IV liga podkarpacka sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń-Sokół Lubaczów 29 64 19 7 3 61 16 45
2 Cosmos Nowotaniec 29 61 19 4 6 71 32 39
3 Stal Łańcut 29 61 18 7 4 69 36 33
4 Ekoball Stal Sanok 29 57 18 3 8 50 32 18
5 Legion Pilzno 29 54 16 6 7 50 41 9
6 Sokół Kolbuszowa Dolna 29 49 15 4 10 60 36 24
7 Igloopol Dębica 29 48 14 6 9 49 34 15
8 Sokół Kamień 29 48 14 6 9 58 60 -2
9 Izolator Boguchwała 29 45 14 3 12 57 40 17
10 Głogovia Głogów Małopolski 29 45 14 3 12 42 44 -2
11 Wisłok Wiśniowa 29 43 12 7 10 54 45 9
12 Stal II Rzeszów 29 37 11 4 14 64 47 17
13 JKS Jarosław 29 37 11 4 14 41 38 3
14 Błękitni Ropczyce 29 32 9 5 15 51 63 -12
15 Resovia II 29 28 8 4 17 38 59 -21
16 Polonia Przemyśl 29 21 5 6 18 31 49 -18
17 Lechia Sędziszów Małopolski 29 12 4 0 25 25 88 -63
18 Korona Rzeszów 29 1 0 1 28 21 132 -111
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Łańcut 15 38 12 2 1 38 10 28
2 Cosmos Nowotaniec 14 37 12 1 1 44 16 28
3 Legion Pilzno 15 34 11 1 3 28 17 11
4 Pogoń-Sokół Lubaczów 13 30 9 3 1 25 6 19
5 Izolator Boguchwała 14 28 9 1 4 34 15 19
6 Ekoball Stal Sanok 15 26 8 2 5 17 15 2
7 Sokół Kolbuszowa Dolna 15 26 8 2 5 37 19 18
8 Głogovia Głogów Małopolski 14 26 8 2 4 23 20 3
9 Stal II Rzeszów 14 26 8 2 4 40 21 19
10 Sokół Kamień 14 25 7 4 3 30 29 1
11 Wisłok Wiśniowa 15 25 7 4 4 32 22 10
12 Igloopol Dębica 14 23 7 2 5 22 15 7
13 JKS Jarosław 15 23 7 2 6 26 18 8
14 Błękitni Ropczyce 15 22 6 4 5 30 24 6
15 Resovia II 16 16 4 4 8 19 22 -3
16 Polonia Przemyśl 14 9 2 3 9 13 23 -10
17 Lechia Sędziszów Małopolski 14 6 2 0 12 13 37 -24
18 Korona Rzeszów 15 1 0 1 14 16 76 -60
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń-Sokół Lubaczów 16 34 10 4 2 36 10 26
2 Ekoball Stal Sanok 14 31 10 1 3 33 17 16
3 Igloopol Dębica 15 25 7 4 4 27 19 8
4 Cosmos Nowotaniec 15 24 7 3 5 27 16 11
5 Stal Łańcut 14 23 6 5 3 31 26 5
6 Sokół Kolbuszowa Dolna 14 23 7 2 5 23 17 6
7 Sokół Kamień 15 23 7 2 6 28 31 -3
8 Legion Pilzno 14 20 5 5 4 22 24 -2
9 Głogovia Głogów Małopolski 15 19 6 1 8 19 24 -5
10 Wisłok Wiśniowa 14 18 5 3 6 22 23 -1
11 Izolator Boguchwała 15 17 5 2 8 23 25 -2
12 JKS Jarosław 14 14 4 2 8 15 20 -5
13 Resovia II 13 12 4 0 9 19 37 -18
14 Polonia Przemyśl 15 12 3 3 9 18 26 -8
15 Stal II Rzeszów 15 11 3 2 10 24 26 -2
16 Błękitni Ropczyce 14 10 3 1 10 21 39 -18
17 Lechia Sędziszów Małopolski 15 6 2 0 13 12 51 -39
18 Korona Rzeszów 14 0 0 0 14 5 56 -51
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Legion Pilzno

Gospodarze Wynik Goście Data
Pogoń-Sokół Lubaczów 0 - 0 Legion Pilzno 15 czerwca 2024
Legion Pilzno 0 - 0 Sokół Kamień 8 czerwca 2024
Cosmos Nowotaniec 0 - 0 Legion Pilzno 1 czerwca 2024
Legion Pilzno 0 - 0 Izolator Boguchwała 29 maja 2024
Igloopol Dębica 0 - 0 Legion Pilzno 25 maja 2024
Legion Pilzno 2 - 2 Polonia Przemyśl 19 maja 2024
Legion Pilzno 2 - 1 Stal II Rzeszów 11 maja 2024
Błękitni Ropczyce 6 - 2 Legion Pilzno 5 maja 2024
Legion Pilzno 3 - 0 Resovia II 27 kwietnia 2024
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 0 Legion Pilzno 24 kwietnia 2024
Legion Pilzno 3 - 1 Korona Rzeszów 20 kwietnia 2024
Wisłok Wiśniowa 1 - 1 Legion Pilzno 13 kwietnia 2024
Legion Pilzno 1 - 2 Ekoball Stal Sanok 6 kwietnia 2024
Stal Łańcut 1 - 2 Legion Pilzno 30 marca 2024
Legion Pilzno 0 - 3 Głogovia Głogów Małopolski 23 marca 2024
Lechia Sędziszów Małopolski 2 - 3 Legion Pilzno 16 marca 2024
Legion Pilzno 2 - 1 JKS Jarosław 9 marca 2024
Legion Pilzno 3 - 1 Pogoń-Sokół Lubaczów 18 listopada 2023
Sokół Kamień 2 - 2 Legion Pilzno 11 listopada 2023
Legion Pilzno 1 - 0 Cosmos Nowotaniec 4 listopada 2023
Izolator Boguchwała 1 - 0 Legion Pilzno 28 października 2023
Legion Pilzno 0 - 2 Igloopol Dębica 21 października 2023
Polonia Przemyśl 2 - 3 Legion Pilzno 14 października 2023
Stal II Rzeszów 2 - 1 Legion Pilzno 7 października 2023
Legion Pilzno 1 - 0 Błękitni Ropczyce 1 października 2023
Resovia II 0 - 1 Legion Pilzno 24 września 2023
Legion Pilzno 2 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna 15 września 2023
Korona Rzeszów 3 - 3 Legion Pilzno 9 września 2023
Legion Pilzno 2 - 1 Wisłok Wiśniowa 2 września 2023
Ekoball Stal Sanok 0 - 2 Legion Pilzno 30 sierpnia 2023
Legion Pilzno 3 - 1 Stal Łańcut 26 sierpnia 2023
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 1 Legion Pilzno 19 sierpnia 2023
Legion Pilzno 3 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski 16 sierpnia 2023
JKS Jarosław 1 - 1 Legion Pilzno 11 sierpnia 2023

IV liga podkarpacka sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kacper Piechniak Sokół Kamień 29
2 Wojciech Reiman Stal Łańcut 23
3 Paweł Piątek Wisłok Wiśniowa 17
4 Adrian Nowak Sokół Kolbuszowa Dolna 16
5 Hubert Siepierski Błękitni Ropczyce 15
6 Oskar Majda Stal Łańcut 14
7 Konrad Buć Stal Łańcut 14
8 Krystian Kalemba Cosmos Nowotaniec 13
9 Nazar Verbny Cosmos Nowotaniec 13
10 Marcin Krajewski Izolator Boguchwała 12
11 Tomasz Płonka Głogovia Głogów Małopolski 12
12 Konrad Kowal Izolator Boguchwała 11
13 Mateusz Bieniek Błękitni Ropczyce 11
14 Kacper Drelich Sokół Kolbuszowa Dolna 10
15 Dawid Czyrny Ekoball Stal Sanok 10
16 Tomasz Barycza Legion Pilzno 10
17 Piotr Syguła Legion Pilzno 10
18 Marcin Stefanik Igloopol Dębica 10
19 Kamil Wesołowski Lechia Sędziszów Małopolski 9
20 Grzegorz Gawle Pogoń-Sokół Lubaczów 9
21 Miłosz Gierczak Ekoball Stal Sanok 9
22 Szymon Dziadosz Pogoń-Sokół Lubaczów 9
23 Aleksander Gajdek Izolator Boguchwała 9
24 Jakub Szewczyk Legion Pilzno 8
25 Kacper Wywrót Błękitni Ropczyce 8
26 Oliwier Pilch JKS Jarosław 8
27 Patryk Szczurek Sokół Kolbuszowa Dolna 8
28 Kacper Rop Pogoń-Sokół Lubaczów 8
29 Mateusz Jezierski Pogoń-Sokół Lubaczów 7
30 Kamil Matofij Pogoń-Sokół Lubaczów 7
31 Arsen Hrosu Stal II Rzeszów 7
32 Kacper Plichta Stal II Rzeszów 7
33 Krystian Wilk Izolator Boguchwała 7
34 Patryk Róg Stal Łańcut 7
35 Arkadiusz Staszczak Głogovia Głogów Małopolski 7
36 Mateusz Jędryas Sokół Kamień 7
37 Jakub Maćkowiak Błękitni Ropczyce 7
38 Viktor Khomchenko Cosmos Nowotaniec 7
39 Paweł Hass Pogoń-Sokół Lubaczów 7
40 Wojciech Kos Igloopol Dębica 6
41 Mikołaj Jasiński Polonia Przemyśl 6
42 Rafał Dusiło JKS Jarosław 6
43 Aleksander Okoń Igloopol Dębica 6
44 Kacper Zborowski Stal II Rzeszów 6
45 Kacper Sadłocha Stal II Rzeszów 6
46 Stanislav Mykytsey Cosmos Nowotaniec 6
47 Patryk Wójcik Stal Łańcut 6
48 Mikołaj Marciniec Resovia II 6
49 Piotr Pindak JKS Jarosław 6
50 Wiktor Majewski Wisłok Wiśniowa 6
51 Kacper Pieniążek Cosmos Nowotaniec 5
52 Dominik Kędzior Legion Pilzno 5
53 Szymon Piwowar Błękitni Ropczyce 5
54 Grzegorz Płonka Głogovia Głogów Małopolski 5
55 Michał Szymański Wisłok Wiśniowa 5
56 Karol Czelny Wisłok Wiśniowa 5
57 Krystian Majka Sokół Kamień 5
58 Kamil Janas Polonia Przemyśl 5
59 Jarosław Czernysz Wisłok Wiśniowa 5
60 David Jezuit Lechia Sędziszów Małopolski 5
61 Kyrylo Senko Cosmos Nowotaniec 5
62 Szymon Płocica Ekoball Stal Sanok 5
63 Mateusz Kasprzyk Izolator Boguchwała 5
64 Kamil Woźniak Głogovia Głogów Małopolski 4
65 Marcin Tubek Legion Pilzno 4
66 Jakub Chrupcała JKS Jarosław 4
67 Mateusz Peda Igloopol Dębica 4
68 Maciej Maślany Ekoball Stal Sanok 4
69 Kacper Karcz Resovia II 4
70 Filip Krępa Wisłok Wiśniowa 4
71 Przemysław Zieliński Korona Rzeszów 4
72 Victor Guedes Stal II Rzeszów 4
73 Piotr Buda Igloopol Dębica 4
74 Sammy Y'tai Korona Rzeszów 4
75 Jakub Krok Wisłok Wiśniowa 3
76 Volodymyr Khorolskyi Sokół Kolbuszowa Dolna 3
77 Przemysław Pyrdek Lechia Sędziszów Małopolski 3
78 Damian Kotecki Resovia II 3
79 Filip Czop Głogovia Głogów Małopolski 3
80 Oskar Nerc Korona Rzeszów 3
81 Dawid Król Pogoń-Sokół Lubaczów 3
82 Michał Synoś Stal II Rzeszów 3
83 Ihor Nahornyi Cosmos Nowotaniec 3
84 Kacper Wydra Sokół Kamień 3
85 Piotr Lorenc Ekoball Stal Sanok 3
86 Arkadiusz Baran Wisłok Wiśniowa 3
87 Miłosz Chmura Legion Pilzno 3
88 Mateusz Gdowik Sokół Kamień 3
89 Dmytro Pirnych Resovia II 3
90 Mateusz Bondarenko Resovia II 3
91 Konrad Domoń Głogovia Głogów Małopolski 3
92 Hanauer Ribas Duilio Igloopol Dębica 3
93 Jakub Zych Stal II Rzeszów 3
94 Filip Mikrut Resovia II 3
95 Kacper Nytko Legion Pilzno 3
96 Jakub Kloc Ekoball Stal Sanok 3
97 Radosław Socha JKS Jarosław 3
98 Matheusa Carvalho Resende Polonia Przemyśl 3
99 Krystian Basznianin Pogoń-Sokół Lubaczów 3
100 Patryk Cyganowski Igloopol Dębica 3
101 Hubert Pieszczoch Cosmos Nowotaniec 3
102 Karol Wojtyło Igloopol Dębica 3
103 Kacper Łoch Igloopol Dębica 2
104 Michał Mazurek Sokół Kolbuszowa Dolna 2
105 Łukasz Tabisz Ekoball Stal Sanok 2
106 Mateusz Gul Pogoń-Sokół Lubaczów 2
107 Wiktor Stępniowski Sokół Kamień 2
108 Kacper Szymkiewicz Resovia II 2
109 Oskar Mazur Legion Pilzno 2
110 Oskar Sowa Stal Łańcut 2
111 Marcin Mokrzycki Sokół Kolbuszowa Dolna 2
112 Krystian Bik Sokół Kolbuszowa Dolna 2
113 Damian Bożek Sokół Kolbuszowa Dolna 2
114 Łukasz Piotrowski Cosmos Nowotaniec 2
115 Artur Gaża Stal II Rzeszów 2
116 Rafał Walas Izolator Boguchwała 2
117 Krzysztof Pietluch JKS Jarosław 2
118 Yevgeniy Nemtinov JKS Jarosław 2
119 Michał Musik Stal II Rzeszów 2
120 Szymon Salamon Stal II Rzeszów 2
121 Kamil Rębisz Pogoń-Sokół Lubaczów 2
122 Karol Walczyszewski Polonia Przemyśl 2
123 Szymon Majcher Cosmos Nowotaniec 2
124 Vladislav Rosylakov Pogoń-Sokół Lubaczów 2
125 Mateusz Bielenda Resovia II 2
126 Łukasz Stefanik Igloopol Dębica 2
127 Alan Nowogrodzki JKS Jarosław 2
128 Kacper Cyganowski Sokół Kolbuszowa Dolna 2
129 Kacper Marszalik Sokół Kolbuszowa Dolna 2
130 Viktor Lykhovydko Cosmos Nowotaniec 2
131 Marcos Antonio Dos Santos Oliviera Igloopol Dębica 2
132 Adrian Brodowicz JKS Jarosław 2
133 Mykyta Havryk Polonia Przemyśl 2
134 Kacper Zbyradowski Sokół Kamień 2
135 Mirosław Kmiotek Głogovia Głogów Małopolski 2
136 Bartłomiej Karczewski Lechia Sędziszów Małopolski 2
137 Bartosz Szymański Wisłok Wiśniowa 2
138 Piotr Kuźniar Polonia Przemyśl 2
139 Paweł Mytych Głogovia Głogów Małopolski 2
140 Bruno Henrique De Morais Crespo Cosmos Nowotaniec 2
141 Mateusz Padiasek Ekoball Stal Sanok 2
142 Dominik Janas Polonia Przemyśl 2
143 Dawid Zawiślak Błękitni Ropczyce 2
144 Maciej Grabowski Pogoń-Sokół Lubaczów 2
145 Viacheslav Komarovskyi Polonia Przemyśl 2
146 Krzysztof Kasperkowicz Wisłok Wiśniowa 2
147 Dominik Ochał Błękitni Ropczyce 2
148 Patryk Zieliński Ekoball Stal Sanok 2
149 Jakub Lorek Stal II Rzeszów 2
150 Jan Borysławski Polonia Przemyśl 1
151 Hryhoriy Zanko Polonia Przemyśl 1
152 Kacper Słysz Ekoball Stal Sanok 1
153 Hubert Osuch Głogovia Głogów Małopolski 1
154 Dmytro Petryk Cosmos Nowotaniec 1
155 Marcin Stefanik Igloopol Dębica 1
156 Kacper Majka Lechia Sędziszów Małopolski 1
157 Maciej Wilk Izolator Boguchwała 1
158 Antoni Patla Sokół Kolbuszowa Dolna 1
159 Adrian Kurek Igloopol Dębica 1
160 Bartosz Pikuła Sokół Kamień 1
161 Igor Kilian Sokół Kolbuszowa Dolna 1
162 Lucjan Frydrych Izolator Boguchwała 1
163 Lucas Guedes Pogoń-Sokół Lubaczów 1
164 Lucio Ceci Resovia II 1
165 Tomasz Nalepka Błękitni Ropczyce 1
166 Krystian Kazek Polonia Przemyśl 1
167 Krystian Motyl Sokół Kolbuszowa Dolna 1
168 Kacper Sumara Ekoball Stal Sanok 1
169 Oliwier Pociask Błękitni Ropczyce 1
170 Paweł Bartnik JKS Jarosław 1
171 Ruslan Kovtok Wisłok Wiśniowa 1
172 Mateusz Augustyn Stal II Rzeszów 1
173 Kacper Piątek Stal II Rzeszów 1
174 Kamil Bartkowiak Stal II Rzeszów 1
175 Sebastian Kuźniar Korona Rzeszów 1
176 Dawid Gałka Korona Rzeszów 1
177 Norbert Nędza Błękitni Ropczyce 1
178 Paweł Koczela Wisłok Wiśniowa 1
179 Przemysław Kanach Lechia Sędziszów Małopolski 1
180 Dawid Adamski Igloopol Dębica 1
181 Marcin Sobol Ekoball Stal Sanok 1
182 Rafał Domaradzki Ekoball Stal Sanok 1
183 Patryk Pakuła JKS Jarosław 1
184 Jakub Więcek Stal Łańcut 1
185 Wiktor Maciejewski Wisłok Wiśniowa 1
186 Igor Tarała Stal Łańcut 1
187 Sebastian Fedan Pogoń-Sokół Lubaczów 1
188 Bartosz Czyjt Legion Pilzno 1
189 Kornel Kołacz Sokół Kolbuszowa Dolna 1
190 Wojciech Rusinek Korona Rzeszów 1
191 Antoni Synoś Sokół Kamień 1
192 Bartosz Markiewicz Sokół Kolbuszowa Dolna 1
193 Wiktor Łuczyk Sokół Kolbuszowa Dolna 1
194 Dominik Oreńczuk Izolator Boguchwała 1
195 Michał Hałucha Izolator Boguchwała 1
196 Bartłomiej Sztuka Legion Pilzno 1
197 Patryk Marut Sokół Kamień 1
198 Filip Leśniak Igloopol Dębica 1
199 Aleksander Czółno Lechia Sędziszów Małopolski 1
200 Vladyslav Yatsura Polonia Przemyśl 1
201 Jakub Wilk Izolator Boguchwała 1
202 Marcin Krzywonos Izolator Boguchwała 1
203 Kacper Misiak Sokół Kolbuszowa Dolna 1
204 Grzegorz Rychel Sokół Kamień 1
205 Kacper Paśko Stal II Rzeszów 1
206 Vadym Yavorskyi Stal II Rzeszów 1
207 Patryk Tetlak Sokół Kolbuszowa Dolna 1
208 Aliaksei Shyla Korona Rzeszów 1
209 Karol Chuchro Resovia II 1
210 Michał Stopyra Stal Łańcut 1
211 Mikołaj Gawlewicz Ekoball Stal Sanok 1
212 Jakub Lesiński Lechia Sędziszów Małopolski 1
213 Hubert Podolak Sokół Kamień 1
214 Oskar Ćwiczak Lechia Sędziszów Małopolski 1
215 Rafał Bober Korona Rzeszów 1
216 Jakub Lorenc Pogoń-Sokół Lubaczów 1
217 Jakub Szczybło Pogoń-Sokół Lubaczów 1
218 Jakub Jaroch Resovia II 1
219 Karol Rębisz Resovia II 1
220 Luigi Manzo Legion Pilzno 1
221 Aleks Kopcio JKS Jarosław 1
222 Klaudiusz Kapusta Izolator Boguchwała 1
223 Krzysztof Szymański Sokół Kolbuszowa Dolna 1
224 Gabriel Souto Stal II Rzeszów 1
225 Ivan Hura Cosmos Nowotaniec 1
226 Dominik Pikiel Izolator Boguchwała 1
227 Damian Barszczak Ekoball Stal Sanok 1
228 Michał Ogrodnik Błękitni Ropczyce 1