III liga, gr. IV sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 10 21 6 3 1 23 8 15
2 Cracovia II 10 21 6 3 1 24 10 14
3 ŁKS Probudex Łagów 10 21 6 3 1 17 8 9
4 Avia Świdnik 10 19 5 4 1 15 6 9
5 Stal Stalowa Wola 10 19 6 1 3 19 13 6
6 Orlęta Radzyń Podlaski 10 17 5 2 3 16 12 4
7 Korona II Kielce 10 17 4 5 1 15 11 4
8 Sokół Sieniawa 10 16 5 1 4 14 16 -2
9 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 10 14 4 2 4 14 12 2
10 Podlasie Biała Podlaska 10 14 3 5 2 12 11 1
11 Wisłoka Dębica 10 12 3 3 4 15 16 -1
12 Podhale Nowy Targ 10 12 3 3 4 10 11 -1
13 Chełmianka Chełm 10 11 3 2 5 18 15 3
14 Lublinianka Lublin 10 10 3 1 6 10 16 -6
15 Unia Tarnów 10 10 3 1 6 9 29 -20
16 KS Wiązownica 10 5 1 2 7 15 24 -9
17 Wisła Sandomierz 10 5 1 2 7 9 23 -14
18 Czarni Połaniec 10 4 1 1 8 6 20 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Stalowa Wola 5 12 4 0 1 8 3 5
2 Wieczysta Kraków 5 11 3 2 0 15 3 12
3 ŁKS Probudex Łagów 5 11 3 2 0 11 6 5
4 Cracovia II 5 10 3 1 1 13 8 5
5 Wisłoka Dębica 5 10 3 1 1 11 8 3
6 Lublinianka Lublin 6 9 3 0 3 8 7 1
7 Korona II Kielce 5 8 2 2 1 8 6 2
8 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4 8 2 2 0 6 3 3
9 Chełmianka Chełm 7 8 2 2 3 11 11 0
10 Sokół Sieniawa 5 7 2 1 2 6 8 -2
11 Avia Świdnik 5 6 1 3 1 5 4 1
12 Orlęta Radzyń Podlaski 5 6 2 0 3 6 6 0
13 KS Wiązownica 6 4 1 1 4 9 11 -2
14 Podlasie Biała Podlaska 4 3 0 3 1 4 5 -1
15 Podhale Nowy Targ 4 1 0 1 3 1 6 -5
16 Unia Tarnów 5 1 0 1 4 0 14 -14
17 Wisła Sandomierz 5 0 0 0 5 5 15 -10
18 Czarni Połaniec 4 0 0 0 4 2 8 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Avia Świdnik 5 13 4 1 0 10 2 8
2 Cracovia II 5 11 3 2 0 11 2 9
3 Orlęta Radzyń Podlaski 5 11 3 2 0 10 6 4
4 Podlasie Biała Podlaska 6 11 3 2 1 8 6 2
5 Podhale Nowy Targ 6 11 3 2 1 9 5 4
6 Wieczysta Kraków 5 10 3 1 1 8 5 3
7 ŁKS Probudex Łagów 5 10 3 1 1 6 2 4
8 Korona II Kielce 5 9 2 3 0 7 5 2
9 Sokół Sieniawa 5 9 3 0 2 8 8 0
10 Unia Tarnów 5 9 3 0 2 9 15 -6
11 Stal Stalowa Wola 5 7 2 1 2 11 10 1
12 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 6 6 2 0 4 8 9 -1
13 Wisła Sandomierz 5 5 1 2 2 4 8 -4
14 Czarni Połaniec 6 4 1 1 4 4 12 -8
15 Chełmianka Chełm 3 3 1 0 2 7 4 3
16 Wisłoka Dębica 5 2 0 2 3 4 8 -4
17 Lublinianka Lublin 4 1 0 1 3 2 9 -7
18 KS Wiązownica 4 1 0 1 3 6 13 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

KS Wiązownica

Gospodarze Wynik Goście Data
KS Wiązownica 0 - 0 Podlasie Biała Podlaska 12 listopada 2022
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 0 KS Wiązownica 5 listopada 2022
KS Wiązownica 0 - 0 ŁKS Probudex Łagów 29 października 2022
Podhale Nowy Targ 0 - 0 KS Wiązownica 22 października 2022
KS Wiązownica 0 - 0 Czarni Połaniec 15 października 2022
Avia Świdnik 0 - 0 KS Wiązownica 8 października 2022
KS Wiązownica 2 - 2 Korona II Kielce 2 października 2022
Wisłoka Dębica 4 - 3 KS Wiązownica 24 września 2022
KS Wiązownica 1 - 3 Wieczysta Kraków 17 września 2022
Chełmianka Chełm 4 - 1 KS Wiązownica 10 września 2022
KS Wiązownica 1 - 2 Unia Tarnów 3 września 2022
KS Wiązownica 0 - 1 Wisła Sandomierz 27 sierpnia 2022
Cracovia II 2 - 2 KS Wiązownica 21 sierpnia 2022
KS Wiązownica 4 - 1 Lublinianka Lublin 17 sierpnia 2022
Stal Stalowa Wola 3 - 0 KS Wiązownica 13 sierpnia 2022
KS Wiązownica 1 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski 7 sierpnia 2022

III liga, gr. IV sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Sebastian Strózik Cracovia II 7
2 Jakub Kowalski Stal Stalowa Wola 6
3 Kostiantyn Czernij KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 6
4 Michał Kobiałka Orlęta Radzyń Podlaski 5
5 Maciej Jankowski Wieczysta Kraków 5
6 Arkadiusz Maj Orlęta Radzyń Podlaski 5
7 Marcin Pigiel Podlasie Biała Podlaska 4
8 Jakub Konstantyn Korona II Kielce 4
9 Patryk Zieliński KS Wiązownica 4
10 Jakub Knap Chełmianka Chełm 4
11 Adam Imiela ŁKS Probudex Łagów 4
12 Radosław Majewski Wieczysta Kraków 4
13 Michał Mak Wieczysta Kraków 4
14 Jakub Bednara Chełmianka Chełm 4
15 Paweł Myśliwiecki Chełmianka Chełm 4
16 Marcin Budziński Cracovia II 4
17 Mateusz Geniec Sokół Sieniawa 3
18 Przemysław Kapek Cracovia II 3
19 Dominik Maluga Avia Świdnik 3
20 Kamil Rębisz Wisłoka Dębica 3
21 Jakub Mażysz Podlasie Biała Podlaska 3
22 Michał Kitliński Stal Stalowa Wola 3
23 Kacper Rojkowicz Unia Tarnów 3
24 Sławomir Duda Stal Stalowa Wola 3
25 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 3
26 Adrian Gębalski Czarni Połaniec 3
27 Michał Paluch Lublinianka Lublin 3
28 Mateusz Kompanicki Avia Świdnik 2
29 Patryk Zaucha Cracovia II 2
30 Łukasz Seweryn ŁKS Probudex Łagów 2
31 Kacper Wydra KS Wiązownica 2
32 Sebastian Fedan Wisłoka Dębica 2
33 Rafał Kursa Avia Świdnik 2
34 Michał Nawrot KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
35 Kacper Myszogląd Stal Stalowa Wola 2
36 Piotr Bujak Wieczysta Kraków 2
37 Szymon Feret Sokół Sieniawa 2
38 Adrian Szynka Podhale Nowy Targ 2
39 Tomasz Zając Avia Świdnik 2
40 Kamil Bełczowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
41 Patryk Czułowski Chełmianka Chełm 2
42 Hubert Szulc Korona II Kielce 2
43 Jakub Rybus Korona II Kielce 2
44 Yevgen Toyanovskyi Wisła Sandomierz 2
45 Nicolai Solodovnicov Wisła Sandomierz 2
46 Tomasz Palonek Unia Tarnów 2
47 Damian Lepiarz ŁKS Probudex Łagów 2
48 Rafał Michalik KS Wiązownica 2
49 Volodymyr Bobrov Chełmianka Chełm 2
50 Mateusz Sowiński Korona II Kielce 2
51 Mateusz Jędryas Wisłoka Dębica 2
52 Piotr Kuźma Orlęta Radzyń Podlaski 2
53 Kacper Nowicki Cracovia II 2
54 Krystian Bracik Cracovia II 2
55 Karol Twardowski Sokół Sieniawa 2
56 Hubert Antkowiak Podhale Nowy Targ 2
57 Kacper Rop KS Wiązownica 2
58 Jakub Bąk Wieczysta Kraków 2
59 Paweł Oziębło Sokół Sieniawa 2
60 Michał Banik Podhale Nowy Targ 2
61 Szymon Rak Avia Świdnik 2
62 Bartosz Pikuła Stal Stalowa Wola 1
63 Jakub Janik Wisła Sandomierz 1
64 Arkadiusz Kasia KS Wiązownica 1
65 Yūdai Shinonaga Korona II Kielce 1
66 Tomasz Midzierski Avia Świdnik 1
67 Daniel Hoyo Kowalski Wieczysta Kraków 1
68 Tomasz Brzyski Lublinianka Lublin 1
69 Fryderyk Janaszek Lublinianka Lublin 1
70 Mateusz Miśkiewicz Lublinianka Lublin 1
71 Mateusz Peda Wisła Sandomierz 1
72 Daniel Wolak Sokół Sieniawa 1
73 Dominik Ochał Sokół Sieniawa 1
74 Łukasz Siedlik Wisłoka Dębica 1
75 Jakub Smoleń Wisłoka Dębica 1
76 Kornel Kordas KS Wiązownica 1
77 Tomasz Tymosiak Lublinianka Lublin 1
78 Illa Tymoszenko KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
79 Denys Favorov Wieczysta Kraków 1
80 Emmanuel Kumah Wieczysta Kraków 1
81 Bartosz Żurek Podhale Nowy Targ 1
82 Arkadiusz Staszczak Wisłoka Dębica 1
83 Kacper Chełmecki ŁKS Probudex Łagów 1
84 Arkadiusz Górka Avia Świdnik 1
85 Marcin Świech Lublinianka Lublin 1
86 Patryk Orlik Unia Tarnów 1
87 Michał Mydlarz ŁKS Probudex Łagów 1
88 Adrian Rakowski Podhale Nowy Targ 1
89 Diel Spring Podlasie Biała Podlaska 1
90 Krystian Wójcik Chełmianka Chełm 1
91 Dominik Stępień Chełmianka Chełm 1
92 Mariusz Szuszkiewicz Stal Stalowa Wola 1
93 Miłosz Strzeboński Korona II Kielce 1
94 Łukasz Soszyński Stal Stalowa Wola 1
95 Maciej Maślany Wisłoka Dębica 1
96 Kacper Jodłowski Cracovia II 1
97 Szymon Kuzior Wisła Sandomierz 1
98 Kotaro Hirota ŁKS Probudex Łagów 1
99 Aleksander Waniek ŁKS Probudex Łagów 1
100 Wojciech Białek Avia Świdnik 1
101 Tomasz Mucha Korona II Kielce 1
102 Łukasz Mazurek Podhale Nowy Targ 1
103 Jakub Pawlik KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
104 Michał Musik KS Wiązownica 1
105 Maksymilian Hebel Wieczysta Kraków 1
106 Mateusz Chyła Podlasie Biała Podlaska 1
107 Oskar Łąk Czarni Połaniec 1
108 Damian Bawor Czarni Połaniec 1
109 Fabian Burzyński KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
110 Sebastian Kaczyński Orlęta Radzyń Podlaski 1
111 Jakub Persak Wisła Sandomierz 1
112 Mateusz Pieńczak Cracovia II 1
113 Oskar Mazgoła Sokół Sieniawa 1
114 Kacper Rogoziński ŁKS Probudex Łagów 1
115 Grzegorz Płatek Podhale Nowy Targ 1
116 Dmytro Sydorenko Wisła Sandomierz 1
117 Serhiy Melinyshyn ŁKS Probudex Łagów 1
118 Jakub Rachfalik Wisłoka Dębica 1
119 Grzegorz Janiczak KS Wiązownica 1
120 Maciej Kurowski Podlasie Biała Podlaska 1
121 Michał Smolarczyk Korona II Kielce 1
122 Karol Kalita Lublinianka Lublin 1
123 Michał Sitek KS Wiązownica 1
124 Karol Rycaj Orlęta Radzyń Podlaski 1
125 Sławomir Peszko Wieczysta Kraków 1
126 Patryk Kołodziej Wieczysta Kraków 1
127 Maciej Wojczuk Podlasie Biała Podlaska 1
128 Kacper Nytko Czarni Połaniec 1
129 Dawid Nojszewski Podlasie Biała Podlaska 1
130 Radosław Sylwestrzak KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
131 Igor Dubas Unia Tarnów 1
132 Szymon Mida Unia Tarnów 1
133 Paweł Chaliadka Orlęta Radzyń Podlaski 1
134 Kōsei Iwao Stal Stalowa Wola 1
135 Tomasz Bała Cracovia II 1
136 Dawid Lisowski Korona II Kielce 1
137 Artur Piróg ŁKS Probudex Łagów 1
138 Ernest Skrzyński Orlęta Radzyń Podlaski 1
139 Mateusz Majewski Lublinianka Lublin 1
140 Maciej Góralski Avia Świdnik 1
141 Jarosław Lis Sokół Sieniawa 1
142 Thiago Rodrigues de Souza Cracovia II 1
143 Przemysław Stelmach Stal Stalowa Wola 1