III liga, gr. IV sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 25 60 19 3 3 70 23 47
2 Siarka Tarnobrzeg 25 50 15 5 5 48 22 26
3 Star Starachowice 25 46 14 4 7 40 21 19
4 Avia Świdnik 25 43 13 4 8 46 29 17
5 Podlasie Biała Podlaska 25 42 11 9 5 38 22 16
6 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 25 41 12 5 8 40 29 11
7 Chełmianka Chełm 25 39 12 3 10 45 45 0
8 Wiślanie Jaśkowice 25 35 10 5 10 40 32 8
9 Unia Tarnów 25 35 10 5 10 42 40 2
10 Garbarnia Kraków 25 32 8 8 9 38 43 -5
11 Świdniczanka Świdnik 25 31 8 7 10 32 39 -7
12 Czarni Połaniec 25 30 7 9 9 41 44 -3
13 KS Wiązownica 25 28 7 7 11 36 59 -23
14 Wisłoka Dębica 25 27 6 9 10 29 42 -13
15 Orlęta Radzyń Podlaski 25 23 5 8 12 26 42 -16
16 Podhale Nowy Targ 25 22 4 10 11 25 33 -8
17 Karpaty Krosno 25 19 4 7 14 17 49 -32
18 Sokół Sieniawa 25 17 5 2 18 25 64 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 12 34 11 1 0 46 8 38
2 Siarka Tarnobrzeg 12 31 10 1 1 29 9 20
3 Star Starachowice 12 26 8 2 2 25 5 20
4 Unia Tarnów 13 23 7 2 4 27 16 11
5 Avia Świdnik 13 22 7 1 5 23 13 10
6 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 13 22 6 4 3 28 17 11
7 Podlasie Biała Podlaska 13 21 6 3 4 21 14 7
8 Garbarnia Kraków 13 21 6 3 4 24 20 4
9 Czarni Połaniec 12 19 5 4 3 29 19 10
10 Chełmianka Chełm 13 17 5 2 6 17 22 -5
11 Wiślanie Jaśkowice 13 16 4 4 5 17 13 4
12 Świdniczanka Świdnik 12 14 3 5 4 18 22 -4
13 KS Wiązownica 13 13 3 4 6 19 28 -9
14 Wisłoka Dębica 12 11 2 5 5 11 17 -6
15 Orlęta Radzyń Podlaski 13 10 2 4 7 7 19 -12
16 Sokół Sieniawa 12 8 2 2 8 11 26 -15
17 Podhale Nowy Targ 12 7 1 4 7 11 22 -11
18 Karpaty Krosno 12 7 1 4 7 8 17 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 13 26 8 2 3 24 15 9
2 Chełmianka Chełm 12 22 7 1 4 28 23 5
3 Avia Świdnik 12 21 6 3 3 23 16 7
4 Podlasie Biała Podlaska 12 21 5 6 1 17 8 9
5 Star Starachowice 13 20 6 2 5 15 16 -1
6 Siarka Tarnobrzeg 13 19 5 4 4 19 13 6
7 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 12 19 6 1 5 12 12 0
8 Wiślanie Jaśkowice 12 19 6 1 5 23 19 4
9 Świdniczanka Świdnik 13 17 5 2 6 14 17 -3
10 Wisłoka Dębica 13 16 4 4 5 18 25 -7
11 KS Wiązownica 12 15 4 3 5 17 31 -14
12 Podhale Nowy Targ 13 15 3 6 4 14 11 3
13 Orlęta Radzyń Podlaski 12 13 3 4 5 19 23 -4
14 Unia Tarnów 12 12 3 3 6 15 24 -9
15 Karpaty Krosno 13 12 3 3 7 9 32 -23
16 Garbarnia Kraków 12 11 2 5 5 14 23 -9
17 Czarni Połaniec 13 11 2 5 6 12 25 -13
18 Sokół Sieniawa 13 9 3 0 10 14 38 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Świdniczanka Świdnik

Gospodarze Wynik Goście Data
Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 Świdniczanka Świdnik 8 czerwca 2024
Świdniczanka Świdnik 0 - 0 Sokół Sieniawa 1 czerwca 2024
Świdniczanka Świdnik 0 - 0 Podhale Nowy Targ 25 maja 2024
Wieczysta Kraków 0 - 0 Świdniczanka Świdnik 18 maja 2024
Świdniczanka Świdnik 0 - 0 Wisłoka Dębica 15 maja 2024
Unia Tarnów 0 - 0 Świdniczanka Świdnik 11 maja 2024
Świdniczanka Świdnik 0 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4 maja 2024
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 0 Świdniczanka Świdnik 27 kwietnia 2024
Świdniczanka Świdnik 0 - 0 Podlasie Biała Podlaska 20 kwietnia 2024
KS Wiązownica 1 - 1 Świdniczanka Świdnik 12 kwietnia 2024
Świdniczanka Świdnik 1 - 1 Avia Świdnik 6 kwietnia 2024
Chełmianka Chełm 0 - 2 Świdniczanka Świdnik 30 marca 2024
Świdniczanka Świdnik 1 - 1 Garbarnia Kraków 24 marca 2024
Świdniczanka Świdnik 0 - 4 Siarka Tarnobrzeg 20 marca 2024
Wiślanie Jaśkowice 2 - 0 Świdniczanka Świdnik 16 marca 2024
Świdniczanka Świdnik 0 - 0 Karpaty Krosno 9 marca 2024
Star Starachowice 1 - 0 Świdniczanka Świdnik 2 marca 2024
Świdniczanka Świdnik 1 - 1 Czarni Połaniec 24 listopada 2023
Sokół Sieniawa 0 - 1 Świdniczanka Świdnik 12 listopada 2023
Podhale Nowy Targ 0 - 2 Świdniczanka Świdnik 4 listopada 2023
Świdniczanka Świdnik 2 - 4 Wieczysta Kraków 27 października 2023
Wisłoka Dębica 2 - 0 Świdniczanka Świdnik 21 października 2023
Świdniczanka Świdnik 3 - 2 Unia Tarnów 14 października 2023
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4 - 0 Świdniczanka Świdnik 7 października 2023
Świdniczanka Świdnik 2 - 3 Orlęta Radzyń Podlaski 30 września 2023
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Świdniczanka Świdnik 23 września 2023
Świdniczanka Świdnik 4 - 1 KS Wiązownica 16 września 2023
Avia Świdnik 1 - 3 Świdniczanka Świdnik 9 września 2023
Świdniczanka Świdnik 1 - 3 Chełmianka Chełm 2 września 2023
Garbarnia Kraków 2 - 1 Świdniczanka Świdnik 27 sierpnia 2023
Świdniczanka Świdnik 2 - 2 Wiślanie Jaśkowice 23 sierpnia 2023
Karpaty Krosno 0 - 0 Świdniczanka Świdnik 19 sierpnia 2023
Świdniczanka Świdnik 1 - 0 Star Starachowice 12 sierpnia 2023
Czarni Połaniec 4 - 2 Świdniczanka Świdnik 4 sierpnia 2023

III liga, gr. IV sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Bartłomiej Korbecki Chełmianka Chełm 15
2 Manuel Torres Wieczysta Kraków 14
3 Kamil Orlik Siarka Tarnobrzeg 14
4 Sebastian Kwaczreliszwili Sokół Sieniawa 12
5 Michał Zuber Świdniczanka Świdnik 11
6 Adrian Paluchowski Avia Świdnik 11
7 Maciej Jankowski Wieczysta Kraków 10
8 Paweł Łysiak Wieczysta Kraków 9
9 Michał Fidziukiewicz Wieczysta Kraków 9
10 Piotr Łazarz Unia Tarnów 9
11 Krystian Mroczek Chełmianka Chełm 8
12 Arkadiusz Kasia KS Wiązownica 8
13 Kacper Prusiński Siarka Tarnobrzeg 8
14 Denys Favorov Wieczysta Kraków 8
15 Tomasz Mucha Czarni Połaniec 7
16 Dominik Pisarek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 7
17 Łukasz Mazurek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 7
18 Arleison Martinez Czarni Połaniec 7
19 Michał Paluch Świdniczanka Świdnik 7
20 Michal Klec Garbarnia Kraków 7
21 Sebastian Rak KS Wiązownica 6
22 Mateusz Wyjadłowski Podlasie Biała Podlaska 6
23 Przemysław Śliwiński Star Starachowice 6
24 Michał Wcisło Star Starachowice 6
25 Marcin Pigiel Podlasie Biała Podlaska 6
26 Wojciech Białek Avia Świdnik 6
27 Krzysztof Zawiślak Wisłoka Dębica 5
28 Jakub Karbownik Chełmianka Chełm 5
29 Dawid Dynarek Wiślanie Jaśkowice 5
30 Kacper Durda Garbarnia Kraków 5
31 Adrian Gębalski Czarni Połaniec 5
32 Kamil Radulj Karpaty Krosno 5
33 Patryk Małecki Avia Świdnik 5
34 Mateusz Krasuski Wiślanie Jaśkowice 5
35 Mateusz Duda Garbarnia Kraków 4
36 Kōsei Iwao Siarka Tarnobrzeg 4
37 Wojciech Kalinowski Avia Świdnik 4
38 Dominik Wardzała Unia Tarnów 4
39 Adrian Szynka Star Starachowice 4
40 Dawid Lisowski Siarka Tarnobrzeg 4
41 Dominik Cholewa Wiślanie Jaśkowice 4
42 Michał Nawrot KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4
43 Bartłomiej Kiełbasa Sokół Sieniawa 4
44 Christoph Knasmüllner Wieczysta Kraków 4
45 Monsuru Adisa Wiślanie Jaśkowice 4
46 Grzegorz Janiczak KS Wiązownica 4
47 Michał Banik Czarni Połaniec 4
48 Rafał Michalik KS Wiązownica 4
49 Szymon Kot Star Starachowice 4
50 Oliwier Soprych Unia Tarnów 4
51 Jakub Seweryn Wiślanie Jaśkowice 4
52 Szymon Stanisławski Star Starachowice 3
53 Sergey Rusyan Podhale Nowy Targ 3
54 Dawid Kiedrowicz Wieczysta Kraków 3
55 Paweł Mróz Siarka Tarnobrzeg 3
56 Jakub Kobyliński Podlasie Biała Podlaska 3
57 Jakub Bator Unia Tarnów 3
58 Benedykt Piotrowski Unia Tarnów 3
59 Mateusz Jarzynka KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3
60 Grzegorz Marszalik Wiślanie Jaśkowice 3
61 Arkadiusz Maj Avia Świdnik 3
62 Szymon Rak Avia Świdnik 3
63 Artur Balicki Orlęta Radzyń Podlaski 3
64 Jakub Zagórski Avia Świdnik 3
65 Piotr Cichocki Siarka Tarnobrzeg 3
66 Michał Wiśniewski Wiślanie Jaśkowice 3
67 Piotr Piekarski Chełmianka Chełm 3
68 Oskar Mazgoła Sokół Sieniawa 3
69 Daniel Morys Garbarnia Kraków 3
70 Saša Živec Wieczysta Kraków 3
71 Konrad Handzlik Star Starachowice 3
72 Kacper Jakóbczyk Podlasie Biała Podlaska 3
73 Szymon Kamiński Podlasie Biała Podlaska 3
74 Błażej Radwanek Wiślanie Jaśkowice 3
75 Tomasz Palonek Star Starachowice 3
76 Jakub Knap Chełmianka Chełm 3
77 Patryk Szymala Orlęta Radzyń Podlaski 3
78 Przemysław Nalepka Wisłoka Dębica 3
79 Krystian Bociek Wiślanie Jaśkowice 3
80 Konrad Guca Czarni Połaniec 3
81 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 3
82 Hubert Antkowiak Podhale Nowy Targ 3
83 Piotr Kron Unia Tarnów 3
84 Denys Ostrowśkyj Orlęta Radzyń Podlaski 3
85 Krystian Kardyś Czarni Połaniec 2
86 Damian Lepiarz Podlasie Biała Podlaska 2
87 Tomasz Bała Wisłoka Dębica 2
88 Patryk Czułowski Świdniczanka Świdnik 2
89 Szymon Kaliniec Siarka Tarnobrzeg 2
90 Mateusz Chyła Orlęta Radzyń Podlaski 2
91 Damian Bawor Czarni Połaniec 2
92 Jarosław Kosieradzki Podlasie Biała Podlaska 2
93 Adam Nowak Chełmianka Chełm 2
94 Bartosz Grasza Wisłoka Dębica 2
95 Michał Pazdan Wieczysta Kraków 2
96 Patryk Serafin KS Wiązownica 2
97 Tomasz Zając Avia Świdnik 2
98 Kacper Rojkowicz Unia Tarnów 2
99 Adrian Rakowski Wiślanie Jaśkowice 2
100 Jan Mróz Sokół Sieniawa 2
101 Bartosz Żurek Garbarnia Kraków 2
102 Wesley Omuru KS Wiązownica 2
103 Michał Stasz Karpaty Krosno 2
104 Łukasz Siedlik Wisłoka Dębica 2
105 Mateusz Niedziałkowski Podhale Nowy Targ 2
106 Bartosz Zimnicki KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
107 Dariusz Brągiel KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
108 Maciej Kołoczek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
109 Mateusz Kompanicki Świdniczanka Świdnik 2
110 Bartosz Bajorek Unia Tarnów 2
111 Jaba Pkhakadze Karpaty Krosno 2
112 Igor Szczygieł Orlęta Radzyń Podlaski 2
113 Dmytro Sula KS Wiązownica 2
114 Mateusz Podstolak Podlasie Biała Podlaska 2
115 Kacper Maik Wisłoka Dębica 2
116 Franciszek Lipka KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
117 Marcin Kumorek Siarka Tarnobrzeg 2
118 Szymon Mida Unia Tarnów 2
119 Kornel Rębisz KS Wiązownica 2
120 Marcin Michota Podhale Nowy Targ 2
121 Mikołaj Nawrocki Świdniczanka Świdnik 2
122 Miłosz Pacek Podlasie Biała Podlaska 2
123 Piotr Mikos Star Starachowice 2
124 Mateusz Hudzik Karpaty Krosno 2
125 Bartłomiej Wiktor Czarni Połaniec 2
126 Oskar Łąk Czarni Połaniec 2
127 Krzysztof Salak Podlasie Biała Podlaska 2
128 Damian Mężyk KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
129 Jarosław Lis KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
130 Maciej Hajdara Podhale Nowy Targ 2
131 Bartosz Sulkowski Siarka Tarnobrzeg 2
132 Feliks Grzybowski Garbarnia Kraków 2
133 Konrad Kasolik Wieczysta Kraków 1
134 Michał Mak Wieczysta Kraków 1
135 Denys Demianenko Karpaty Krosno 1
136 Jakub Głaz Star Starachowice 1
137 Paweł Uliczny Avia Świdnik 1
138 Moustafa Hamed Podhale Nowy Targ 1
139 Miłosz Kutyła Świdniczanka Świdnik 1
140 Dawid Kośmider Star Starachowice 1
141 Krystian Szymocha Siarka Tarnobrzeg 1
142 Jakub Szczypek Orlęta Radzyń Podlaski 1
143 Mateusz Boczuliński Chełmianka Chełm 1
144 Mateusz Stryjewski Avia Świdnik 1
145 Mateusz Geniec Wisłoka Dębica 1
146 Karol Smajdor Podhale Nowy Targ 1
147 Tomasz Tymosiak Podhale Nowy Targ 1
148 Piotr Stefański Star Starachowice 1
149 Yevgeniy Mogil KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
150 Arkadiusz Lewiński Wiślanie Jaśkowice 1
151 Szymon Bednarz Wisłoka Dębica 1
152 Vitaliy Tkachuk Unia Tarnów 1
153 Dawid Sojda Unia Tarnów 1
154 Volodymyr Bobrov Chełmianka Chełm 1
155 Jakub Tabor KS Wiązownica 1
156 Jakub Bartoszek Świdniczanka Świdnik 1
157 Przemysław Koszel Orlęta Radzyń Podlaski 1
158 Ilya Tymoshenko KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
159 Jacek Góralski Wieczysta Kraków 1
160 Karol Dziedzic Garbarnia Kraków 1
161 Grzegorz Płatek Podhale Nowy Targ 1
162 Adrian Kozarzewski Podhale Nowy Targ 1
163 Filip Jakubowski Podhale Nowy Targ 1
164 Krzysztof Wicki Siarka Tarnobrzeg 1
165 Karol Rycaj Orlęta Radzyń Podlaski 1
166 Grzegorz Gawle Karpaty Krosno 1
167 Michał Czekaj Garbarnia Kraków 1
168 Kacper Wiatrak Chełmianka Chełm 1
169 Rafał Kursa Avia Świdnik 1
170 Marcel Myszka Avia Świdnik 1
171 Maciej Orzechowski Podlasie Biała Podlaska 1
172 Franck Djoulou Karpaty Krosno 1
173 Roman Mykytyn Avia Świdnik 1
174 Marcin Kaczor Sokół Sieniawa 1
175 Mateusz Pielach Świdniczanka Świdnik 1
176 Mateusz Sowiński Garbarnia Kraków 1
177 Michał Opalski Garbarnia Kraków 1
178 Filip Karmański Podhale Nowy Targ 1
179 Dominik Cabała Wisłoka Dębica 1
180 Jurij Batiuszyn Sokół Sieniawa 1
181 Klim Morenkov Świdniczanka Świdnik 1
182 Arkadiusz Korolczuk Orlęta Radzyń Podlaski 1
183 Jan Bożym Orlęta Radzyń Podlaski 1
184 Dawid Król Karpaty Krosno 1
185 Konrad Misztal Czarni Połaniec 1
186 Dominik Stępień Chełmianka Chełm 1
187 Adrian Bielka Avia Świdnik 1
188 Jakub Sutor Garbarnia Kraków 1
189 Maciej Żądło Czarni Połaniec 1
190 Adrian Popiołek Avia Świdnik 1
191 Hubert Kotowicz Świdniczanka Świdnik 1
192 Kamil Rozmus Avia Świdnik 1
193 Adrian Duchnowski Orlęta Radzyń Podlaski 1
194 Michał Musik KS Wiązownica 1
195 Bartłomiej Purcha Podhale Nowy Targ 1
196 Kacper Żebrowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
197 Jakub Kałaska Czarni Połaniec 1
198 Paweł Ofiara Chełmianka Chełm 1
199 Paweł Zdyb KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
200 Adrian Dziedzic Garbarnia Kraków 1
201 Kornel Kordas KS Wiązownica 1
202 Marcin Bacza KS Wiązownica 1
203 Włodzimierz Puton Star Starachowice 1
204 Jakub Wojcik Czarni Połaniec 1
205 Szymon Feret Siarka Tarnobrzeg 1
206 Maciej Tonia KS Wiązownica 1
207 Jakub Bąk Wieczysta Kraków 1
208 Dimitros Kalamvokis Siarka Tarnobrzeg 1
209 Kacper Ambrozik Star Starachowice 1
210 Jakub Siedlecki Wisłoka Dębica 1
211 Bartosz Krzysztofek Siarka Tarnobrzeg 1
212 Mateusz Grzybowski Garbarnia Kraków 1
213 Bartłomiej Kafel Avia Świdnik 1
214 Maciej Kurowski Podlasie Biała Podlaska 1
215 Przemysław Bargiel Wieczysta Kraków 1
216 Tomasz Andrzejuk Podlasie Biała Podlaska 1
217 Michał Koźlik Świdniczanka Świdnik 1