III liga, gr. IV sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS Probudex Łagów 17 37 11 4 2 27 12 15
2 Avia Świdnik 17 35 10 5 2 25 9 16
3 Wieczysta Kraków 17 34 10 4 3 36 16 20
4 Stal Stalowa Wola 17 34 11 1 5 30 18 12
5 Cracovia II 17 33 10 3 4 38 20 18
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 32 10 2 5 27 21 6
7 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17 27 8 3 6 29 20 9
8 Korona II Kielce 17 24 6 6 5 31 20 11
9 Wisłoka Dębica 17 23 6 5 6 26 26 0
10 Podlasie Biała Podlaska 17 22 5 7 5 20 20 0
11 Chełmianka Chełm 17 19 5 4 8 25 24 1
12 Unia Tarnów 17 19 5 4 8 18 38 -20
13 Sokół Sieniawa 17 18 5 3 9 25 38 -13
14 Lublinianka Lublin 17 16 5 1 11 24 29 -5
15 Podhale Nowy Targ 17 16 4 4 9 18 27 -9
16 Czarni Połaniec 17 16 5 1 11 15 29 -14
17 KS Wiązownica 17 13 3 4 10 19 35 -16
18 Wisła Sandomierz 17 9 2 3 12 15 46 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Stalowa Wola 8 21 7 0 1 15 6 9
2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 8 20 6 2 0 20 7 13
3 Cracovia II 9 19 6 1 2 23 14 9
4 ŁKS Probudex Łagów 9 18 5 3 1 15 9 6
5 Wieczysta Kraków 8 18 5 3 0 23 5 18
6 Wisłoka Dębica 10 18 5 3 2 19 14 5
7 Avia Świdnik 9 15 4 3 2 11 5 6
8 Korona II Kielce 9 14 4 2 3 21 10 11
9 Orlęta Radzyń Podlaski 7 12 4 0 3 9 7 2
10 Chełmianka Chełm 10 12 3 3 4 14 13 1
11 Lublinianka Lublin 9 12 4 0 5 12 10 2
12 Czarni Połaniec 8 9 3 0 5 8 12 -4
13 Sokół Sieniawa 8 8 2 2 4 10 19 -9
14 KS Wiązownica 9 7 2 1 6 10 16 -6
15 Podlasie Biała Podlaska 8 5 0 5 3 7 11 -4
16 Unia Tarnów 8 5 1 2 5 5 17 -12
17 Podhale Nowy Targ 8 5 1 2 5 7 13 -6
18 Wisła Sandomierz 8 3 1 0 7 9 22 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Avia Świdnik 8 20 6 2 0 14 4 10
2 Orlęta Radzyń Podlaski 10 20 6 2 2 18 14 4
3 ŁKS Probudex Łagów 8 19 6 1 1 12 3 9
4 Podlasie Biała Podlaska 9 17 5 2 2 13 9 4
5 Wieczysta Kraków 9 16 5 1 3 13 11 2
6 Cracovia II 8 14 4 2 2 15 6 9
7 Unia Tarnów 9 14 4 2 3 13 21 -8
8 Stal Stalowa Wola 9 13 4 1 4 15 12 3
9 Podhale Nowy Targ 9 11 3 2 4 11 14 -3
10 Korona II Kielce 8 10 2 4 2 10 10 0
11 Sokół Sieniawa 9 10 3 1 5 15 19 -4
12 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9 7 2 1 6 9 13 -4
13 Chełmianka Chełm 7 7 2 1 4 11 11 0
14 Czarni Połaniec 9 7 2 1 6 7 17 -10
15 KS Wiązownica 8 6 1 3 4 9 19 -10
16 Wisła Sandomierz 9 6 1 3 5 6 24 -18
17 Wisłoka Dębica 7 5 1 2 4 7 12 -5
18 Lublinianka Lublin 8 4 1 1 6 12 19 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Korona II Kielce

Gospodarze Wynik Goście Data
Czarni Połaniec 3 - 2 Korona II Kielce 19 listopada 2022
Korona II Kielce 0 - 1 Avia Świdnik 13 listopada 2022
Korona II Kielce 8 - 0 Wisła Sandomierz 5 listopada 2022
Wisłoka Dębica 2 - 1 Korona II Kielce 29 października 2022
Korona II Kielce 0 - 1 Wieczysta Kraków 23 października 2022
Chełmianka Chełm 0 - 0 Korona II Kielce 15 października 2022
Korona II Kielce 5 - 2 Unia Tarnów 8 października 2022
KS Wiązownica 2 - 2 Korona II Kielce 2 października 2022
Korona II Kielce 0 - 0 Cracovia II 24 września 2022
Lublinianka Lublin 1 - 2 Korona II Kielce 17 września 2022
Korona II Kielce 5 - 3 Stal Stalowa Wola 10 września 2022
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 1 Korona II Kielce 4 września 2022
Korona II Kielce 1 - 2 Sokół Sieniawa 27 sierpnia 2022
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Korona II Kielce 20 sierpnia 2022
Korona II Kielce 2 - 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17 sierpnia 2022
ŁKS Probudex Łagów 1 - 1 Korona II Kielce 13 sierpnia 2022
Korona II Kielce 0 - 0 Podhale Nowy Targ 6 sierpnia 2022

III liga, gr. IV sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kostiantyn Czernij KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 14
2 Jakub Kowalski Stal Stalowa Wola 10
3 Sebastian Strózik Cracovia II 10
4 Radosław Majewski Wieczysta Kraków 9
5 Tomasz Palonek Unia Tarnów 7
6 Adrian Gębalski Czarni Połaniec 7
7 Patryk Zieliński KS Wiązownica 7
8 Arkadiusz Maj Orlęta Radzyń Podlaski 7
9 Michał Kobiałka Orlęta Radzyń Podlaski 7
10 Jakub Konstantyn Korona II Kielce 7
11 Marcin Pigiel Podlasie Biała Podlaska 6
12 Michał Paluch Lublinianka Lublin 6
13 Przemysław Kapek Cracovia II 6
14 Adam Imiela ŁKS Probudex Łagów 6
15 Sebastian Kaczyński Orlęta Radzyń Podlaski 6
16 Sławomir Duda Stal Stalowa Wola 5
17 Szymon Feret Sokół Sieniawa 5
18 Mateusz Geniec Sokół Sieniawa 5
19 Jakub Knap Chełmianka Chełm 5
20 Jakub Mażysz Podlasie Biała Podlaska 5
21 Kamil Rębisz Wisłoka Dębica 5
22 Marcin Budziński Cracovia II 5
23 Maciej Jankowski Wieczysta Kraków 5
24 Fryderyk Janaszek Lublinianka Lublin 4
25 Michał Kitliński Stal Stalowa Wola 4
26 Łukasz Siedlik Wisłoka Dębica 4
27 Bartosz Żurek Podhale Nowy Targ 4
28 Dominik Maluga Avia Świdnik 4
29 Hubert Szulc Korona II Kielce 4
30 Nicolai Solodovnicov Wisła Sandomierz 4
31 Piotr Bujak Wieczysta Kraków 4
32 Adrian Szynka Podhale Nowy Targ 4
33 Michał Mak Wieczysta Kraków 4
34 Jakub Bednara Chełmianka Chełm 4
35 Paweł Myśliwiecki Chełmianka Chełm 4
36 Kōsei Iwao Stal Stalowa Wola 3
37 Szymon Płocica Korona II Kielce 3
38 Patryk Czułowski Chełmianka Chełm 3
39 Maciej Maślany Wisłoka Dębica 3
40 Artiom Waśkow Lublinianka Lublin 3
41 Mateusz Jędryas Wisłoka Dębica 3
42 Jakub Bąk Wieczysta Kraków 3
43 Kacper Nowicki Cracovia II 3
44 Patryk Zaucha Cracovia II 3
45 Krystian Wójcik Chełmianka Chełm 3
46 Miłosz Strzeboński Korona II Kielce 3
47 Kacper Chełmecki ŁKS Probudex Łagów 3
48 Hubert Antkowiak Podhale Nowy Targ 3
49 Rafał Kursa Avia Świdnik 3
50 Michał Nawrot KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3
51 Piotr Kuźma Orlęta Radzyń Podlaski 3
52 Artur Piróg ŁKS Probudex Łagów 3
53 Kacper Rojkowicz Unia Tarnów 3
54 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 3
55 Yūdai Shinonaga Korona II Kielce 2
56 Radosław Sylwestrzak KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
57 Krystian Majka Sokół Sieniawa 2
58 Paweł Chaliadka Orlęta Radzyń Podlaski 2
59 Maksymilian Hebel Wieczysta Kraków 2
60 Wojciech Białek Avia Świdnik 2
61 Dominik Pikiel Sokół Sieniawa 2
62 Thiago Rodrigues de Souza Cracovia II 2
63 Mateusz Stańczyk Czarni Połaniec 2
64 Manuel Torres Wieczysta Kraków 2
65 Brian Galach Podlasie Biała Podlaska 2
66 Tomasz Tymosiak Lublinianka Lublin 2
67 Sebastian Rak Lublinianka Lublin 2
68 Denys Favorov Wieczysta Kraków 2
69 Piotr Lisowski Korona II Kielce 2
70 Tomasz Mucha Korona II Kielce 2
71 Sebastian Sprawka Wisła Sandomierz 2
72 Igor Dubas Unia Tarnów 2
73 Jakub Gut Cracovia II 2
74 Fabian Burzyński KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
75 Dmytro Sydorenko Wisła Sandomierz 2
76 Dominik Ochał Sokół Sieniawa 2
77 Patryk Orlik Unia Tarnów 2
78 Jakub Smoleń Wisłoka Dębica 2
79 Dawid Lisowski Korona II Kielce 2
80 Michał Smolarczyk Korona II Kielce 2
81 Damian Bawor Czarni Połaniec 2
82 Jakub Persak Wisła Sandomierz 2
83 Mateusz Kompanicki Avia Świdnik 2
84 Łukasz Seweryn ŁKS Probudex Łagów 2
85 Kacper Wydra KS Wiązownica 2
86 Sebastian Fedan Wisłoka Dębica 2
87 Kacper Myszogląd Stal Stalowa Wola 2
88 Tomasz Zając Avia Świdnik 2
89 Kamil Bełczowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
90 Jakub Rybus Korona II Kielce 2
91 Yevgen Toyanovskyi Wisła Sandomierz 2
92 Damian Lepiarz ŁKS Probudex Łagów 2
93 Rafał Michalik KS Wiązownica 2
94 Volodymyr Bobrov Chełmianka Chełm 2
95 Mateusz Sowiński Korona II Kielce 2
96 Krystian Bracik Cracovia II 2
97 Karol Twardowski Sokół Sieniawa 2
98 Kacper Rop KS Wiązownica 2
99 Paweł Oziębło Sokół Sieniawa 2
100 Michał Banik Podhale Nowy Targ 2
101 Szymon Rak Avia Świdnik 2
102 Kacper Wątróbski Czarni Połaniec 1
103 Eryk Galara Czarni Połaniec 1
104 Dariusz Brągiel KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
105 Matheus Camargo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
106 Radosław Kanach Cracovia II 1
107 Mateusz Mianowany ŁKS Probudex Łagów 1
108 Thibault Moulin Wieczysta Kraków 1
109 Jakub Szczepański Podhale Nowy Targ 1
110 Kacper Maik Wisłoka Dębica 1
111 Arkadyi Filipchuk Stal Stalowa Wola 1
112 Adrian Kajpust Unia Tarnów 1
113 Bartłomiej Kafel ŁKS Probudex Łagów 1
114 Mateusz Szwed Chełmianka Chełm 1
115 Jarosław Kosieradzki Podlasie Biała Podlaska 1
116 Piotr Chodziutko Lublinianka Lublin 1
117 Marcin Michota Lublinianka Lublin 1
118 Michał Wiśniewski Cracovia II 1
119 Piotr Piekarski Chełmianka Chełm 1
120 Dominik Kunca Avia Świdnik 1
121 Franciszek Lipka KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
122 Maciej Tonia ŁKS Probudex Łagów 1
123 Bartosz Tłuczek Sokół Sieniawa 1
124 Szymon Grabarz Stal Stalowa Wola 1
125 Dawid Sojda Unia Tarnów 1
126 Arkadiusz Kot Podlasie Biała Podlaska 1
127 Roman Mykytyn Avia Świdnik 1
128 Piotr Rogala ŁKS Probudex Łagów 1
129 Adrian Dziubiński KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
130 Rafał Dobrzyński Avia Świdnik 1
131 Patryk Boksiński Wisłoka Dębica 1
132 Szymon Majeran Podhale Nowy Targ 1
133 Kacper Drelich KS Wiązownica 1
134 Bartosz Pikuła Stal Stalowa Wola 1
135 Jakub Janik Wisła Sandomierz 1
136 Arkadiusz Kasia KS Wiązownica 1
137 Tomasz Midzierski Avia Świdnik 1
138 Daniel Hoyo Kowalski Wieczysta Kraków 1
139 Tomasz Brzyski Lublinianka Lublin 1
140 Mateusz Miśkiewicz Lublinianka Lublin 1
141 Mateusz Peda Wisła Sandomierz 1
142 Daniel Wolak Sokół Sieniawa 1
143 Kornel Kordas KS Wiązownica 1
144 Illa Tymoszenko KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
145 Emmanuel Kumah Wieczysta Kraków 1
146 Arkadiusz Staszczak Wisłoka Dębica 1
147 Arkadiusz Górka Avia Świdnik 1
148 Marcin Świech Lublinianka Lublin 1
149 Michał Mydlarz ŁKS Probudex Łagów 1
150 Adrian Rakowski Podhale Nowy Targ 1
151 Diel Spring Podlasie Biała Podlaska 1
152 Dominik Stępień Chełmianka Chełm 1
153 Mariusz Szuszkiewicz Stal Stalowa Wola 1
154 Łukasz Soszyński Stal Stalowa Wola 1
155 Kacper Jodłowski Cracovia II 1
156 Szymon Kuzior Wisła Sandomierz 1
157 Kotaro Hirota ŁKS Probudex Łagów 1
158 Aleksander Waniek ŁKS Probudex Łagów 1
159 Łukasz Mazurek Podhale Nowy Targ 1
160 Jakub Pawlik KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
161 Michał Musik KS Wiązownica 1
162 Mateusz Chyła Podlasie Biała Podlaska 1
163 Oskar Łąk Czarni Połaniec 1
164 Mateusz Pieńczak Cracovia II 1
165 Oskar Mazgoła Sokół Sieniawa 1
166 Kacper Rogoziński ŁKS Probudex Łagów 1
167 Grzegorz Płatek Podhale Nowy Targ 1
168 Serhiy Melinyshyn ŁKS Probudex Łagów 1
169 Jakub Rachfalik Wisłoka Dębica 1
170 Grzegorz Janiczak KS Wiązownica 1
171 Maciej Kurowski Podlasie Biała Podlaska 1
172 Karol Kalita Lublinianka Lublin 1
173 Michał Sitek KS Wiązownica 1
174 Karol Rycaj Orlęta Radzyń Podlaski 1
175 Sławomir Peszko Wieczysta Kraków 1
176 Patryk Kołodziej Wieczysta Kraków 1
177 Maciej Wojczuk Podlasie Biała Podlaska 1
178 Kacper Nytko Czarni Połaniec 1
179 Dawid Nojszewski Podlasie Biała Podlaska 1
180 Szymon Mida Unia Tarnów 1
181 Tomasz Bała Cracovia II 1
182 Ernest Skrzyński Orlęta Radzyń Podlaski 1
183 Mateusz Majewski Lublinianka Lublin 1
184 Maciej Góralski Avia Świdnik 1
185 Jarosław Lis Sokół Sieniawa 1
186 Przemysław Stelmach Stal Stalowa Wola 1