IV liga lubelska (gr. II) sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Start Krasnystaw 15 35 11 2 2 32 13 19
2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 34 11 1 3 44 14 30
3 Stal Kraśnik 15 30 9 3 3 41 13 28
4 Granit Bychawa 15 27 8 3 4 17 14 3
5 Gryf Gmina Zamość 15 26 7 5 3 32 19 13
6 Grom Różaniec 15 15 4 3 8 19 34 -15
7 Sparta Rejowiec Fabryczny 15 14 4 2 9 17 33 -16
8 POM Iskra Piotrowice 15 11 3 2 10 16 35 -19
9 Błękitni Obsza 15 10 2 4 9 12 34 -22
10 Kryształ Werbkowice 15 9 2 3 10 14 35 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr. II) sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Kraśnik 8 21 7 0 1 25 6 19
2 Start Krasnystaw 7 19 6 1 0 18 2 16
3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 16 5 1 1 18 5 13
4 Granit Bychawa 8 16 5 1 2 9 7 2
5 Gryf Gmina Zamość 8 15 4 3 1 17 11 6
6 Sparta Rejowiec Fabryczny 8 10 3 1 4 9 16 -7
7 Błękitni Obsza 8 9 2 3 3 8 20 -12
8 Grom Różaniec 7 8 2 2 3 9 15 -6
9 Kryształ Werbkowice 7 8 2 2 3 10 13 -3
10 POM Iskra Piotrowice 7 6 2 0 5 11 15 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr. II) sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 18 6 0 2 26 9 17
2 Start Krasnystaw 8 16 5 1 2 14 11 3
3 Granit Bychawa 7 11 3 2 2 8 7 1
4 Gryf Gmina Zamość 7 11 3 2 2 15 8 7
5 Stal Kraśnik 7 9 2 3 2 16 7 9
6 Grom Różaniec 8 7 2 1 5 10 19 -9
7 POM Iskra Piotrowice 8 5 1 2 5 5 20 -15
8 Sparta Rejowiec Fabryczny 7 4 1 1 5 8 17 -9
9 Błękitni Obsza 7 1 0 1 6 4 14 -10
10 Kryształ Werbkowice 8 1 0 1 7 4 22 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Stal Kraśnik

Gospodarze Wynik Goście Data
Stal Kraśnik 5 - 0 Start Krasnystaw 19 listopada 2022
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Stal Kraśnik 12 listopada 2022
Stal Kraśnik 4 - 0 Kryształ Werbkowice 5 listopada 2022
Granit Bychawa 2 - 2 Stal Kraśnik 30 października 2022
Stal Kraśnik 2 - 0 Błękitni Obsza 22 października 2022
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 - 0 Stal Kraśnik 16 października 2022
Stal Kraśnik 4 - 2 Grom Różaniec 8 października 2022
Gryf Gmina Zamość 2 - 2 Stal Kraśnik 1 października 2022
Stal Kraśnik 5 - 0 POM Iskra Piotrowice 24 września 2022
Start Krasnystaw 1 - 0 Stal Kraśnik 18 września 2022
Stal Kraśnik 0 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 września 2022
Kryształ Werbkowice 1 - 6 Stal Kraśnik 4 września 2022
Stal Kraśnik 2 - 1 Granit Bychawa 27 sierpnia 2022
Błękitni Obsza 0 - 6 Stal Kraśnik 20 sierpnia 2022
Stal Kraśnik 3 - 0 Sparta Rejowiec Fabryczny 13 sierpnia 2022

IV liga lubelska (gr. II) sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Król Stal Kraśnik 11
2 Damian Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 10
3 Dawid Gierała Gryf Gmina Zamość 10
4 Stanisław Rybka Kryształ Werbkowice 10
5 Dominik Skiba Start Krasnystaw 10
6 Paweł Zięba Stal Kraśnik 9
7 Kamil Kaproń Grom Różaniec 9
8 Oskar Białek POM Iskra Piotrowice 8
9 Cezary Pęcak Granit Bychawa 7
10 Miłosz Ciechan Start Krasnystaw 7
11 Rafał Kycko Gryf Gmina Zamość 6
12 Arkadiusz Drapsa Tomasovia Tomaszów Lubelski 6
13 Arkadiusz Smoła Tomasovia Tomaszów Lubelski 6
14 Jakub Zieliński Stal Kraśnik 6
15 Jakub Stefan Grom Różaniec 5
16 Aliaksei Piatrenka Sparta Rejowiec Fabryczny 5
17 Mikołaj Grzęda Gryf Gmina Zamość 5
18 Dawid Sołdecki Start Krasnystaw 4
19 Mateusz Misztal Granit Bychawa 4
20 Dmytro Avdieiev Tomasovia Tomaszów Lubelski 4
21 Michał Wojtowicz Tomasovia Tomaszów Lubelski 4
22 Maciej Chmura Błękitni Obsza 3
23 Jakub Piatnoczka Tomasovia Tomaszów Lubelski 3
24 Denys Ostrowskyi Tomasovia Tomaszów Lubelski 3
25 Maciej Welman Start Krasnystaw 3
26 Patryk Słowiński Tomasovia Tomaszów Lubelski 3
27 Kryspin Florek Start Krasnystaw 3
28 Hubert Sałamacha Gryf Gmina Zamość 3
29 Karol Lis Kryształ Werbkowice 2
30 Piotr Korzeniowski Start Krasnystaw 2
31 Jakub Martyn Sparta Rejowiec Fabryczny 2
32 Przemysław Jasiński Sparta Rejowiec Fabryczny 2
33 Kamil Szabłowski POM Iskra Piotrowice 2
34 Dawid Pigan Grom Różaniec 2
35 Szymon Kiełbasa Błękitni Obsza 2
36 Kamil Woźniak Gryf Gmina Zamość 2
37 Wiktor Bogusz Granit Bychawa 2
38 Daniel Karczmarczyk Błękitni Obsza 2
39 Mateusz Jędrasik Stal Kraśnik 2
40 Rafał Tomasiak Gryf Gmina Zamość 2
41 Adrian Gierowski Granit Bychawa 2
42 Rafał Bartoszcze POM Iskra Piotrowice 2
43 Piotr Świeca Sparta Rejowiec Fabryczny 2
44 Filip Drozd Stal Kraśnik 2
45 Oskar Lasota Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
46 Jakub Buczek Stal Kraśnik 2
47 Krystian Michalak Kryształ Werbkowice 1
48 Patryk Kierepka Gryf Gmina Zamość 1
49 Michał Wolanin Gryf Gmina Zamość 1
50 Lando Aliba Start Krasnystaw 1
51 Jakub Padiasek Błękitni Obsza 1
52 Jakub Gajewski Stal Kraśnik 1
53 Adrian Cymerman Gryf Gmina Zamość 1
54 Oleksandr Kuzovliev Błękitni Obsza 1
55 Łukasz Guz Sparta Rejowiec Fabryczny 1
56 Grzegorz Tadra Błękitni Obsza 1
57 Dariusz Cygan Stal Kraśnik 1
58 Hubert Iwaniak Granit Bychawa 1
59 Michał Orłowski POM Iskra Piotrowice 1
60 Michał Jurka POM Iskra Piotrowice 1
61 Dawid Krawiec Granit Bychawa 1
62 Bartłomiej Klimkowski Gryf Gmina Zamość 1
63 Kacper Błajda Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
64 Anton Lutsyk Stal Kraśnik 1
65 Piotr Larwa Grom Różaniec 1
66 Jakub Paćkowski Grom Różaniec 1
67 Volodymyr Halych Grom Różaniec 1
68 Sebastian Suduł Sparta Rejowiec Fabryczny 1
69 Siergiej Borys Kryształ Werbkowice 1
70 Kamil Rutkowski Sparta Rejowiec Fabryczny 1
71 Paweł Kurzyna Sparta Rejowiec Fabryczny 1
72 Patryk Orysz Sparta Rejowiec Fabryczny 1
73 Łukasz Stec Błękitni Obsza 1
74 Daman Pietroń Stal Kraśnik 1
75 Jakub Czarniecki Start Krasnystaw 1
76 Sebastian Denkiewicz Start Krasnystaw 1
77 Kamil Starok Sparta Rejowiec Fabryczny 1
78 Łukasz Mietlicki POM Iskra Piotrowice 1
79 Kamil Woźniak Stal Kraśnik 1
80 Przemysław Orzechowski Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
81 Damian Dudek Stal Kraśnik 1