Czterech nowych zawodników dołączyło do Wisły Sandomierz. Ekipę "niebiesko-biało-czerwonych" wzmocnili Fabian Burzyński, Filip Handzlik, Przemysław Dwórzyński oraz Jakub Borusiński.


Fabian Burzyński, Filip Handzlik, Przemysław Dwórzyński oraz Jakub Borusiński zostali nowymi zawodnikami Wisły Sandomierz. Najwyżej w sezonie 2020/21 grał Handzlik, który reprezentował barwy Hutnika Kraków, gdzie 18 rozegrał spotkań w eWinner 2 lidze oraz zdobył jednego gola. Pozostali piłkarze występowali w klubach z 3 ligi

Dwórzyński ostatnio był związany z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, dla którego rozegrał 23 mecze w 3 lidze gr. IV oraz zdobył trzy gole. Ponadto na swoim koncie ma także jedno spotkanie w Fortuna Pucharze Polski. 23-latek do ekipy "pomarańczowo-czarnych" trafił ze Stali Kraśnik, w której barwach w rundzie jesiennej siedmiokrotnie pojawiał się na murawie.

Borusiński natomiast występował w ekipie z Kraśnika, której był podstawowym golkiperem. W barwach Stali rozegrał 39 spotkań w 3 lidze gr. IV. Burzyński zaś ostatnio był związany z Bałtykiem Gdynia, do którego trafił po rundzie jesiennej sezonu 2019/20. W jego barwach nie rozegrał ani jednego meczu.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.