Gracze Siarki Tarnobrzeg udanie pożegnali się z 3 ligą gr. IV. Podopieczni Sławomira Majaka w meczu 34. kolejki pokonali Orlęta Radzyń Podlaski.

Zmiennicy dali radę i tym samym Siarka Tarnobrzeg zwycięstwem pożegnała się z 3 ligą gr. IV. Podopieczni Sławomira Majaka od początku lepiej się prezentowali, a prowadzenie objęli w 11. minucie, za sprawą Filipa Krempy. "Siarkowcy" ani myśleli się zatrzymywać i szybko rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa.

Orlęta Radzyń Podlaski starały się nawiązać walkę ze świeżo upieczonym beniaminkiem eWinner 2 ligi, ale ten dobrze się bronił. Tarnobrzeżanie kreowali także okazje bramkowe i tuż przed przerwą podwyższyli na 0-2, po trafieniu Ołeksandra Yatsenko i na przerwę schodzili w bardzo dobrych nastrojach.

Po przerwie Siarka kontrolowała przebieg boiskowych wydarzeń i skupiła się przede wszystkim na bronieniu prowadzenia. Zespół gości próbował nawiązać walkę z mistrzem 3 ligi gr. IV, ale ten skutecznie odpierał ataki. Ostatecznie więcej goli nie padło i lepsze humory po meczu miał zespół z Tarnobrzega, który wygrał 2-0.

Siarka Tarnobrzeg - Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 (2-0)

1-0 Filip Krempa (11)

2-0 Ołeksandr Yatsenko (41)