IV liga podkarpacka sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Cosmos Nowotaniec 10 23 7 2 1 32 10 22
2 JKS Jarosław 10 21 7 0 3 25 8 17
3 Karpaty Krosno 10 21 6 3 1 25 9 16
4 Stal Łańcut 10 20 6 2 2 15 9 6
5 Głogovia Głogów Małopolski 10 19 5 4 1 19 7 12
6 Wisłok Wiśniowa 10 19 6 1 3 16 12 4
7 Izolator Boguchwała 10 18 5 3 2 19 10 9
8 Legion Pilzno 10 18 6 0 4 20 12 8
9 Lechia Sędziszów Małopolski 10 16 4 4 2 10 15 -5
10 Polonia Przemyśl 10 14 4 2 4 19 22 -3
11 Sokół Kolbuszowa Dolna 10 13 4 1 5 19 18 1
12 Igloopol Dębica 10 13 4 1 5 23 29 -6
13 Stal II Mielec 10 10 3 1 6 15 18 -3
14 Korona Rzeszów 10 10 3 1 6 9 18 -9
15 Stal II Rzeszów 10 9 3 0 7 15 20 -5
16 Sokół Nisko 10 7 2 1 7 7 19 -12
17 Wólczanka Wólka Pełkińska 10 4 1 1 8 10 26 -16
18 LKS Skołoszów 10 1 0 1 9 8 44 -36
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Cosmos Nowotaniec 6 16 5 1 0 23 4 19
2 JKS Jarosław 5 15 5 0 0 19 2 17
3 Karpaty Krosno 7 14 4 2 1 17 6 11
4 Wisłok Wiśniowa 5 12 4 0 1 10 5 5
5 Legion Pilzno 6 12 4 0 2 12 5 7
6 Głogovia Głogów Małopolski 5 11 3 2 0 12 4 8
7 Stal Łańcut 5 10 3 1 1 7 7 0
8 Izolator Boguchwała 5 10 3 1 1 15 6 9
9 Igloopol Dębica 5 10 3 1 1 16 7 9
10 Stal II Mielec 5 10 3 1 1 11 3 8
11 Sokół Kolbuszowa Dolna 6 9 3 0 3 11 10 1
12 Lechia Sędziszów Małopolski 5 8 2 2 1 5 4 1
13 Korona Rzeszów 4 6 2 0 2 6 5 1
14 Sokół Nisko 5 6 2 0 3 7 8 -1
15 Polonia Przemyśl 3 4 1 1 1 5 5 0
16 Wólczanka Wólka Pełkińska 4 4 1 1 2 5 9 -4
17 LKS Skołoszów 6 1 0 1 5 7 21 -14
18 Stal II Rzeszów 3 0 0 0 3 0 7 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Łańcut 5 10 3 1 1 8 2 6
2 Polonia Przemyśl 7 10 3 1 3 14 17 -3
3 Stal II Rzeszów 7 9 3 0 4 15 13 2
4 Głogovia Głogów Małopolski 5 8 2 2 1 7 3 4
5 Izolator Boguchwała 5 8 2 2 1 4 4 0
6 Lechia Sędziszów Małopolski 5 8 2 2 1 5 11 -6
7 Cosmos Nowotaniec 4 7 2 1 1 9 6 3
8 Karpaty Krosno 3 7 2 1 0 8 3 5
9 Wisłok Wiśniowa 5 7 2 1 2 6 7 -1
10 JKS Jarosław 5 6 2 0 3 6 6 0
11 Legion Pilzno 4 6 2 0 2 8 7 1
12 Sokół Kolbuszowa Dolna 4 4 1 1 2 8 8 0
13 Korona Rzeszów 6 4 1 1 4 3 13 -10
14 Igloopol Dębica 5 3 1 0 4 7 22 -15
15 Sokół Nisko 5 1 0 1 4 0 11 -11
16 Stal II Mielec 5 0 0 0 5 4 15 -11
17 Wólczanka Wólka Pełkińska 6 0 0 0 6 5 17 -12
18 LKS Skołoszów 4 0 0 0 4 1 23 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Wisłok Wiśniowa

Gospodarze Wynik Goście Data
Wisłok Wiśniowa 0 - 0 Cosmos Nowotaniec 19 listopada 2022
Karpaty Krosno 0 - 0 Wisłok Wiśniowa 11 listopada 2022
Wisłok Wiśniowa 0 - 0 Sokół Nisko 5 listopada 2022
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 0 Wisłok Wiśniowa 29 października 2022
Wisłok Wiśniowa 0 - 0 Stal II Mielec 22 października 2022
Igloopol Dębica 0 - 0 Wisłok Wiśniowa 15 października 2022
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 0 Wisłok Wiśniowa 8 października 2022
Wisłok Wiśniowa 3 - 1 Stal II Rzeszów 1 października 2022
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 1 Wisłok Wiśniowa 24 września 2022
Wisłok Wiśniowa 1 - 0 Korona Rzeszów 17 września 2022
Polonia Przemyśl 0 - 1 Wisłok Wiśniowa 11 września 2022
Wisłok Wiśniowa 2 - 1 JKS Jarosław 7 września 2022
Stal Łańcut 1 - 0 Wisłok Wiśniowa 2 września 2022
Wisłok Wiśniowa 0 - 2 Głogovia Głogów Małopolski 28 sierpnia 2022
Izolator Boguchwała 4 - 2 Wisłok Wiśniowa 24 sierpnia 2022
Wisłok Wiśniowa 4 - 1 Legion Pilzno 20 sierpnia 2022
LKS Skołoszów 1 - 2 Wisłok Wiśniowa 13 sierpnia 2022

IV liga podkarpacka sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adrian Nowak Sokół Kolbuszowa Dolna 7
2 Tomasz Płonka Głogovia Głogów Małopolski 7
3 Igor Tarała Igloopol Dębica 6
4 Nazarii Bohomaz Cosmos Nowotaniec 6
5 Grzegorz Gawle Karpaty Krosno 5
6 Dominik Kędzior Wólczanka Wólka Pełkińska 5
7 Kamil Bała JKS Jarosław 5
8 Jakub Szewczyk Legion Pilzno 5
9 Przemysław Nalepka Izolator Boguchwała 5
10 Sebastian Pawlak JKS Jarosław 5
11 Abreu Emilio Da Costa Polonia Przemyśl 5
12 Filip Czop Głogovia Głogów Małopolski 5
13 Patryk Róg Stal Łańcut 4
14 Vadym Yanchak Wisłok Wiśniowa 4
15 Jakub Lorek Stal II Rzeszów 4
16 Patryk Szczurek Sokół Kolbuszowa Dolna 4
17 Konrad Buć Stal Łańcut 4
18 Jonathan Diumasumbu Longe Cosmos Nowotaniec 4
19 Tomasz Barycza Legion Pilzno 4
20 Hryhoriy Zanko Polonia Przemyśl 4
21 David Poreba Stal II Mielec 4
22 Luis Chaverra Martinez Korona Rzeszów 4
23 Szymon Stasik Karpaty Krosno 4
24 Kamil Matofij Karpaty Krosno 4
25 Szymon Dziadosz Karpaty Krosno 3
26 Grzegorz Płonka Głogovia Głogów Małopolski 3
27 Viktor Khomchenko Cosmos Nowotaniec 3
28 Rafał Dusiło JKS Jarosław 3
29 Michał Domański Legion Pilzno 3
30 Krzysztof Szymański Sokół Kolbuszowa Dolna 3
31 Michał Opalski Stal II Rzeszów 3
32 Aleksander Drobot Igloopol Dębica 3
33 Victor Guedes Stal II Rzeszów 3
34 Manolo . Stal II Rzeszów 3
35 Stanislav Mykytsey Cosmos Nowotaniec 3
36 Karol Wojtyło Igloopol Dębica 3
37 Kacper Czernicki Stal II Mielec 3
38 Adrian Brzostowski Igloopol Dębica 3
39 Vladyslav Roslyakov Cosmos Nowotaniec 3
40 Michał Mistrzyk Sokół Nisko 3
41 Wojciech Pilawa LKS Skołoszów 3
42 Michael Wyparło Stal II Mielec 2
43 Paweł Branas Lechia Sędziszów Małopolski 2
44 Adrian Wójcik Wisłok Wiśniowa 2
45 Michał Stankiewicz JKS Jarosław 2
46 Tomasz Nalepka Izolator Boguchwała 2
47 Michał Worosz Izolator Boguchwała 2
48 Karol Walczyszewski Polonia Przemyśl 2
49 Przemysław Pyrdek Lechia Sędziszów Małopolski 2
50 Kamil Słoma Lechia Sędziszów Małopolski 2
51 Krzysztof Pietluch Wólczanka Wólka Pełkińska 2
52 Aleksander Gajdek Izolator Boguchwała 2
53 Denys Demianenko Cosmos Nowotaniec 2
54 Miłosz Chmura Legion Pilzno 2
55 Patryk Wójcik Stal Łańcut 2
56 Mateusz Buczkowski LKS Skołoszów 2
57 Filip Leśniak Igloopol Dębica 2
58 Oskar Majda Stal Łańcut 2
59 Jakub Kloc Karpaty Krosno 2
60 Łukasz Piotrowski Cosmos Nowotaniec 2
61 Ivan Hura Cosmos Nowotaniec 2
62 Sebastian Duda Karpaty Krosno 2
63 Radosław Socha JKS Jarosław 2
64 Dmitri Syczewski Polonia Przemyśl 2
65 Dawid Kania Stal Łańcut 2
66 Dawid Pałys-Rydzik Sokół Kolbuszowa Dolna 2
67 Martin Geci Cosmos Nowotaniec 2
68 Kamil Aab Sokół Kolbuszowa Dolna 2
69 Piotr Syguła Legion Pilzno 2
70 Krzysztof Kasperkowicz Wisłok Wiśniowa 2
71 Karol Czelny Wisłok Wiśniowa 2
72 Krystian Kalemba Cosmos Nowotaniec 2
73 Paweł Piątek Wisłok Wiśniowa 2
74 Krystian Kardyś Stal II Mielec 2
75 Bartosz Bajorek Stal II Mielec 2
76 Volodymyr Zastavnyi Cosmos Nowotaniec 1
77 Paweł Remut Legion Pilzno 1
78 Kristian Madsen Polonia Przemyśl 1
79 Mikołaj Jasiński Polonia Przemyśl 1
80 Krzysztof Bigas Sokół Nisko 1
81 Łukasz Stefanik Igloopol Dębica 1
82 Ruslan Kovotok Wisłok Wiśniowa 1
83 Michał Stasz Karpaty Krosno 1
84 Mateusz Gul Karpaty Krosno 1
85 Georgelas Lukanzu Korona Rzeszów 1
86 Adrian Soboń Stal II Mielec 1
87 Bartosz Daszyk Korona Rzeszów 1
88 Franciszek Kusy Izolator Boguchwała 1
89 Krzysztof Domino Izolator Boguchwała 1
90 Piotr Kuźniar Polonia Przemyśl 1
91 Patryk Bęben Lechia Sędziszów Małopolski 1
92 Aleksander Czółno Lechia Sędziszów Małopolski 1
93 Filip Krępa Wisłok Wiśniowa 1
94 Hubert Nalepka Legion Pilzno 1
95 Filip Czop LKS Skołoszów 1
96 Mateusz Skała Stal Łańcut 1
97 Paweł Modny LKS Skołoszów 1
98 Patryk Cyganowski Igloopol Dębica 1
99 Jakub Lesiński Lechia Sędziszów Małopolski 1
100 Krystian Wilk Izolator Boguchwała 1
101 Karol Wajs Karpaty Krosno 1
102 Przemysław Kuca Głogovia Głogów Małopolski 1
103 Mirosław Kmiotek Sokół Kolbuszowa Dolna 1
104 Michał Cach Izolator Boguchwała 1
105 Karol Dziopak Sokół Nisko 1
106 Kacper Benc Wólczanka Wólka Pełkińska 1
107 Sebastian Sobolewski JKS Jarosław 1
108 Igor Nagornyi Cosmos Nowotaniec 1
109 Taras Mariash LKS Skołoszów 1
110 Bruno Henrique De Morais Crespo Cosmos Nowotaniec 1
111 Szymon Mazur Korona Rzeszów 1
112 Maksymilian Popek Korona Rzeszów 1
113 Taras Vakowytch Wólczanka Wólka Pełkińska 1
114 Piotr Pindak JKS Jarosław 1
115 Hubert Świecarz JKS Jarosław 1
116 Igor Ławrynowicz Stal II Rzeszów 1
117 Kamil Janas Polonia Przemyśl 1
118 Kamil Wilk Głogovia Głogów Małopolski 1
119 Roman Tymchuk Wólczanka Wólka Pełkińska 1
120 Bartłomiej Kiełbasa Głogovia Głogów Małopolski 1
121 Arkadiusz Gil Głogovia Głogów Małopolski 1
122 Adrian Ślęzak Legion Pilzno 1
123 Dariusz Drelich Sokół Nisko 1
124 Konrad Kornas Igloopol Dębica 1
125 Aleksander Okoń Igloopol Dębica 1
126 Maksymilian Lis Igloopol Dębica 1
127 Jakub Drozd JKS Jarosław 1
128 Oliwier Pilch JKS Jarosław 1
129 Michał Smoleń Karpaty Krosno 1
130 Konrad Guca Stal II Mielec 1
131 Michał Bogacz Izolator Boguchwała 1
132 Karol Ptasznik JKS Jarosław 1
133 Albert Krzyczkowski JKS Jarosław 1
134 Michał Szluz Korona Rzeszów 1
135 Sofiane Bouteraa Polonia Przemyśl 1
136 Sebastian Wanat Igloopol Dębica 1
137 Paweł Dziedzic Wisłok Wiśniowa 1
138 Michał Szymański Wisłok Wiśniowa 1
139 Kamil Potwora Lechia Sędziszów Małopolski 1
140 Filip Moskal Sokół Nisko 1
141 Miłosz Kaczor Stal II Rzeszów 1
142 Lucjan Frydrych Izolator Boguchwała 1
143 Mateusz Kasprzyk Izolator Boguchwała 1