III liga, gr. IV sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 31 75 24 3 4 93 26 67
2 Siarka Tarnobrzeg 31 65 20 5 6 62 26 36
3 Star Starachowice 31 57 17 6 8 46 24 22
4 Avia Świdnik 31 54 16 6 9 54 36 18
5 Chełmianka Chełm 31 50 15 5 11 56 48 8
6 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 32 48 14 6 12 46 40 6
7 Wiślanie Jaśkowice 31 45 13 6 12 50 39 11
8 Podlasie Biała Podlaska 31 45 12 9 10 42 34 8
9 Czarni Połaniec 31 45 12 9 10 55 49 6
10 Garbarnia Kraków 31 42 11 9 11 44 53 -9
11 Świdniczanka Świdnik 31 39 10 9 12 36 43 -7
12 Wisłoka Dębica 31 39 10 9 12 38 51 -13
13 Podhale Nowy Targ 31 37 9 10 12 38 39 -1
14 Unia Tarnów 31 36 10 6 15 47 56 -9
15 KS Wiązownica 31 34 9 7 15 45 68 -23
16 Orlęta Radzyń Podlaski 31 23 5 8 18 28 55 -27
17 Sokół Sieniawa 31 23 7 2 22 34 84 -50
18 Karpaty Krosno 32 22 5 7 20 22 65 -43
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 16 46 15 1 0 64 10 54
2 Siarka Tarnobrzeg 15 40 13 1 1 36 9 27
3 Star Starachowice 15 33 10 3 2 28 6 22
4 Avia Świdnik 16 26 8 2 6 25 16 9
5 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 16 25 7 4 5 32 21 11
6 Czarni Połaniec 15 25 7 4 4 34 21 13
7 Garbarnia Kraków 15 25 7 4 4 27 22 5
8 Unia Tarnów 16 24 7 3 6 30 25 5
9 Podlasie Biała Podlaska 16 21 6 3 7 22 23 -1
10 Chełmianka Chełm 15 20 6 2 7 23 23 0
11 Wiślanie Jaśkowice 15 20 5 5 5 19 14 5
12 Wisłoka Dębica 16 20 5 5 6 18 21 -3
13 Podhale Nowy Targ 16 19 5 4 7 22 25 -3
14 KS Wiązownica 16 19 5 4 7 27 33 -6
15 Świdniczanka Świdnik 15 18 4 6 5 20 24 -4
16 Sokół Sieniawa 15 11 3 2 10 17 32 -15
17 Orlęta Radzyń Podlaski 16 10 2 4 10 8 25 -17
18 Karpaty Krosno 16 7 1 4 11 10 24 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Chełmianka Chełm 16 30 9 3 4 33 25 8
2 Wieczysta Kraków 15 29 9 2 4 29 16 13
3 Avia Świdnik 15 28 8 4 3 29 20 9
4 Siarka Tarnobrzeg 16 25 7 4 5 26 17 9
5 Wiślanie Jaśkowice 16 25 8 1 7 31 25 6
6 Star Starachowice 16 24 7 3 6 18 18 0
7 Podlasie Biała Podlaska 15 24 6 6 3 20 11 9
8 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 16 23 7 2 7 14 19 -5
9 Świdniczanka Świdnik 16 21 6 3 7 16 19 -3
10 Czarni Połaniec 16 20 5 5 6 21 28 -7
11 Wisłoka Dębica 15 19 5 4 6 20 30 -10
12 Podhale Nowy Targ 15 18 4 6 5 16 14 2
13 Garbarnia Kraków 16 17 4 5 7 17 31 -14
14 KS Wiązownica 15 15 4 3 8 18 35 -17
15 Karpaty Krosno 16 15 4 3 9 12 41 -29
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 13 3 4 8 20 30 -10
17 Unia Tarnów 15 12 3 3 9 17 31 -14
18 Sokół Sieniawa 16 12 4 0 12 17 52 -35
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Avia Świdnik

Gospodarze Wynik Goście Data
Avia Świdnik 0 - 0 Podlasie Biała Podlaska 8 czerwca 2024
KS Wiązownica 0 - 0 Avia Świdnik 1 czerwca 2024
Sokół Sieniawa 0 - 0 Avia Świdnik 25 maja 2024
Avia Świdnik 0 - 2 Chełmianka Chełm 19 maja 2024
Garbarnia Kraków 1 - 1 Avia Świdnik 15 maja 2024
Avia Świdnik 2 - 1 Wiślanie Jaśkowice 11 maja 2024
Karpaty Krosno 2 - 3 Avia Świdnik 4 maja 2024
Avia Świdnik 0 - 0 Star Starachowice 27 kwietnia 2024
Czarni Połaniec 1 - 2 Avia Świdnik 20 kwietnia 2024
Avia Świdnik 1 - 2 Siarka Tarnobrzeg 13 kwietnia 2024
Świdniczanka Świdnik 1 - 1 Avia Świdnik 6 kwietnia 2024
Avia Świdnik 0 - 0 Podhale Nowy Targ 30 marca 2024
Wieczysta Kraków 2 - 0 Avia Świdnik 23 marca 2024
Avia Świdnik 1 - 2 Wisłoka Dębica 16 marca 2024
Unia Tarnów 2 - 3 Avia Świdnik 9 marca 2024
Avia Świdnik 0 - 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 marca 2024
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 3 Avia Świdnik 28 listopada 2023
Podlasie Biała Podlaska 0 - 1 Avia Świdnik 18 listopada 2023
Avia Świdnik 1 - 0 KS Wiązownica 11 listopada 2023
Avia Świdnik 3 - 0 Sokół Sieniawa 4 listopada 2023
Chełmianka Chełm 2 - 2 Avia Świdnik 28 października 2023
Avia Świdnik 2 - 1 Garbarnia Kraków 21 października 2023
Wiślanie Jaśkowice 1 - 1 Avia Świdnik 14 października 2023
Avia Świdnik 0 - 1 Karpaty Krosno 7 października 2023
Star Starachowice 1 - 2 Avia Świdnik 30 września 2023
Avia Świdnik 6 - 2 Czarni Połaniec 23 września 2023
Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Avia Świdnik 15 września 2023
Avia Świdnik 1 - 3 Świdniczanka Świdnik 9 września 2023
Podhale Nowy Targ 1 - 6 Avia Świdnik 2 września 2023
Avia Świdnik 3 - 1 Wieczysta Kraków 27 sierpnia 2023
Wisłoka Dębica 2 - 1 Avia Świdnik 23 sierpnia 2023
Avia Świdnik 1 - 0 Unia Tarnów 19 sierpnia 2023
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 2 Avia Świdnik 12 sierpnia 2023
Avia Świdnik 4 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 5 sierpnia 2023

III liga, gr. IV sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Bartłomiej Korbecki Chełmianka Chełm 17
2 Kamil Orlik Siarka Tarnobrzeg 16
3 Manuel Torres Wieczysta Kraków 14
4 Maciej Jankowski Wieczysta Kraków 13
5 Sebastian Kwaczreliszwili Sokół Sieniawa 12
6 Krystian Mroczek Chełmianka Chełm 11
7 Paweł Łysiak Wieczysta Kraków 11
8 Michał Fidziukiewicz Wieczysta Kraków 11
9 Michał Zuber Świdniczanka Świdnik 11
10 Adrian Paluchowski Avia Świdnik 11
11 Sebastian Rak KS Wiązownica 9
12 Arkadiusz Kasia KS Wiązownica 9
13 Dominik Pisarek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9
14 Kacper Prusiński Siarka Tarnobrzeg 9
15 Wojciech Białek Avia Świdnik 9
16 Denys Favorov Wieczysta Kraków 9
17 Piotr Łazarz Unia Tarnów 9
18 Monsuru Adisa Wiślanie Jaśkowice 8
19 Łukasz Mazurek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 8
20 Michał Paluch Świdniczanka Świdnik 8
21 Tomasz Mucha Czarni Połaniec 8
22 Rafał Michalik KS Wiązownica 7
23 Tomasz Bała Wisłoka Dębica 7
24 Błażej Radwanek Wiślanie Jaśkowice 7
25 Kōsei Iwao Siarka Tarnobrzeg 7
26 Przemysław Śliwiński Star Starachowice 7
27 Jakub Karbownik Chełmianka Chełm 7
28 Mateusz Wyjadłowski Podlasie Biała Podlaska 7
29 Arleison Martinez Czarni Połaniec 7
30 Michal Klec Garbarnia Kraków 7
31 Adrian Gębalski Czarni Połaniec 6
32 Krzysztof Zawiślak Wisłoka Dębica 6
33 Dawid Lisowski Siarka Tarnobrzeg 6
34 Dawid Dynarek Wiślanie Jaśkowice 6
35 Dominik Wardzała Unia Tarnów 6
36 Michał Wcisło Star Starachowice 6
37 Marcin Pigiel Podlasie Biała Podlaska 6
38 Krystian Kardyś Czarni Połaniec 5
39 Mateusz Niedziałkowski Podhale Nowy Targ 5
40 Dawid Kiedrowicz Wieczysta Kraków 5
41 Bartłomiej Kiełbasa Sokół Sieniawa 5
42 Szymon Stanisławski Star Starachowice 5
43 Michał Banik Czarni Połaniec 5
44 Tomasz Palonek Czarni Połaniec 5
45 Sergey Rusyan Podhale Nowy Targ 5
46 Mateusz Duda Garbarnia Kraków 5
47 Oliwier Soprych Unia Tarnów 5
48 Kacper Durda Garbarnia Kraków 5
49 Kamil Radulj Karpaty Krosno 5
50 Patryk Małecki Avia Świdnik 5
51 Mateusz Krasuski Wiślanie Jaśkowice 5
52 Marcin Kumorek Siarka Tarnobrzeg 4
53 Szymon Mida Unia Tarnów 4
54 Patryk Szymala Orlęta Radzyń Podlaski 4
55 Arkadiusz Maj Avia Świdnik 4
56 Damian Bawor Czarni Połaniec 4
57 Jakub Zagórski Avia Świdnik 4
58 Karol Danielak Wieczysta Kraków 4
59 Michał Trąbka Wieczysta Kraków 4
60 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 4
61 Mateusz Sowiński Garbarnia Kraków 4
62 Jakub Knap Chełmianka Chełm 4
63 Szymon Rak Avia Świdnik 4
64 Jakub Bator Unia Tarnów 4
65 Wojciech Kalinowski Avia Świdnik 4
66 Adrian Szynka Star Starachowice 4
67 Dominik Cholewa Wiślanie Jaśkowice 4
68 Michał Nawrot KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4
69 Christoph Knasmüllner Wieczysta Kraków 4
70 Grzegorz Janiczak KS Wiązownica 4
71 Szymon Kot Star Starachowice 4
72 Jakub Seweryn Wiślanie Jaśkowice 4
73 Dariusz Brągiel KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3
74 Denys Demianenko Karpaty Krosno 3
75 Mateusz Hudzik Karpaty Krosno 3
76 Damian Lepiarz Podlasie Biała Podlaska 3
77 Jarosław Kosieradzki Podlasie Biała Podlaska 3
78 Bartłomiej Wiktor Czarni Połaniec 3
79 Kacper Maik Wisłoka Dębica 3
80 Michał Stasz Karpaty Krosno 3
81 Dmytro Sula Karpaty Krosno 3
82 Maciej Kołoczek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3
83 Bartosz Zimnicki KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3
84 Paweł Mróz Siarka Tarnobrzeg 3
85 Jakub Kobyliński Podlasie Biała Podlaska 3
86 Benedykt Piotrowski Unia Tarnów 3
87 Mateusz Jarzynka KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3
88 Grzegorz Marszalik Wiślanie Jaśkowice 3
89 Artur Balicki Orlęta Radzyń Podlaski 3
90 Piotr Cichocki Siarka Tarnobrzeg 3
91 Michał Wiśniewski Wiślanie Jaśkowice 3
92 Piotr Piekarski Chełmianka Chełm 3
93 Oskar Mazgoła Sokół Sieniawa 3
94 Daniel Morys Garbarnia Kraków 3
95 Saša Živec Wieczysta Kraków 3
96 Konrad Handzlik Star Starachowice 3
97 Kacper Jakóbczyk Podlasie Biała Podlaska 3
98 Szymon Kamiński Podlasie Biała Podlaska 3
99 Przemysław Nalepka Wisłoka Dębica 3
100 Krystian Bociek Wiślanie Jaśkowice 3
101 Konrad Guca Czarni Połaniec 3
102 Hubert Antkowiak Podhale Nowy Targ 3
103 Piotr Kron Unia Tarnów 3
104 Denys Ostrowśkyj Orlęta Radzyń Podlaski 3
105 Maciej Tonia KS Wiązownica 2
106 Franciszek Wróblewski Sokół Sieniawa 2
107 Filip Jakubowski Podhale Nowy Targ 2
108 Tomasz Tymosiak Podhale Nowy Targ 2
109 Michał Opalski Garbarnia Kraków 2
110 Moustafa Hamed Podhale Nowy Targ 2
111 Krystian Szymocha Siarka Tarnobrzeg 2
112 Jakub Głaz Star Starachowice 2
113 Jakub Tabor KS Wiązownica 2
114 Paweł Uliczny Avia Świdnik 2
115 Jakub Wojcik Czarni Połaniec 2
116 Jakub Gut Unia Tarnów 2
117 Konrad Kasolik Wieczysta Kraków 2
118 Sebastian Fedan Sokół Sieniawa 2
119 Tomasz Swędrowski Wieczysta Kraków 2
120 Michał Kobiałka Chełmianka Chełm 2
121 Dominik Stępień Chełmianka Chełm 2
122 Roman Miroshnyk Podhale Nowy Targ 2
123 Konrad Misztal Siarka Tarnobrzeg 2
124 Rafał Kursa Avia Świdnik 2
125 Miłosz Kutyła Świdniczanka Świdnik 2
126 Karol Rycaj Orlęta Radzyń Podlaski 2
127 Karol Smajdor Podhale Nowy Targ 2
128 Michał Mak Wieczysta Kraków 2
129 Patryk Czułowski Świdniczanka Świdnik 2
130 Szymon Kaliniec Siarka Tarnobrzeg 2
131 Mateusz Chyła Orlęta Radzyń Podlaski 2
132 Adam Nowak Chełmianka Chełm 2
133 Bartosz Grasza Wisłoka Dębica 2
134 Michał Pazdan Wieczysta Kraków 2
135 Patryk Serafin KS Wiązownica 2
136 Tomasz Zając Avia Świdnik 2
137 Kacper Rojkowicz Unia Tarnów 2
138 Adrian Rakowski Wiślanie Jaśkowice 2
139 Jan Mróz Sokół Sieniawa 2
140 Bartosz Żurek Garbarnia Kraków 2
141 Wesley Omuru KS Wiązownica 2
142 Łukasz Siedlik Wisłoka Dębica 2
143 Mateusz Kompanicki Świdniczanka Świdnik 2
144 Bartosz Bajorek Unia Tarnów 2
145 Jaba Pkhakadze Karpaty Krosno 2
146 Igor Szczygieł Orlęta Radzyń Podlaski 2
147 Mateusz Podstolak Podlasie Biała Podlaska 2
148 Franciszek Lipka KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
149 Kornel Rębisz KS Wiązownica 2
150 Marcin Michota Podhale Nowy Targ 2
151 Mikołaj Nawrocki Świdniczanka Świdnik 2
152 Miłosz Pacek Podlasie Biała Podlaska 2
153 Piotr Mikos Star Starachowice 2
154 Oskar Łąk Czarni Połaniec 2
155 Krzysztof Salak Podlasie Biała Podlaska 2
156 Damian Mężyk KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
157 Jarosław Lis KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
158 Maciej Hajdara Podhale Nowy Targ 2
159 Bartosz Sulkowski Siarka Tarnobrzeg 2
160 Feliks Grzybowski Garbarnia Kraków 2
161 Patryk Moskiewicz Garbarnia Kraków 1
162 Michał Stachera Wiślanie Jaśkowice 1
163 Przemysław Maj Czarni Połaniec 1
164 Igor Kierys Czarni Połaniec 1
165 Kamil Ogorzały Podhale Nowy Targ 1
166 Patryk Duda Podhale Nowy Targ 1
167 Dorian Gądek Wiślanie Jaśkowice 1
168 Bartosz Kutrzeba Garbarnia Kraków 1
169 Patryk Kołodziej Wiślanie Jaśkowice 1
170 Thibault Moulin Wieczysta Kraków 1
171 Dawid Więckowski Sokół Sieniawa 1
172 Adam Habas Garbarnia Kraków 1
173 Kornel Kordas KS Wiązownica 1
174 Arleison Martinez Sokół Sieniawa 1
175 Mikołaj Jeż Sokół Sieniawa 1
176 Piotr Lisowski Siarka Tarnobrzeg 1
177 Kacper Jodłowski Siarka Tarnobrzeg 1
178 Ezana Kahsay Podlasie Biała Podlaska 1
179 Kyrylo Senko KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
180 Adrian Kajpust Garbarnia Kraków 1
181 Michał Bogacz Wisłoka Dębica 1
182 Jakub Czajkowski Sokół Sieniawa 1
183 Kamil Rozmus Avia Świdnik 1
184 Jakub Szymala Świdniczanka Świdnik 1
185 Robert Ożóg Wiślanie Jaśkowice 1
186 Mateusz Nowak Garbarnia Kraków 1
187 Dawid Kośmider Star Starachowice 1
188 Jakub Szczypek Orlęta Radzyń Podlaski 1
189 Mateusz Boczuliński Chełmianka Chełm 1
190 Mateusz Stryjewski Avia Świdnik 1
191 Mateusz Geniec Wisłoka Dębica 1
192 Piotr Stefański Star Starachowice 1
193 Yevgeniy Mogil KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
194 Arkadiusz Lewiński Wiślanie Jaśkowice 1
195 Szymon Bednarz Wisłoka Dębica 1
196 Vitaliy Tkachuk Unia Tarnów 1
197 Dawid Sojda Unia Tarnów 1
198 Volodymyr Bobrov Chełmianka Chełm 1
199 Jakub Bartoszek Świdniczanka Świdnik 1
200 Przemysław Koszel Orlęta Radzyń Podlaski 1
201 Ilya Tymoshenko KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
202 Jacek Góralski Wieczysta Kraków 1
203 Karol Dziedzic Garbarnia Kraków 1
204 Grzegorz Płatek Podhale Nowy Targ 1
205 Adrian Kozarzewski Podhale Nowy Targ 1
206 Krzysztof Wicki Siarka Tarnobrzeg 1
207 Grzegorz Gawle Karpaty Krosno 1
208 Michał Czekaj Garbarnia Kraków 1
209 Kacper Wiatrak Chełmianka Chełm 1
210 Marcel Myszka Avia Świdnik 1
211 Maciej Orzechowski Podlasie Biała Podlaska 1
212 Franck Djoulou Karpaty Krosno 1
213 Roman Mykytyn Avia Świdnik 1
214 Marcin Kaczor Sokół Sieniawa 1
215 Mateusz Pielach Świdniczanka Świdnik 1
216 Filip Karmański Podhale Nowy Targ 1
217 Dominik Cabała Wisłoka Dębica 1
218 Jurij Batiuszyn Sokół Sieniawa 1
219 Klim Morenkov Świdniczanka Świdnik 1
220 Arkadiusz Korolczuk Orlęta Radzyń Podlaski 1
221 Jan Bożym Orlęta Radzyń Podlaski 1
222 Dawid Król Karpaty Krosno 1
223 Adrian Bielka Avia Świdnik 1
224 Jakub Sutor Garbarnia Kraków 1
225 Maciej Żądło Czarni Połaniec 1
226 Adrian Popiołek Avia Świdnik 1
227 Hubert Kotowicz Świdniczanka Świdnik 1
228 Adrian Duchnowski Orlęta Radzyń Podlaski 1
229 Michał Musik KS Wiązownica 1
230 Bartłomiej Purcha Podhale Nowy Targ 1
231 Kacper Żebrowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
232 Jakub Kałaska Czarni Połaniec 1
233 Paweł Ofiara Chełmianka Chełm 1
234 Paweł Zdyb KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
235 Adrian Dziedzic Garbarnia Kraków 1
236 Marcin Bacza KS Wiązownica 1
237 Włodzimierz Puton Star Starachowice 1
238 Szymon Feret Siarka Tarnobrzeg 1
239 Jakub Bąk Wieczysta Kraków 1
240 Dimitros Kalamvokis Siarka Tarnobrzeg 1
241 Kacper Ambrozik Star Starachowice 1
242 Jakub Siedlecki Wisłoka Dębica 1
243 Bartosz Krzysztofek Siarka Tarnobrzeg 1
244 Mateusz Grzybowski Garbarnia Kraków 1
245 Bartłomiej Kafel Avia Świdnik 1
246 Maciej Kurowski Podlasie Biała Podlaska 1
247 Przemysław Bargiel Wieczysta Kraków 1
248 Tomasz Andrzejuk Podlasie Biała Podlaska 1
249 Michał Koźlik Świdniczanka Świdnik 1