IV liga lubelska (gr. II) sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Start Krasnystaw 8 20 6 2 0 19 5 14
2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 19 6 1 1 22 5 17
3 Stal Kraśnik 8 16 5 1 2 24 8 16
4 Gryf Gmina Zamość 8 15 4 3 1 12 4 8
5 Granit Bychawa 8 13 4 1 3 7 9 -2
6 Grom Różaniec 8 11 3 2 3 12 17 -5
7 Sparta Rejowiec Fabryczny 8 10 3 1 4 12 14 -2
8 POM Iskra Piotrowice 8 6 2 0 6 7 18 -11
9 Błękitni Obsza 8 2 0 2 6 4 22 -18
10 Kryształ Werbkowice 8 1 0 1 7 4 21 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr. II) sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Start Krasnystaw 5 13 4 1 0 12 2 10
2 Gryf Gmina Zamość 5 11 3 2 0 10 3 7
3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 10 3 1 1 12 4 8
4 Stal Kraśnik 4 9 3 0 1 10 4 6
5 Grom Różaniec 4 7 2 1 1 7 6 1
6 Granit Bychawa 3 6 2 0 1 2 3 -1
7 Sparta Rejowiec Fabryczny 3 6 2 0 1 6 3 3
8 POM Iskra Piotrowice 5 3 1 0 4 6 10 -4
9 Błękitni Obsza 3 1 0 1 2 0 11 -11
10 Kryształ Werbkowice 3 1 0 1 2 3 9 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr. II) sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 9 3 0 0 10 1 9
2 Start Krasnystaw 3 7 2 1 0 7 3 4
3 Stal Kraśnik 4 7 2 1 1 14 4 10
4 Granit Bychawa 5 7 2 1 2 5 6 -1
5 Gryf Gmina Zamość 3 4 1 1 1 2 1 1
6 Grom Różaniec 4 4 1 1 2 5 11 -6
7 Sparta Rejowiec Fabryczny 5 4 1 1 3 6 11 -5
8 POM Iskra Piotrowice 3 3 1 0 2 1 8 -7
9 Błękitni Obsza 5 1 0 1 4 4 11 -7
10 Kryształ Werbkowice 5 0 0 0 5 1 12 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Stal Kraśnik

Gospodarze Wynik Goście Data
Stal Kraśnik 0 - 0 Błękitni Obsza 22 października 2022
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 - 0 Stal Kraśnik 15 października 2022
Stal Kraśnik 0 - 0 Grom Różaniec 8 października 2022
Gryf Gmina Zamość 2 - 2 Stal Kraśnik 1 października 2022
Stal Kraśnik 5 - 0 POM Iskra Piotrowice 24 września 2022
Start Krasnystaw 1 - 0 Stal Kraśnik 18 września 2022
Stal Kraśnik 0 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 września 2022
Kryształ Werbkowice 1 - 6 Stal Kraśnik 4 września 2022
Stal Kraśnik 2 - 1 Granit Bychawa 27 sierpnia 2022
Błękitni Obsza 0 - 6 Stal Kraśnik 20 sierpnia 2022
Stal Kraśnik 3 - 0 Sparta Rejowiec Fabryczny 13 sierpnia 2022

IV liga lubelska (gr. II) sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Paweł Zięba Stal Kraśnik 7
2 Dominik Skiba Start Krasnystaw 6
3 Damian Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 6
4 Kamil Kaproń Grom Różaniec 6
5 Jakub Zieliński Stal Kraśnik 5
6 Michał Wojtowicz Tomasovia Tomaszów Lubelski 4
7 Cezary Pęcak Granit Bychawa 4
8 Miłosz Ciechan Start Krasnystaw 4
9 Oskar Białek POM Iskra Piotrowice 3
10 Dawid Gierała Gryf Gmina Zamość 3
11 Rafał Kycko Gryf Gmina Zamość 3
12 Aliaksei Piatrenka Sparta Rejowiec Fabryczny 3
13 Dmytro Avdieiev Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
14 Maciej Welman Start Krasnystaw 2
15 Rafał Tomasiak Gryf Gmina Zamość 2
16 Jakub Stefan Grom Różaniec 2
17 Mikołaj Grzęda Gryf Gmina Zamość 2
18 Hubert Sałamacha Gryf Gmina Zamość 2
19 Kamil Król Stal Kraśnik 2
20 Arkadiusz Smoła Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
21 Jakub Piatnoczka Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
22 Kryspin Florek Start Krasnystaw 2
23 Adrian Gierowski Granit Bychawa 2
24 Stanisław Rybka Kryształ Werbkowice 2
25 Rafał Bartoszcze POM Iskra Piotrowice 2
26 Piotr Świeca Sparta Rejowiec Fabryczny 2
27 Filip Drozd Stal Kraśnik 2
28 Dawid Sołdecki Start Krasnystaw 2
29 Oskar Lasota Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
30 Jakub Buczek Stal Kraśnik 2
31 Kacper Błajda Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
32 Jakub Martyn Sparta Rejowiec Fabryczny 1
33 Anton Lutsyk Stal Kraśnik 1
34 Piotr Larwa Grom Różaniec 1
35 Mateusz Jędrasik Stal Kraśnik 1
36 Wiktor Bogusz Granit Bychawa 1
37 Daniel Karczmarczyk Błękitni Obsza 1
38 Szymon Kiełbasa Błękitni Obsza 1
39 Jakub Paćkowski Grom Różaniec 1
40 Volodymyr Halych Grom Różaniec 1
41 Dawid Pigan Grom Różaniec 1
42 Sebastian Suduł Sparta Rejowiec Fabryczny 1
43 Siergiej Borys Kryształ Werbkowice 1
44 Kamil Rutkowski Sparta Rejowiec Fabryczny 1
45 Paweł Kurzyna Sparta Rejowiec Fabryczny 1
46 Arkadiusz Drapsa Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
47 Patryk Orysz Sparta Rejowiec Fabryczny 1
48 Przemysław Jasiński Sparta Rejowiec Fabryczny 1
49 Łukasz Stec Błękitni Obsza 1
50 Maciej Chmura Błękitni Obsza 1
51 Karol Lis Kryształ Werbkowice 1
52 Daman Pietroń Stal Kraśnik 1
53 Jakub Czarniecki Start Krasnystaw 1
54 Sebastian Denkiewicz Start Krasnystaw 1
55 Kamil Starok Sparta Rejowiec Fabryczny 1
56 Łukasz Mietlicki POM Iskra Piotrowice 1
57 Kamil Woźniak Stal Kraśnik 1
58 Przemysław Orzechowski Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
59 Piotr Korzeniowski Start Krasnystaw 1
60 Kamil Szabłowski POM Iskra Piotrowice 1
61 Damian Dudek Stal Kraśnik 1