III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Siarka Tarnobrzeg 14 27 8 3 3 31 15 16
2 Cracovia II 14 27 8 3 3 28 18 10
3 Stal Stalowa Wola 14 26 8 2 4 24 18 6
4 Podhale Nowy Targ 14 25 7 4 3 29 20 9
5 Chełmianka Chełm 14 24 7 3 4 23 17 6
6 Orlęta Radzyń Podlaski 14 23 6 5 3 23 14 9
7 ŁKS Probudex Łagów 14 23 7 2 5 25 19 6
8 Unia Tarnów 14 21 5 6 3 25 18 7
9 Avia Świdnik 14 20 6 2 6 19 16 3
10 Watkem Korona Rzeszów 14 20 5 5 4 22 20 2
11 Wisłoka Dębica 14 19 5 4 5 25 26 -1
12 Czarni Połaniec 14 19 5 4 5 18 21 -3
13 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 14 17 4 5 5 15 14 1
14 Sokół Sieniawa 14 15 4 3 7 13 29 -16
15 Podlasie Biała Podlaska 14 12 1 9 4 8 18 -10
16 Wisła Sandomierz 14 11 3 2 9 17 33 -16
17 Tomasovia Tomaszów Lubelski 14 8 1 5 8 17 26 -9
18 Wólczanka Wólka Pełkińska 14 6 1 3 10 11 31 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Siarka Tarnobrzeg 9 22 7 1 1 22 5 17
2 Stal Stalowa Wola 6 16 5 1 0 16 5 11
3 Cracovia II 6 14 4 2 0 16 5 11
4 Podhale Nowy Targ 6 13 4 1 1 15 9 6
5 ŁKS Probudex Łagów 6 11 3 2 1 12 10 2
6 Unia Tarnów 8 11 2 5 1 12 10 2
7 Avia Świdnik 7 11 3 2 2 9 7 2
8 Watkem Korona Rzeszów 7 11 3 2 2 11 9 2
9 Czarni Połaniec 8 11 3 2 3 10 11 -1
10 Sokół Sieniawa 8 11 3 2 3 7 15 -8
11 Chełmianka Chełm 6 10 3 1 2 8 7 1
12 Orlęta Radzyń Podlaski 7 10 3 1 3 10 10 0
13 Wisłoka Dębica 7 10 3 1 3 17 16 1
14 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 7 8 2 2 3 6 7 -1
15 Podlasie Biała Podlaska 6 7 1 4 1 3 4 -1
16 Wisła Sandomierz 6 7 2 1 3 6 9 -3
17 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 4 0 4 4 11 19 -8
18 Wólczanka Wólka Pełkińska 8 1 0 1 7 4 20 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Chełmianka Chełm 8 14 4 2 2 15 10 5
2 Cracovia II 8 13 4 1 3 12 13 -1
3 Orlęta Radzyń Podlaski 7 13 3 4 0 13 4 9
4 Podhale Nowy Targ 8 12 3 3 2 14 11 3
5 ŁKS Probudex Łagów 8 12 4 0 4 13 9 4
6 Stal Stalowa Wola 8 10 3 1 4 8 13 -5
7 Unia Tarnów 6 10 3 1 2 13 8 5
8 Avia Świdnik 7 9 3 0 4 10 9 1
9 Watkem Korona Rzeszów 7 9 2 3 2 11 11 0
10 Wisłoka Dębica 7 9 2 3 2 8 10 -2
11 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 7 9 2 3 2 9 7 2
12 Czarni Połaniec 6 8 2 2 2 8 10 -2
13 Siarka Tarnobrzeg 5 5 1 2 2 9 10 -1
14 Podlasie Biała Podlaska 8 5 0 5 3 5 14 -9
15 Wólczanka Wólka Pełkińska 6 5 1 2 3 7 11 -4
16 Sokół Sieniawa 6 4 1 1 4 6 14 -8
17 Wisła Sandomierz 8 4 1 1 6 11 24 -13
18 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 4 1 1 4 6 7 -1
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Siarka Tarnobrzeg

Gospodarze Wynik Goście Data
Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 Cracovia II 6 listopada 2021
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 3 Siarka Tarnobrzeg 18 sierpnia 2021
Cracovia II 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg 28 kwietnia 2021
Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Cracovia II 19 września 2020
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Siarka Tarnobrzeg 18 marca 2012
Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 13 sierpnia 2011
Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 21 maja 2011
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 2 Siarka Tarnobrzeg 2 października 2010
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Siarka Tarnobrzeg 31 marca 2010
Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 sierpnia 2009

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adrian Gębalski Czarni Połaniec 12
2 Marcin Stefanik Siarka Tarnobrzeg 11
3 Ezana Kashay Chełmianka Chełm 9
4 Wojciech Białek Avia Świdnik 9
5 Artur Piróg ŁKS Probudex Łagów 8
6 Arkadiusz Maj Orlęta Radzyń Podlaski 8
7 Artur Biały Unia Tarnów 8
8 Damian Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 8
9 Paweł Piątek Watkem Korona Rzeszów 7
10 Filip Piszczek Cracovia II 7
11 Błażej Radwanek Wisłoka Dębica 7
12 Mateusz Jędryas Watkem Korona Rzeszów 6
13 Daniel Świderski Stal Stalowa Wola 6
14 Patryk Serafin Podhale Nowy Targ 6
15 Michał Rakoczy Cracovia II 6
16 Adam Imiela ŁKS Probudex Łagów 6
17 Tomasz Palonek Wisłoka Dębica 5
18 Szymon Rak Wisła Sandomierz 5
19 Łukasz Siedlik Wisłoka Dębica 4
20 Dawid Sojda Unia Tarnów 4
21 Mateusz Stańczyk Wisła Sandomierz 4
22 Damian Lepiarz Podhale Nowy Targ 4
23 Adrian Szynka Podhale Nowy Targ 4
24 Grzegorz Płatek Podhale Nowy Targ 4
25 Sebastian Kaczyński Sokół Sieniawa 4
26 Jakub Myszor Cracovia II 4
27 Patryk Szymala Orlęta Radzyń Podlaski 3
28 Jakub Mażysz Wisła Sandomierz 3
29 Rafał Kursa Avia Świdnik 3
30 Piotr Rogala ŁKS Probudex Łagów 3
31 Szymon Jopek Stal Stalowa Wola 3
32 Michał Nawrot KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3
33 Piotr Cichocki ŁKS Probudex Łagów 3
34 Paweł Mróz Siarka Tarnobrzeg 3
35 Iván Agudo Siarka Tarnobrzeg 3
36 Paweł Myśliwiecki Chełmianka Chełm 3
37 Radosław Sylwestrzak KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3
38 Viktor Putin Unia Tarnów 3
39 Michał Wiśniewski Cracovia II 3
40 Olaf Nowak Podhale Nowy Targ 3
41 Kamil Radulj Stal Stalowa Wola 3
42 Jarosław Lis Sokół Sieniawa 2
43 Patryk Zaucha Cracovia II 2
44 Dariusz Brągiel KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
45 Sławomir Duda Stal Stalowa Wola 2
46 Mateusz Ozimek ŁKS Probudex Łagów 2
47 Gabriel Kieroński Unia Tarnów 2
48 Maksymilian Starzyk Unia Tarnów 2
49 Dawid Bałdyga Siarka Tarnobrzeg 2
50 Maciej Maślany Watkem Korona Rzeszów 2
51 Mateusz Podstolak Wólczanka Wólka Pełkińska 2
52 Dawid Gruchała-Węsierski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
53 Aleksander Drobot Stal Stalowa Wola 2
54 Maciej Wojtak Stal Stalowa Wola 2
55 Jakub Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
56 Kamil Bełczowski Wisła Sandomierz 2
57 Konrad Kowal Wólczanka Wólka Pełkińska 2
58 Ruslan Marushka Wólczanka Wólka Pełkińska 2
59 Maciej Wojczuk Podlasie Biała Podlaska 2
60 Arkadiusz Smoła Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
61 Krzysztof Zawiślak Siarka Tarnobrzeg 2
62 Bartłomiej Poleszak Avia Świdnik 2
63 Jan Bożym Orlęta Radzyń Podlaski 2
64 Mateusz Chyła Orlęta Radzyń Podlaski 2
65 Oskar Majda KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
66 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 2
67 Kamil Matofij Wisłoka Dębica 2
68 Łukasz Mazurek Chełmianka Chełm 2
69 Dawid Brzozowski Chełmianka Chełm 2
70 Patryk Kapuściński Podhale Nowy Targ 2
71 Krzysztof Salak Podlasie Biała Podlaska 2
72 Kacper Józefiak Siarka Tarnobrzeg 2
73 Karol Rycaj Orlęta Radzyń Podlaski 2
74 Kamil Słoma Wisłoka Dębica 2
75 Maciej Filipowicz Orlęta Radzyń Podlaski 2
76 Mateusz Kantor Watkem Korona Rzeszów 2
77 Dominik Cabała Wisłoka Dębica 1
78 Paweł Chaliadka Orlęta Radzyń Podlaski 1
79 Mateusz Hudzik Stal Stalowa Wola 1
80 Kamil Oziemczuk Avia Świdnik 1
81 Volodymyr Khorolskyi Stal Stalowa Wola 1
82 Bartłomiej Olszewski Stal Stalowa Wola 1
83 Igor Woś Czarni Połaniec 1
84 Sebastian Duda Siarka Tarnobrzeg 1
85 Bartosz Róg Siarka Tarnobrzeg 1
86 Piotr Piekarski Chełmianka Chełm 1
87 Filip Handzlik Wisła Sandomierz 1
88 Kacper Wątróbski Czarni Połaniec 1
89 Dawid Wach Wólczanka Wólka Pełkińska 1
90 Bartłomiej Kiełbasa Stal Stalowa Wola 1
91 Michał Wawryszczuk Sokół Sieniawa 1
92 Tomasz Zając Avia Świdnik 1
93 Damian Skała Sokół Sieniawa 1
94 Krzysztof Pietluch Wólczanka Wólka Pełkińska 1
95 Rubio . Cracovia II 1
96 Jaromir Skiba Watkem Korona Rzeszów 1
97 Maciej Orzechowski Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
98 Filip Bakowski Czarni Połaniec 1
99 Dominik Kędzior Wólczanka Wólka Pełkińska 1
100 Władysław Kudriawcew Wisła Sandomierz 1
101 Mateusz Mianowany Podhale Nowy Targ 1
102 Bartosz Zbiciak Chełmianka Chełm 1
103 Patryk Dorosz Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
104 Jakub Jakimiuk Stal Stalowa Wola 1
105 Michał Gałecki KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
106 Mateusz Jarzynka Podlasie Biała Podlaska 1
107 Michał Budzyński Chełmianka Chełm 1
108 Jarosław Kosieradzki Podlasie Biała Podlaska 1
109 Patryk Słotwiński Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
110 Jakub Lorek Wólczanka Wólka Pełkińska 1
111 Damian Karwacki Watkem Korona Rzeszów 1
112 Łukasz Furtak Podhale Nowy Targ 1
113 Tomasz Persona KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
114 Adrian Kajpust Unia Tarnów 1
115 Karol Nieckarz Watkem Korona Rzeszów 1
116 Dominik Pikiel Sokół Sieniawa 1
117 Dominik Smykowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
118 Adam Kramarz Czarni Połaniec 1
119 Lukáš Bielák Podhale Nowy Targ 1
120 Maciej Tonia Podhale Nowy Targ 1
121 Wojciech Jarzynka Podlasie Biała Podlaska 1
122 Sebastian Fedan Wisłoka Dębica 1
123 Krystian Wójcik Chełmianka Chełm 1
124 Jakub Czarniecki Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
125 Filip Krępa Czarni Połaniec 1
126 Marcin Sierczyński Unia Tarnów 1
127 Sebastian Jacak Unia Tarnów 1
128 Amarildo Balotelli ŁKS Probudex Łagów 1
129 Kacper Nytko Unia Tarnów 1
130 Wiktor Rękas Sokół Sieniawa 1
131 Sebastian Taranek Wisła Sandomierz 1
132 Kacper Pietrzyk Stal Stalowa Wola 1
133 Marcel Tyl Siarka Tarnobrzeg 1
134 Luigi D'Apollonio Siarka Tarnobrzeg 1
135 Szymon Feret Sokół Sieniawa 1
136 Bartosz Grasza Sokół Sieniawa 1
137 Arkadiusz Korolczuk Orlęta Radzyń Podlaski 1
138 Kamil Ogorzały Cracovia II 1
139 Jakub Kapsa ŁKS Probudex Łagów 1
140 Grzegorz Bonin Chełmianka Chełm 1
141 Kamil Kocoł Podlasie Biała Podlaska 1
142 Mateusz Kompanicki Avia Świdnik 1
143 Paweł Uliczny Avia Świdnik 1
144 Daniel Jodar Ruiz ŁKS Probudex Łagów 1
145 Kamil Hul Czarni Połaniec 1
146 Bartosz Biś Unia Tarnów 1
147 Patryk Orlik Unia Tarnów 1
148 Oliver Janso Podhale Nowy Targ 1
149 Patryk Zygmunt Wisłoka Dębica 1
150 Adrian Dziubiński Chełmianka Chełm 1
151 Michał Bierzało Siarka Tarnobrzeg 1
152 Oleksandr Yatsenko Siarka Tarnobrzeg 1
153 Paweł Rogala Siarka Tarnobrzeg 1
154 Piotr Ćwik Orlęta Radzyń Podlaski 1
155 Szymon Rygiel Watkem Korona Rzeszów 1
156 Daniel Pawłowski Wólczanka Wólka Pełkińska 1
157 Przemysław Kanarek Chełmianka Chełm 1
158 Erwin Bahonko Podlasie Biała Podlaska 1
159 Kacper Nowicki Cracovia II 1
160 Ferreira Rivaldo Cracovia II 1
161 Mateusz Supryn Cracovia II 1