Kilku piłkarzy Stali Stalowa Wola ma problemy zdrowotne. W związku z tym, podkarpacki klub zwrócił się do Chełmianki Chełm z prośbą o przełożenie spotkania.


Stal Stalowa Wola za pośrednictwem oficjalnego serwisu internetowego oraz mediów społecznościowych wydała komunikat. Jak czytamy, "Stalówka" ma trudną sytuację zdrowotną. W bieżącym tygodniu w treningach nie uczestniczy kilkunastu zawodników I drużyny oraz część sztabu szkoleniowego, co związane jest z zakażeniem rotawirusem. W związku z tym, klub ze Stalowej Woli zwrócił się do Chełmianki Chełm z prośbą o przełożenie sobotniego meczu. Ten jednak odbędzie się zgodnie z planem, bowiem chełmski klub nie wyraził zgody na przełożenie spotkania.

Pełną treść komunikatu prezentujemy poniżej.

Zarząd STAL Stalowa Wola PSA informuje, że najbliższy mecz z Chełmianką Chełm odbędzie się zgodnie z terminarzem, pomimo trudnej sytuacji zdrowotnej w naszej drużynie.

W bieżącym tygodniu w treningach nie uczestniczy kilkunastu zawodników I drużyny oraz część sztabu szkoleniowego, co związane jest z zakażeniem rotawirusem.

Zarząd Klubu podjął próbę przełożenia najbliższego meczu na termin późniejszy, jednakże zgodnie z regulaminem rozgrywek, wymagana jest do tego zgoda drużyny gości.

W dniu dzisiejszym Chełmianka Chełm nie wyraziła zgody na przełożenie spotkania.

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki
  • desssw napisał/a

    Ale wsiowy serwis, same kopie z 90minut.pl

  • Kibic 3 ligi napisał/a

    Chelmianka chce wykorzystac slaba sytuacje Stalowki. Zagranie nie fair play. Ale wazniejsze sa ladwe punkty. Ciasno w 4 sie robi wiec nie ma zmiluj.

  • 1938 napisał/a

    Nic nie chce wykorzystać bo ten szrot jest po prostu mega słaby.

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.