IV liga lubelska (gr. II) sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 64 21 1 0 83 7 76
2 Victoria Żmudź 22 44 13 5 4 40 16 24
3 Granit Bychawa 22 40 12 4 6 42 22 20
4 Świdniczanka Świdnik 22 39 12 3 7 45 25 20
5 Kryształ Werbkowice 22 37 11 4 7 33 25 8
6 Huczwa Tyszowce 22 33 10 3 9 38 33 5
7 Gryf Gmina Zamość 22 33 10 3 9 27 39 -12
8 Grom Różaniec 22 31 9 4 9 35 24 11
9 Unia Hrubieszów 22 24 6 6 10 26 49 -23
10 Kłos Gmina Chełm 22 22 6 4 12 20 33 -13
11 Łada 1945 Biłgoraj 22 7 2 1 19 11 78 -67
12 Unia Białopole 22 3 1 0 21 21 70 -49
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr. II) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 11 31 10 1 0 47 4 43
2 Granit Bychawa 11 28 9 1 1 26 7 19
3 Victoria Żmudź 11 26 8 2 1 27 6 21
4 Kryształ Werbkowice 11 23 7 2 2 18 9 9
5 Gryf Gmina Zamość 11 22 7 1 3 15 16 -1
6 Świdniczanka Świdnik 11 20 6 2 3 22 13 9
7 Huczwa Tyszowce 11 16 5 1 5 19 16 3
8 Grom Różaniec 11 16 5 1 5 19 12 7
9 Unia Hrubieszów 11 15 4 3 4 16 21 -5
10 Kłos Gmina Chełm 11 10 2 4 5 11 15 -4
11 Łada 1945 Biłgoraj 11 4 1 1 9 7 31 -24
12 Unia Białopole 11 0 0 0 11 7 37 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr. II) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 11 33 11 0 0 36 3 33
2 Świdniczanka Świdnik 11 19 6 1 4 23 12 11
3 Victoria Żmudź 11 18 5 3 3 13 10 3
4 Huczwa Tyszowce 11 17 5 2 4 19 17 2
5 Grom Różaniec 11 15 4 3 4 16 12 4
6 Kryształ Werbkowice 11 14 4 2 5 15 16 -1
7 Granit Bychawa 11 12 3 3 5 16 15 1
8 Kłos Gmina Chełm 11 12 4 0 7 9 18 -9
9 Gryf Gmina Zamość 11 11 3 2 6 12 23 -11
10 Unia Hrubieszów 11 9 2 3 6 10 28 -18
11 Łada 1945 Biłgoraj 11 3 1 0 10 4 47 -43
12 Unia Białopole 11 3 1 0 10 14 33 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Stal Kraśnik

Gospodarze Wynik Goście Data
Stal Kraśnik 6 - 1 Świdniczanka Świdnik 4 września 2021

IV liga lubelska (gr. II) sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Zuber Świdniczanka Świdnik 16
2 Jakub Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 15
3 Damian Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 15
4 Damian Ziółkowski Huczwa Tyszowce 15
5 Patryk Dorosz Tomasovia Tomaszów Lubelski 11
6 Arkadiusz Smoła Tomasovia Tomaszów Lubelski 11
7 Paweł Mazur Unia Białopole 10
8 Ezana Kashay Victoria Żmudź 9
9 Stanisław Rybka Kryształ Werbkowice 9
10 Jakub Szymala Granit Bychawa 8
11 Mariusz Podgórski Unia Hrubieszów 7
12 Dariusz Michna Huczwa Tyszowce 7
13 Jakub Paćkowski Grom Różaniec 7
14 Łukasz Strug Granit Bychawa 6
15 Dawid Lewkowicz Unia Białopole 6
16 Mateusz Oleszczuk Unia Hrubieszów 6
17 Marcin Żurawski Tomasovia Tomaszów Lubelski 6
18 Piotr Lecki Victoria Żmudź 5
19 Kamil Kaproń Grom Różaniec 5
20 Adrian Wołoch Gryf Gmina Zamość 5
21 Bartłomiej Radziewicz Granit Bychawa 5
22 Damian Chmura Tomasovia Tomaszów Lubelski 5
23 Mateusz Kowalewski Świdniczanka Świdnik 5
24 Mateusz Misztal Granit Bychawa 5
25 Jacek Podolak Grom Różaniec 5
26 Jakub Sawa Victoria Żmudź 4
27 Robert Kazubski Victoria Żmudź 4
28 Maciej Markowski Gryf Gmina Zamość 4
29 Krystian Sprawka Granit Bychawa 4
30 Patryk Słowiński Tomasovia Tomaszów Lubelski 4
31 Szymon Bielecki Victoria Żmudź 4
32 Mateusz Pańko Unia Hrubieszów 4
33 Karol Banachiewicz Granit Bychawa 4
34 Mateusz Filipczuk Kłos Gmina Chełm 4
35 Karol Karólak Tomasovia Tomaszów Lubelski 4
36 Damian Otręba Kryształ Werbkowice 4
37 Erwin Sobiech Victoria Żmudź 4
38 Mateusz Wilk Świdniczanka Świdnik 4
39 Krystian Wołoch Gryf Gmina Zamość 4
40 Przemysław Gałka Gryf Gmina Zamość 3
41 Paweł Wójcicki Kłos Gmina Chełm 3
42 Cezary Pęcak Granit Bychawa 3
43 Kacper Tomaszewski Gryf Gmina Zamość 3
44 Mariusz Szarlip Łada 1945 Biłgoraj 3
45 Ireneusz Baran Tomasovia Tomaszów Lubelski 3
46 Adam Brzozowski Kłos Gmina Chełm 3
47 Arkadiusz Kwiatkowski Grom Różaniec 3
48 Błażej Omański Kryształ Werbkowice 3
49 Wojciech Więcaszek Kryształ Werbkowice 3
50 Rafał Kycko Huczwa Tyszowce 3
51 Przemysław Żmuda Świdniczanka Świdnik 3
52 Piotr Przeszło Grom Różaniec 3
53 Bartłomiej Reszczyński Kryształ Werbkowice 3
54 Kamil Woźniak Gryf Gmina Zamość 2
55 Bartłomiej Mazurek Świdniczanka Świdnik 2
56 Volodymyr Halych Grom Różaniec 2
57 Damian Ścibior Victoria Żmudź 2
58 Arkadiusz Drapsa Unia Hrubieszów 2
59 Daniel Pyś Huczwa Tyszowce 2
60 Mychajło Kaznokha Huczwa Tyszowce 2
61 Gabriel Barszczewski Unia Hrubieszów 2
62 Grzegorz Mulawa Kryształ Werbkowice 2
63 Oliwer Maziarka Huczwa Tyszowce 2
64 Hubert Sałamacha Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
65 Michał Siatka Kłos Gmina Chełm 2
66 Michał Pawelec Granit Bychawa 2
67 Damian Miazga Świdniczanka Świdnik 2
68 Michał Mielniczek Grom Różaniec 2
69 Damian Rusiecki Świdniczanka Świdnik 2
70 Dawid Pikul Victoria Żmudź 2
71 Patryk Kierepka Gryf Gmina Zamość 2
72 Kacper Kowalski Kłos Gmina Chełm 2
73 Ivan Bykov Huczwa Tyszowce 1
74 Maksymilian Kubik Łada 1945 Biłgoraj 1
75 Josue Oliveira da silva Łada 1945 Biłgoraj 1
76 Bartłomiej Panas Gryf Gmina Zamość 1
77 Damian Baran Gryf Gmina Zamość 1
78 Kamil Sawa Victoria Żmudź 1
79 Sebastian Sprawka Granit Bychawa 1
80 Oleksandr Zozulia Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
81 Adrian Żurawski Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
82 Wojciech Stańczykowski Victoria Żmudź 1
83 Dariusz Kuliński Łada 1945 Biłgoraj 1
84 Michał Herda Unia Hrubieszów 1
85 Alessandro Matterazzo Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
86 Artur Szkutnik Unia Hrubieszów 1
87 Miłosz Turewicz Unia Hrubieszów 1
88 Hubert Iwaniak Granit Bychawa 1
89 Szymon Sarzyński Unia Białopole 1
90 Jarosław Rak Grom Różaniec 1
91 Michał Babiarz Świdniczanka Świdnik 1
92 Sebastian Denkiewicz Kryształ Werbkowice 1
93 Kacper Kopyciński Świdniczanka Świdnik 1
94 Patryk Nieradko Kryształ Werbkowice 1
95 Emil Poznański Kłos Gmina Chełm 1
96 Dawid Piech Łada 1945 Biłgoraj 1
97 Paweł Nawrocki Łada 1945 Biłgoraj 1
98 Dawid Daszkiewicz Huczwa Tyszowce 1
99 Kacper Maszewski Kryształ Werbkowice 1
100 Kamil Przybysławski Grom Różaniec 1
101 Dominik Skubisz Łada 1945 Biłgoraj 1
102 Wojciech Bureć Unia Białopole 1
103 Marcel Pędlowski Świdniczanka Świdnik 1
104 Jakub Witkowski Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
105 Przemysław Krzyszycha Grom Różaniec 1
106 Kacper Dzieło Grom Różaniec 1
107 Grzegorz Działo Grom Różaniec 1
108 Patryk Krosman Huczwa Tyszowce 1
109 Jakub Szaran Victoria Żmudź 1
110 Damian Kupiec Łada 1945 Biłgoraj 1
111 Radosław Pawłowski Świdniczanka Świdnik 1
112 Sławomir Leśnicki Unia Białopole 1
113 Dominik Struk Granit Bychawa 1
114 Jakub Rojek Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
115 Bartosz Iwanicki Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
116 Michał Martyna Świdniczanka Świdnik 1
117 Siergiej Borys Kryształ Werbkowice 1
118 Damian Kamola Kłos Gmina Chełm 1
119 Michał Jabłoński Kryształ Werbkowice 1
120 Bartłomiej Greniuk Unia Hrubieszów 1
121 Alan Chmiel Kłos Gmina Chełm 1
122 Jakub Świderski Granit Bychawa 1
123 Karol Kowalski Świdniczanka Świdnik 1
124 Paweł Kliszcz Kryształ Werbkowice 1
125 Adrian Oleszczuk Unia Hrubieszów 1
126 Kamil Krawiec Gryf Gmina Zamość 1
127 Janusz Birut Grom Różaniec 1
128 Krystian Śliwa Świdniczanka Świdnik 1
129 Kamil Leśnicki Unia Białopole 1