Avia Świdnik dokonała poważnego wzmocnienia w letnim okienku transferowym. Do czwartego zespołu poprzedniego sezonu dołączył Tomasz Midzierski, który w zeszłym sezonie występował w PKO Ekstraklasie w barwach Górnika Łęczna.

Tomasz Midzierski przenosi się do Avii Świdnik z Górnika Łęczna. Niezwykle doświadczony 37-letni obrońca zasilił szeregi trzecioligowca w obecnym okienku transferowym. Midzierski jest wychowankiem GKS-u Jastrzębie, w swojej karierze reprezentował barwy takich klubów jak: KSZO Ostrowiec, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Zawisza Bydgoszcz, Sandecja Nowy Sącz, Miedź Legnica, GKS Katowice i Górnik Łęczna.

W minionym sezonie w barwach Górnika wystąpił w siedemnastu spotkaniach w tym w szesnastu w wyjściowym składzie. Łącznie w swojej karierze wystąpił w przeszło 253 meczach na poziomie I ligi oraz 27 w Ekstraklasie.

Źródło/Foto: Avia Swidnik

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.