krystian Kardyś Czarni Połaniec 6
37 Dawid Kiedrowicz Wieczysta Kraków 6
38 Mateusz Krasuski Wiślanie Jaśkowice 6
39 Bartłomiej Kiełbasa Sokół Sieniawa 6
40 Szymon Stanisławski Star Starachowice 6
41 Adrian Gębalski Czarni Połaniec 6
42 Krzysztof Zawiślak Wisłoka Dębica 6
43 Dawid Lisowski Siarka Tarnobrzeg 6
44 Dominik Wardzała Unia Tarnów 6
45 Michał Wcisło Star Starachowice 6
46 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 5
47 Adrian Szynka Star Starachowice 5
48 Jarosław Kosieradzki Podlasie Biała Podlaska 5
49 Mateusz Sowiński Garbarnia Kraków 5
50 Karol Danielak Wieczysta Kraków 5
51 Jakub Bator Unia Tarnów 5
52 Dominik Cholewa Wiślanie Jaśkowice 5
53 Mateusz Niedziałkowski Podhale Nowy Targ 5
54 Tomasz Palonek Czarni Połaniec 5
55 Sergey Rusyan Podhale Nowy Targ 5
56 Mateusz Duda Garbarnia Kraków 5
57 Oliwier Soprych Unia Tarnów 5
58 Patryk Małecki Avia Świdnik 5
59 Dariusz Brągiel KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4
60 Dmytro Sula Karpaty Krosno 4
61 Piotr Cichocki Siarka Tarnobrzeg 4
62 Marcin Kumorek Siarka Tarnobrzeg 4
63 Patryk Szymala Orlęta Radzyń Podlaski 4
64 Arkadiusz Maj Avia Świdnik 4
65 Damian Bawor Czarni Połaniec 4
66 Jakub Zagórski Avia Świdnik 4
67 Michał Trąbka Wieczysta Kraków 4
68 Jakub Knap Chełmianka Chełm 4
69 Szymon Rak Avia Świdnik 4
70 Wojciech Kalinowski Avia Świdnik 4
71 Michał Nawrot KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4
72 Christoph Knasmüllner Wieczysta Kraków 4
73 Grzegorz Janiczak KS Wiązownica 4
74 Szymon Kot Star Starachowice 4
75 Jakub Seweryn Wiślanie Jaśkowice 4
76 Jan Mróz Sokół Sieniawa 3
77 Mateusz Chyła Orlęta Radzyń Podlaski 3
78 Jarosław Lis KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3
79 Jakub Gut Unia Tarnów 3
80 Roman Mykytyn Avia Świdnik 3
81 Kornel Rębisz KS Wiązownica 3
82 Patryk Serafin KS Wiązownica 3
83 Adrian Rakowski Wiślanie Jaśkowice 3
84 Michał Mak Wieczysta Kraków 3
85 Bartosz Grasza Wisłoka Dębica 3
86 Mateusz Hudzik Karpaty Krosno 3
87 Denys Demianenko Karpaty Krosno 3
88 Damian Lepiarz Podlasie Biała Podlaska 3
89 Bartłomiej Wiktor Czarni Połaniec 3
90 Kacper Maik Wisłoka Dębica 3
91 Michał Stasz Karpaty Krosno 3
92 Maciej Kołoczek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3
93 Bartosz Zimnicki KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3
94 Paweł Mróz Siarka Tarnobrzeg 3
95 Jakub Kobyliński Podlasie Biała Podlaska 3
96 Benedykt Piotrowski Unia Tarnów 3
97 Mateusz Jarzynka KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3
98 Grzegorz Marszalik Wiślanie Jaśkowice 3
99 Artur Balicki Orlęta Radzyń Podlaski 3
100 Michał Wiśniewski Wiślanie Jaśkowice 3
101 Piotr Piekarski Chełmianka Chełm 3
102 Oskar Mazgoła Sokół Sieniawa 3
103 Daniel Morys Garbarnia Kraków 3
104 Saša Živec Wieczysta Kraków 3
105 Konrad Handzlik Star Starachowice 3
106 Kacper Jakóbczyk Podlasie Biała Podlaska 3
107 Szymon Kamiński Podlasie Biała Podlaska 3
108 Przemysław Nalepka Wisłoka Dębica 3
109 Krystian Bociek Wiślanie Jaśkowice 3
110 Konrad Guca Czarni Połaniec 3
111 Hubert Antkowiak Podhale Nowy Targ 3
112 Piotr Kron Unia Tarnów 3
113 Denys Ostrowśkyj Orlęta Radzyń Podlaski 3
114 Patryk Moskiewicz Garbarnia Kraków 2
115 Szymon Mida Unia Tarnów 2
116 Michał Stachera Wiślanie Jaśkowice 2
117 Piotr Lisowski Siarka Tarnobrzeg 2
118 Ezana Kahsay Podlasie Biała Podlaska 2
119 Arleison Martinez Sokół Sieniawa 2
120 Vadym Mashchenko Karpaty Krosno 2
121 Szymon Feret Siarka Tarnobrzeg 2
122 Mateusz Boczuliński Chełmianka Chełm 2
123 Maciej Tonia KS Wiązownica 2
124 Franciszek Wróblewski Sokół Sieniawa 2
125 Filip Jakubowski Podhale Nowy Targ 2
126 Tomasz Tymosiak Podhale Nowy Targ 2
127 Michał Opalski Garbarnia Kraków 2
128 Moustafa Hamed Podhale Nowy Targ 2
129 Krystian Szymocha Siarka Tarnobrzeg 2
130 Jakub Głaz Star Starachowice 2
131 Jakub Tabor KS Wiązownica 2
132 Paweł Uliczny Avia Świdnik 2
133 Jakub Wojcik Czarni Połaniec 2
134 Konrad Kasolik Wieczysta Kraków 2
135 Sebastian Fedan Sokół Sieniawa 2
136 Tomasz Swędrowski Wieczysta Kraków 2
137 Michał Kobiałka Chełmianka Chełm 2
138 Dominik Stępień Chełmianka Chełm 2
139 Roman Miroshnyk Podhale Nowy Targ 2
140 Konrad Misztal Siarka Tarnobrzeg 2
141 Rafał Kursa Avia Świdnik 2
142 Miłosz Kutyła Świdniczanka Świdnik 2
143 Karol Rycaj Orlęta Radzyń Podlaski 2
144 Karol Smajdor Podhale Nowy Targ 2
145 Patryk Czułowski Świdniczanka Świdnik 2
146 Szymon Kaliniec Siarka Tarnobrzeg 2
147 Adam Nowak Chełmianka Chełm 2
148 Michał Pazdan Wieczysta Kraków 2
149 Tomasz Zając Avia Świdnik 2
150 Kacper Rojkowicz Unia Tarnów 2
151 Bartosz Żurek Garbarnia Kraków 2
152 Wesley Omuru KS Wiązownica 2
153 Łukasz Siedlik Wisłoka Dębica 2
154 Mateusz Kompanicki Świdniczanka Świdnik 2
155 Bartosz Bajorek Unia Tarnów 2
156 Jaba Pkhakadze Karpaty Krosno 2
157 Igor Szczygieł Orlęta Radzyń Podlaski 2
158 Mateusz Podstolak Podlasie Biała Podlaska 2
159 Franciszek Lipka KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
160 Marcin Michota Podhale Nowy Targ 2
161 Mikołaj Nawrocki Świdniczanka Świdnik 2
162 Miłosz Pacek Podlasie Biała Podlaska 2
163 Piotr Mikos Star Starachowice 2
164 Oskar Łąk Czarni Połaniec 2
165 Krzysztof Salak Podlasie Biała Podlaska 2
166 Damian Mężyk KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
167 Maciej Hajdara Podhale Nowy Targ 2
168 Bartosz Sulkowski Siarka Tarnobrzeg 2
169 Feliks Grzybowski Garbarnia Kraków 2
170 Jakub Ożóg KS Wiązownica 1
171 Piotr Zmorzyński Orlęta Radzyń Podlaski 1
172 Sławomir Duda Star Starachowice 1
173 Oliwier Skoczeń Wieczysta Kraków 1
174 Sebastian Krawczyk Podlasie Biała Podlaska 1
175 Mateusz Kawecki Star Starachowice 1
176 Mateusz Majbański Orlęta Radzyń Podlaski 1
177 Danylo Boyko Garbarnia Kraków 1
178 Junior Radziński Orlęta Radzyń Podlaski 1
179 Kamil Sikora Świdniczanka Świdnik 1
180 Igor Kuchta Świdniczanka Świdnik 1
181 Klaudiusz Sypeń Świdniczanka Świdnik 1
182 Jakub Kałaska Czarni Połaniec 1
183 Daniel Cieśla KS Wiązownica 1
184 Mateusz Wójcik KS Wiązownica 1
185 Filip Hryniewicz Star Starachowice 1
186 Przemysław Maj Czarni Połaniec 1
187 Igor Kierys Czarni Połaniec 1
188 Kamil Ogorzały Podhale Nowy Targ 1
189 Patryk Duda Podhale Nowy Targ 1
190 Dorian Gądek Wiślanie Jaśkowice 1
191 Bartosz Kutrzeba Garbarnia Kraków 1
192 Patryk Kołodziej Wiślanie Jaśkowice 1
193 Thibault Moulin Wieczysta Kraków 1
194 Dawid Więckowski Sokół Sieniawa 1
195 Adam Habas Garbarnia Kraków 1
196 Kornel Kordas KS Wiązownica 1
197 Mikołaj Jeż Sokół Sieniawa 1
198 Kacper Jodłowski Siarka Tarnobrzeg 1
199 Kyrylo Senko KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
200 Adrian Kajpust Garbarnia Kraków 1
201 Michał Bogacz Wisłoka Dębica 1
202 Jakub Czajkowski Sokół Sieniawa 1
203 Kamil Rozmus Avia Świdnik 1
204 Jakub Szymala Świdniczanka Świdnik 1
205 Robert Ożóg Wiślanie Jaśkowice 1
206 Mateusz Nowak Garbarnia Kraków 1
207 Dawid Kośmider Star Starachowice 1
208 Jakub Szczypek Orlęta Radzyń Podlaski 1
209 Mateusz Stryjewski Avia Świdnik 1
210 Mateusz Geniec Wisłoka Dębica 1
211 Piotr Stefański Star Starachowice 1
212 Yevgeniy Mogil KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
213 Arkadiusz Lewiński Wiślanie Jaśkowice 1
214 Szymon Bednarz Wisłoka Dębica 1
215 Vitaliy Tkachuk Unia Tarnów 1
216 Dawid Sojda Unia Tarnów 1
217 Volodymyr Bobrov Chełmianka Chełm 1
218 Jakub Bartoszek Świdniczanka Świdnik 1
219 Przemysław Koszel Orlęta Radzyń Podlaski 1
220 Ilya Tymoshenko KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
221 Jacek Góralski Wieczysta Kraków 1
222 Karol Dziedzic Garbarnia Kraków 1
223 Grzegorz Płatek Podhale Nowy Targ 1
224 Adrian Kozarzewski Podhale Nowy Targ 1
225 Krzysztof Wicki Siarka Tarnobrzeg 1
226 Grzegorz Gawle Karpaty Krosno 1
227 Michał Czekaj Garbarnia Kraków 1
228 Kacper Wiatrak Chełmianka Chełm 1
229 Marcel Myszka Avia Świdnik 1
230 Maciej Orzechowski Podlasie Biała Podlaska 1
231 Franck Djoulou Karpaty Krosno 1
232 Marcin Kaczor Sokół Sieniawa 1
233 Mateusz Pielach Świdniczanka Świdnik 1
234 Filip Karmański Podhale Nowy Targ 1
235 Dominik Cabała Wisłoka Dębica 1
236 Jurij Batiuszyn Sokół Sieniawa 1
237 Klim Morenkov Świdniczanka Świdnik 1
238 Arkadiusz Korolczuk Orlęta Radzyń Podlaski 1
239 Jan Bożym Orlęta Radzyń Podlaski 1
240 Dawid Król Karpaty Krosno 1
241 Adrian Bielka Avia Świdnik 1
242 Jakub Sutor Garbarnia Kraków 1
243 Maciej Żądło Czarni Połaniec 1
244 Adrian Popiołek Avia Świdnik 1
245 Hubert Kotowicz Świdniczanka Świdnik 1
246 Adrian Duchnowski Orlęta Radzyń Podlaski 1
247 Michał Musik KS Wiązownica 1
248 Bartłomiej Purcha Podhale Nowy Targ 1
249 Kacper Żebrowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
250 Paweł Ofiara Chełmianka Chełm 1
251 Paweł Zdyb KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
252 Adrian Dziedzic Garbarnia Kraków 1
253 Marcin Bacza KS Wiązownica 1
254 Włodzimierz Puton Star Starachowice 1
255 Jakub Bąk Wieczysta Kraków 1
256 Dimitros Kalamvokis Siarka Tarnobrzeg 1
257 Kacper Ambrozik Star Starachowice 1
258 Jakub Siedlecki Wisłoka Dębica 1
259 Bartosz Krzysztofek Siarka Tarnobrzeg 1
260 Mateusz Grzybowski Garbarnia Kraków 1
261 Bartłomiej Kafel Avia Świdnik 1
262 Maciej Kurowski Podlasie Biała Podlaska 1
263 Przemysław Bargiel Wieczysta Kraków 1
264 Tomasz Andrzejuk Podlasie Biała Podlaska 1
265 Michał Koźlik Świdniczanka Świdnik 1