IV liga podkarpacka sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Cosmos Nowotaniec 17 38 12 2 3 42 17 25
2 Stal Łańcut 17 37 11 4 2 41 21 20
3 Pogoń-Sokół Lubaczów 17 35 10 5 2 29 9 20
4 Legion Pilzno 17 34 10 4 3 29 19 10
5 Głogovia Głogów Małopolski 17 30 9 3 5 24 20 4
6 Sokół Kamień 17 29 8 5 4 35 28 7
7 Igloopol Dębica 17 27 8 3 6 31 24 7
8 Izolator Boguchwała 17 26 8 2 7 33 24 9
9 JKS Jarosław 17 26 8 2 7 24 18 6
10 Ekoball Sanok 17 26 8 2 7 25 21 4
11 Wisłok Wiśniowa 17 23 6 5 6 32 28 4
12 Resovia II 17 22 7 1 9 23 35 -12
13 Stal II Rzeszów 17 20 6 2 9 34 32 2
14 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 18 5 3 9 28 28 0
15 Polonia Przemyśl 17 16 4 4 9 23 29 -6
16 Błękitni Ropczyce 17 16 4 4 9 24 35 -11
17 Lechia Sędziszów Małopolski 17 9 3 0 14 12 49 -37
18 Korona Rzeszów 17 1 0 1 16 11 63 -52
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Cosmos Nowotaniec 9 27 9 0 0 31 8 23
2 Stal Łańcut 9 25 8 1 0 25 6 19
3 JKS Jarosław 10 22 7 1 2 20 7 13
4 Legion Pilzno 8 21 7 0 1 15 7 8
5 Głogovia Głogów Małopolski 10 20 6 2 2 16 14 2
6 Izolator Boguchwała 8 16 5 1 2 18 8 10
7 Igloopol Dębica 9 15 5 0 4 15 12 3
8 Wisłok Wiśniowa 9 15 4 3 2 23 15 8
9 Pogoń-Sokół Lubaczów 7 14 4 2 1 8 3 5
10 Sokół Kamień 8 13 3 4 1 16 14 2
11 Resovia II 9 13 4 1 4 16 11 5
12 Stal II Rzeszów 6 13 4 1 1 18 10 8
13 Ekoball Sanok 9 10 3 1 5 7 12 -5
14 Polonia Przemyśl 9 9 2 3 4 13 15 -2
15 Sokół Kolbuszowa Dolna 8 7 2 1 5 12 14 -2
16 Błękitni Ropczyce 8 7 1 4 3 6 11 -5
17 Lechia Sędziszów Małopolski 9 6 2 0 7 8 21 -13
18 Korona Rzeszów 8 1 0 1 7 10 35 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń-Sokół Lubaczów 10 21 6 3 1 21 6 15
2 Sokół Kamień 9 16 5 1 3 19 14 5
3 Ekoball Sanok 8 16 5 1 2 18 9 9
4 Legion Pilzno 9 13 3 4 2 14 12 2
5 Stal Łańcut 8 12 3 3 2 16 15 1
6 Igloopol Dębica 8 12 3 3 2 16 12 4
7 Cosmos Nowotaniec 8 11 3 2 3 11 9 2
8 Sokół Kolbuszowa Dolna 9 11 3 2 4 16 14 2
9 Głogovia Głogów Małopolski 7 10 3 1 3 8 6 2
10 Izolator Boguchwała 9 10 3 1 5 15 16 -1
11 Resovia II 8 9 3 0 5 7 24 -17
12 Błękitni Ropczyce 9 9 3 0 6 18 24 -6
13 Wisłok Wiśniowa 8 8 2 2 4 9 13 -4
14 Stal II Rzeszów 11 7 2 1 8 16 22 -6
15 Polonia Przemyśl 8 7 2 1 5 10 14 -4
16 JKS Jarosław 7 4 1 1 5 4 11 -7
17 Lechia Sędziszów Małopolski 8 3 1 0 7 4 28 -24
18 Korona Rzeszów 9 0 0 0 9 1 28 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Igloopol Dębica

Gospodarze Wynik Goście Data
Igloopol Dębica 3 - 0 Sokół Kamień 18 listopada 2023
Cosmos Nowotaniec 2 - 1 Igloopol Dębica 11 listopada 2023
Igloopol Dębica 0 - 1 Izolator Boguchwała 5 listopada 2023
Polonia Przemyśl 2 - 2 Igloopol Dębica 28 października 2023
Legion Pilzno 0 - 2 Igloopol Dębica 21 października 2023
Igloopol Dębica 2 - 1 Stal II Rzeszów 14 października 2023
Błękitni Ropczyce 2 - 2 Igloopol Dębica 7 października 2023
Igloopol Dębica 3 - 0 Resovia II 30 września 2023
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 2 Igloopol Dębica 24 września 2023
Igloopol Dębica 1 - 0 Korona Rzeszów 16 września 2023
Wisłok Wiśniowa 2 - 2 Igloopol Dębica 9 września 2023
Igloopol Dębica 1 - 3 Ekoball Sanok 2 września 2023
Stal Łańcut 2 - 1 Igloopol Dębica 30 sierpnia 2023
Igloopol Dębica 1 - 3 Głogovia Głogów Małopolski 26 sierpnia 2023
Lechia Sędziszów Małopolski 1 - 4 Igloopol Dębica 19 sierpnia 2023
Igloopol Dębica 3 - 1 JKS Jarosław 16 sierpnia 2023
Igloopol Dębica 1 - 3 Pogoń-Sokół Lubaczów 12 sierpnia 2023

IV liga podkarpacka sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kacper Piechniak Sokół Kamień 16
2 Adrian Nowak Sokół Kolbuszowa Dolna 15
3 Wojciech Reiman Stal Łańcut 12
4 Paweł Piątek Wisłok Wiśniowa 11
5 Konrad Buć Stal Łańcut 10
6 Marcin Stefanik Igloopol Dębica 10
7 Nazar Verbny Cosmos Nowotaniec 9
8 Piotr Syguła Legion Pilzno 8
9 Paweł Hass Pogoń-Sokół Lubaczów 7
10 Krystian Kalemba Cosmos Nowotaniec 7
11 Aleksander Gajdek Izolator Boguchwała 7
12 Marcin Krajewski Izolator Boguchwała 7
13 Jakub Szewczyk Legion Pilzno 7
14 Oliwier Pilch JKS Jarosław 6
15 Arsen Hrosu Stal II Rzeszów 6
16 Szymon Dziadosz Pogoń-Sokół Lubaczów 6
17 Tomasz Płonka Głogovia Głogów Małopolski 6
18 Mateusz Jędryas Sokół Kamień 6
19 Oskar Majda Stal Łańcut 6
20 Mateusz Bieniek Błękitni Ropczyce 6
21 Jarosław Czernysz Wisłok Wiśniowa 5
22 Tomasz Barycza Legion Pilzno 5
23 Dawid Czyrny Ekoball Sanok 5
24 David Jezuit Lechia Sędziszów Małopolski 5
25 Mikołaj Marciniec Resovia II 5
26 Kacper Wywrót Błękitni Ropczyce 5
27 Piotr Pindak JKS Jarosław 5
28 Patryk Róg Stal Łańcut 5
29 Kacper Zborowski Stal II Rzeszów 5
30 Wiktor Majewski Wisłok Wiśniowa 5
31 Kyryło Senko Cosmos Nowotaniec 5
32 Viktor Khomchenko Cosmos Nowotaniec 5
33 Szymon Płocica Ekoball Sanok 5
34 Hubert Siepierski Błękitni Ropczyce 5
35 Stanislav Mykytsey Cosmos Nowotaniec 5
36 Mateusz Kasprzyk Izolator Boguchwała 5
37 Konrad Kowal Izolator Boguchwała 4
38 Kamil Janas Polonia Przemyśl 4
39 Filip Krępa Wisłok Wiśniowa 4
40 Patryk Wójcik Stal Łańcut 4
41 Przemysław Zieliński Korona Rzeszów 4
42 Kacper Rop Pogoń-Sokół Lubaczów 4
43 Victor Guedes Stal II Rzeszów 4
44 Arkadiusz Staszczak Głogovia Głogów Małopolski 4
45 Piotr Buda Igloopol Dębica 4
46 Sammy Y'tai Korona Rzeszów 4
47 Mateusz Jezierski Stal II Rzeszów 4
48 Krystian Majka Sokół Kamień 4
49 Rafał Dusiło JKS Jarosław 4
50 Jakub Maćkowiak Resovia II 4
51 Filip Mikrut Resovia II 3
52 Kacper Nytko Legion Pilzno 3
53 Jakub Kloc Ekoball Sanok 3
54 Grzegorz Płonka Głogovia Głogów Małopolski 3
55 Radosław Socha JKS Jarosław 3
56 Matheusa Carvalho Resende Polonia Przemyśl 3
57 Krystian Basznianin Pogoń-Sokół Lubaczów 3
58 Kacper Karcz Resovia II 3
59 Wojciech Kos Igloopol Dębica 3
60 Aleksander Okoń Igloopol Dębica 3
61 Kamil Woźniak Głogovia Głogów Małopolski 3
62 Krystian Wilk Izolator Boguchwała 3
63 Patryk Cyganowski Igloopol Dębica 3
64 Hubert Pieszczoch Cosmos Nowotaniec 3
65 Mikołaj Jasiński Polonia Przemyśl 3
66 Karol Wojtyło Igloopol Dębica 3
67 Adrian Brodowicz JKS Jarosław 2
68 Mykyta Havryk Polonia Przemyśl 2
69 Dmytro Pirnych Resovia II 2
70 Kacper Zbyradowski Sokół Kamień 2
71 Mirosław Kmiotek Głogovia Głogów Małopolski 2
72 Filip Czop Głogovia Głogów Małopolski 2
73 Mateusz Gdowik Sokół Kamień 2
74 Kacper Plichta Stal II Rzeszów 2
75 Bartłomiej Karczewski Lechia Sędziszów Małopolski 2
76 Bartosz Szymański Wisłok Wiśniowa 2
77 Kacper Sadłocha Stal II Rzeszów 2
78 Jakub Chrupcała JKS Jarosław 2
79 Piotr Kuźniar Polonia Przemyśl 2
80 Miłosz Gierczak Ekoball Sanok 2
81 Paweł Mytych Głogovia Głogów Małopolski 2
82 Konrad Domoń Głogovia Głogów Małopolski 2
83 Bruno Henrique De Morais Crespo Cosmos Nowotaniec 2
84 Mateusz Padiasek Ekoball Sanok 2
85 Dominik Janas Polonia Przemyśl 2
86 Dawid Zawiślak Błękitni Ropczyce 2
87 Maciej Grabowski Pogoń-Sokół Lubaczów 2
88 Ihor Nahornyi Cosmos Nowotaniec 2
89 Viacheslav Komarovskyi Polonia Przemyśl 2
90 Karol Walczyszewski Polonia Przemyśl 2
91 Kacper Drelich Sokół Kolbuszowa Dolna 2
92 Kamil Matofij Pogoń-Sokół Lubaczów 2
93 Krzysztof Kasperkowicz Wisłok Wiśniowa 2
94 Dominik Ochał Błękitni Ropczyce 2
95 Arkadiusz Baran Sokół Kolbuszowa Dolna 2
96 Patryk Zieliński Ekoball Sanok 2
97 Marcin Tubek Legion Pilzno 2
98 Jakub Lorek Stal II Rzeszów 2
99 Jakub Zych Stal II Rzeszów 2
100 Szymon Piwowar Błękitni Ropczyce 2
101 Paweł Koczela Wisłok Wiśniowa 1
102 Przemysław Kanach Lechia Sędziszów Małopolski 1
103 Dawid Adamski Igloopol Dębica 1
104 Marcin Sobol Ekoball Sanok 1
105 Rafał Domaradzki Ekoball Sanok 1
106 Piotr Lorenc Ekoball Sanok 1
107 Marcin Mokrzycki Sokół Kolbuszowa Dolna 1
108 Mateusz Gul Pogoń-Sokół Lubaczów 1
109 Patryk Pakuła JKS Jarosław 1
110 Jakub Więcek Stal Łańcut 1
111 Wiktor Maciejewski Wisłok Wiśniowa 1
112 Igor Tarała Stal Łańcut 1
113 Sebastian Fedan Pogoń-Sokół Lubaczów 1
114 Bartosz Czyjt Legion Pilzno 1
115 Kornel Kołacz Sokół Kolbuszowa Dolna 1
116 Łukasz Stefanik Igloopol Dębica 1
117 Rafał Walas Izolator Boguchwała 1
118 Wojciech Rusinek Korona Rzeszów 1
119 Szymon Majcher Cosmos Nowotaniec 1
120 Viktor Lykhovydko Cosmos Nowotaniec 1
121 Mateusz Bielenda Resovia II 1
122 Antoni Synoś Sokół Kamień 1
123 Bartosz Markiewicz Sokół Kolbuszowa Dolna 1
124 Wiktor Łuczyk Sokół Kolbuszowa Dolna 1
125 Mateusz Peda Igloopol Dębica 1
126 Dominik Oreńczuk Izolator Boguchwała 1
127 Michał Hałucha Izolator Boguchwała 1
128 Patryk Szczurek Sokół Kolbuszowa Dolna 1
129 Łukasz Piotrowski Cosmos Nowotaniec 1
130 Bartłomiej Sztuka Legion Pilzno 1
131 Patryk Marut Sokół Kamień 1
132 Filip Leśniak Igloopol Dębica 1
133 Aleksander Czółno Lechia Sędziszów Małopolski 1
134 Vladyslav Yatsura Polonia Przemyśl 1
135 Jakub Wilk Izolator Boguchwała 1
136 Marcin Krzywonos Izolator Boguchwała 1
137 Kacper Misiak Sokół Kolbuszowa Dolna 1
138 Grzegorz Rychel Sokół Kamień 1
139 Kacper Paśko Stal II Rzeszów 1
140 Vadym Yavorskyi Stal II Rzeszów 1
141 Patryk Tetlak Sokół Kolbuszowa Dolna 1
142 Aliaksei Shyla Korona Rzeszów 1
143 Karol Chuchro Resovia II 1
144 Michał Stopyra Stal Łańcut 1
145 Oskar Sowa Stal Łańcut 1
146 Mikołaj Gawlewicz Ekoball Sanok 1
147 Jakub Lesiński Lechia Sędziszów Małopolski 1
148 Hubert Podolak Sokół Kamień 1
149 Oskar Ćwiczak Lechia Sędziszów Małopolski 1
150 Kacper Cyganowski Sokół Kolbuszowa Dolna 1
151 Mateusz Bondarenko Resovia II 1
152 Rafał Bober Korona Rzeszów 1
153 Jakub Lorenc Pogoń-Sokół Lubaczów 1
154 Jakub Szczybło Pogoń-Sokół Lubaczów 1
155 Jakub Jaroch Resovia II 1
156 Karol Rębisz Resovia II 1
157 Luigi Manzo Legion Pilzno 1
158 Marcos Antonio Dos Santos Oliviera Igloopol Dębica 1
159 Aleks Kopcio JKS Jarosław 1
160 Klaudiusz Kapusta Izolator Boguchwała 1
161 Maciej Maślany Ekoball Sanok 1
162 Krzysztof Szymański Sokół Kolbuszowa Dolna 1
163 Jakub Krok Wisłok Wiśniowa 1
164 Miłosz Chmura Legion Pilzno 1
165 Gabriel Souto Stal II Rzeszów 1
166 Ivan Hura Cosmos Nowotaniec 1
167 Dominik Pikiel Izolator Boguchwała 1
168 Kamil Wesołowski Lechia Sędziszów Małopolski 1
169 Vladislav Rosylakov Pogoń-Sokół Lubaczów 1
170 Damian Barszczak Ekoball Sanok 1
171 Michał Ogrodnik Błękitni Ropczyce 1