IV liga podkarpacka sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Karpaty Krosno 17 42 13 3 1 57 13 44
2 Cosmos Nowotaniec 17 41 13 2 2 59 21 38
3 JKS Jarosław 17 37 12 1 4 44 15 29
4 Stal Łańcut 17 34 10 4 3 27 17 10
5 Izolator Boguchwała 17 32 9 5 3 34 13 21
6 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 31 10 1 6 39 25 14
7 Głogovia Głogów Małopolski 17 27 7 6 4 25 16 9
8 Legion Pilzno 17 26 8 2 7 27 23 4
9 Wisłok Wiśniowa 17 25 7 4 6 27 28 -1
10 Polonia Przemyśl 17 23 6 5 6 26 35 -9
11 Stal II Rzeszów 17 21 7 0 10 34 31 3
12 Lechia Sędziszów Małopolski 17 20 5 5 7 16 29 -13
13 Stal II Mielec 17 19 6 1 10 25 36 -11
14 Igloopol Dębica 17 18 5 3 9 36 50 -14
15 Sokół Nisko 17 17 5 2 10 17 33 -16
16 Korona Rzeszów 17 10 3 1 13 10 40 -30
17 Wólczanka Wólka Pełkińska 17 8 2 2 13 24 50 -26
18 LKS Skołoszów 17 4 1 1 15 12 64 -52
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Karpaty Krosno 11 26 8 2 1 36 8 28
2 Cosmos Nowotaniec 9 25 8 1 0 34 7 27
3 JKS Jarosław 9 25 8 1 0 31 8 23
4 Stal Łańcut 9 17 5 2 2 12 11 1
5 Izolator Boguchwała 9 17 5 2 2 22 8 14
6 Wisłok Wiśniowa 8 16 5 1 2 17 11 6
7 Stal II Mielec 9 16 5 1 3 18 14 4
8 Sokół Kolbuszowa Dolna 9 15 5 0 4 17 13 4
9 Głogovia Głogów Małopolski 9 14 4 2 3 15 11 4
10 Legion Pilzno 9 14 4 2 3 16 10 6
11 Igloopol Dębica 8 14 4 2 2 24 15 9
12 Lechia Sędziszów Małopolski 9 12 3 3 3 8 10 -2
13 Sokół Nisko 8 12 4 0 4 13 15 -2
14 Polonia Przemyśl 6 9 2 3 1 10 7 3
15 Wólczanka Wólka Pełkińska 8 7 2 1 5 12 22 -10
16 Stal II Rzeszów 6 6 2 0 4 10 10 0
17 Korona Rzeszów 8 6 2 0 6 6 16 -10
18 LKS Skołoszów 9 4 1 1 7 11 31 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Łańcut 8 17 5 2 1 15 6 9
2 Karpaty Krosno 6 16 5 1 0 21 5 16
3 Cosmos Nowotaniec 8 16 5 1 2 25 14 11
4 Sokół Kolbuszowa Dolna 8 16 5 1 2 22 12 10
5 Izolator Boguchwała 8 15 4 3 1 12 5 7
6 Stal II Rzeszów 11 15 5 0 6 24 21 3
7 Polonia Przemyśl 11 14 4 2 5 16 28 -12
8 Głogovia Głogów Małopolski 8 13 3 4 1 10 5 5
9 JKS Jarosław 8 12 4 0 4 13 7 6
10 Legion Pilzno 8 12 4 0 4 11 13 -2
11 Wisłok Wiśniowa 9 9 2 3 4 10 17 -7
12 Lechia Sędziszów Małopolski 8 8 2 2 4 8 19 -11
13 Sokół Nisko 9 5 1 2 6 4 18 -14
14 Igloopol Dębica 9 4 1 1 7 12 35 -23
15 Korona Rzeszów 9 4 1 1 7 4 24 -20
16 Stal II Mielec 8 3 1 0 7 7 22 -15
17 Wólczanka Wólka Pełkińska 9 1 0 1 8 12 28 -16
18 LKS Skołoszów 8 0 0 0 8 1 33 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Sokół Nisko

Gospodarze Wynik Goście Data
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 0 Sokół Nisko 19 listopada 2022
Sokół Nisko 0 - 3 Stal II Mielec 11 listopada 2022
Wisłok Wiśniowa 2 - 2 Sokół Nisko 5 listopada 2022
Sokół Nisko 2 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski 29 października 2022
Stal II Rzeszów 4 - 0 Sokół Nisko 23 października 2022
Sokół Nisko 4 - 3 Wólczanka Wólka Pełkińska 15 października 2022
Korona Rzeszów 0 - 2 Sokół Nisko 8 października 2022
Sokół Nisko 1 - 2 Polonia Przemyśl 1 października 2022
JKS Jarosław 4 - 0 Sokół Nisko 24 września 2022
Sokół Nisko 0 - 4 Stal Łańcut 17 września 2022
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 0 Sokół Nisko 10 września 2022
Sokół Nisko 1 - 2 Izolator Boguchwała 7 września 2022
Legion Pilzno 1 - 0 Sokół Nisko 4 września 2022
Sokół Nisko 2 - 0 LKS Skołoszów 27 sierpnia 2022
Cosmos Nowotaniec 4 - 0 Sokół Nisko 23 sierpnia 2022
Karpaty Krosno 0 - 0 Sokół Nisko 20 sierpnia 2022
Sokół Nisko 3 - 0 Igloopol Dębica 13 sierpnia 2022

IV liga podkarpacka sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adrian Nowak Sokół Kolbuszowa Dolna 15
2 Szymon Dziadosz Karpaty Krosno 12
3 Igor Tarała Igloopol Dębica 11
4 Dominik Kędzior Wólczanka Wólka Pełkińska 10
5 Nazarii Bohomaz Cosmos Nowotaniec 9
6 Tomasz Płonka Głogovia Głogów Małopolski 9
7 Manolo . Stal II Rzeszów 8
8 Jakub Lorek Stal II Rzeszów 8
9 Sebastian Pawlak JKS Jarosław 8
10 Szymon Stasik Karpaty Krosno 7
11 Kamil Bała JKS Jarosław 7
12 Abreu Emilio Da Costa Polonia Przemyśl 7
13 Krystian Kardyś Stal II Mielec 7
14 Viktor Khomchenko Cosmos Nowotaniec 7
15 Tomasz Barycza Legion Pilzno 7
16 Adrian Brzostowski Igloopol Dębica 7
17 Grzegorz Gawle Karpaty Krosno 7
18 Konrad Buć Stal Łańcut 7
19 David Poreba Stal II Mielec 7
20 Michał Stasz Karpaty Krosno 6
21 Patryk Wójcik Stal Łańcut 6
22 Kamil Aab Sokół Kolbuszowa Dolna 6
23 Krzysztof Pietluch Wólczanka Wólka Pełkińska 6
24 Patryk Szczurek Sokół Kolbuszowa Dolna 6
25 Paweł Piątek Wisłok Wiśniowa 6
26 Michał Mistrzyk Sokół Nisko 6
27 Kamil Matofij Karpaty Krosno 6
28 Martin Geci Cosmos Nowotaniec 6
29 Patryk Róg Stal Łańcut 6
30 Vadym Yanchak Wisłok Wiśniowa 6
31 Hryhoriy Zanko Polonia Przemyśl 6
32 Jakub Szewczyk Legion Pilzno 6
33 Przemysław Nalepka Izolator Boguchwała 6
34 Aleksander Gajdek Izolator Boguchwała 5
35 Victor Guedes Stal II Rzeszów 5
36 Michał Stankiewicz JKS Jarosław 5
37 Jonathan Diumasumbu Longe Cosmos Nowotaniec 5
38 Sebastian Duda Karpaty Krosno 5
39 Luis Chaverra Martinez Korona Rzeszów 5
40 Filip Czop Głogovia Głogów Małopolski 5
41 Grzegorz Płonka Głogovia Głogów Małopolski 4
42 Krzysztof Domino Izolator Boguchwała 4
43 Tomasz Nalepka Izolator Boguchwała 4
44 Adrian Wójcik Wisłok Wiśniowa 4
45 Vadym Yavorskyi Cosmos Nowotaniec 4
46 Ivan Hura Cosmos Nowotaniec 4
47 Michał Opalski Stal II Rzeszów 4
48 Rafał Dusiło JKS Jarosław 4
49 Stanislav Mykytsey Cosmos Nowotaniec 4
50 Vladyslav Roslyakov Cosmos Nowotaniec 4
51 Mateusz Buczkowski LKS Skołoszów 4
52 Aleksander Drobot Igloopol Dębica 4
53 Michał Domański Legion Pilzno 4
54 Piotr Młynarczyk Sokół Nisko 4
55 Denys Demianenko Cosmos Nowotaniec 4
56 Igor Maliarenko JKS Jarosław 4
57 Michał Worosz Izolator Boguchwała 4
58 Łukasz Piotrowski Cosmos Nowotaniec 4
59 Kamil Słoma Lechia Sędziszów Małopolski 4
60 Radosław Socha JKS Jarosław 4
61 Krzysztof Szymański Sokół Kolbuszowa Dolna 4
62 Paweł Branas Lechia Sędziszów Małopolski 3
63 Marek Fundakowski Karpaty Krosno 3
64 Jakub Lesiński Lechia Sędziszów Małopolski 3
65 Karol Walczyszewski Polonia Przemyśl 3
66 Oskar Majda Stal Łańcut 3
67 Dawid Pałys-Rydzik Sokół Kolbuszowa Dolna 3
68 Krystian Kalemba Cosmos Nowotaniec 3
69 Jakub Kloc Karpaty Krosno 3
70 Kacper Benc Wólczanka Wólka Pełkińska 3
71 Piotr Syguła Legion Pilzno 3
72 Karol Czelny Wisłok Wiśniowa 3
73 Karol Wojtyło Igloopol Dębica 3
74 Kacper Czernicki Stal II Mielec 3
75 Wojciech Pilawa LKS Skołoszów 3
76 Filip Krępa Wisłok Wiśniowa 2
77 Dawid Król Karpaty Krosno 2
78 Kamil Miśko Sokół Kolbuszowa Dolna 2
79 Aleksander Okoń Igloopol Dębica 2
80 Kamil Janas Polonia Przemyśl 2
81 Kamil Wilk Głogovia Głogów Małopolski 2
82 Taras Mariash LKS Skołoszów 2
83 Łukasz Stefanik Igloopol Dębica 2
84 Miłosz Kaczor Stal II Rzeszów 2
85 Mateusz Kasprzyk Izolator Boguchwała 2
86 Jakub Szczypek Stal II Rzeszów 2
87 Diaz Gomez Cosmos Nowotaniec 2
88 Piotr Pindak JKS Jarosław 2
89 Filip Moskal Sokół Nisko 2
90 Patryk Bęben Lechia Sędziszów Małopolski 2
91 Ruslan Kovotok Wisłok Wiśniowa 2
92 Maksymilian Szakiel JKS Jarosław 2
93 Michael Wyparło Stal II Mielec 2
94 Przemysław Pyrdek Lechia Sędziszów Małopolski 2
95 Miłosz Chmura Legion Pilzno 2
96 Filip Leśniak Igloopol Dębica 2
97 Dmitri Syczewski Polonia Przemyśl 2
98 Dawid Kania Stal Łańcut 2
99 Krzysztof Kasperkowicz Wisłok Wiśniowa 2
100 Bartosz Bajorek Stal II Mielec 2
101 Dawid Olejarka Wólczanka Wólka Pełkińska 1
102 Szymon Urbaniak Izolator Boguchwała 1
103 Damian Jędryas Karpaty Krosno 1
104 Kamil Mach Stal Łańcut 1
105 Damian Baran Karpaty Krosno 1
106 Jakub Stec Sokół Kolbuszowa Dolna 1
107 Karol Łysiak Stal II Rzeszów 1
108 Piotr Buda Stal II Rzeszów 1
109 Krzysztof Szczepanik Wólczanka Wólka Pełkińska 1
110 Piotr Wojtowicz LKS Skołoszów 1
111 Piotr Burza Igloopol Dębica 1
112 Kacper Pieniążek Stal II Rzeszów 1
113 Konrad Domoń Głogovia Głogów Małopolski 1
114 Jakub Chrupcała JKS Jarosław 1
115 Bartłomiej Sztuka Legion Pilzno 1
116 Patryk Tetlak Sokół Kolbuszowa Dolna 1
117 Gabriel Majocha Stal II Mielec 1
118 Bartłomiej Gnatek Sokół Nisko 1
119 Filip Mucha Wólczanka Wólka Pełkińska 1
120 Adrian Chamera Sokół Nisko 1
121 Kamil Pilecki Głogovia Głogów Małopolski 1
122 Rafał Walas Izolator Boguchwała 1
123 Paweł Ofiara Stal II Rzeszów 1
124 Bogdan Vaštšuk Stal II Mielec 1
125 Jakub Więcek Stal Łańcut 1
126 Volodymyr Zastavnyi Cosmos Nowotaniec 1
127 Paweł Remut Legion Pilzno 1
128 Kristian Madsen Polonia Przemyśl 1
129 Mikołaj Jasiński Polonia Przemyśl 1
130 Krzysztof Bigas Sokół Nisko 1
131 Mateusz Gul Karpaty Krosno 1
132 Georgelas Lukanzu Korona Rzeszów 1
133 Adrian Soboń Stal II Mielec 1
134 Bartosz Daszyk Korona Rzeszów 1
135 Franciszek Kusy Izolator Boguchwała 1
136 Piotr Kuźniar Polonia Przemyśl 1
137 Aleksander Czółno Lechia Sędziszów Małopolski 1
138 Hubert Nalepka Legion Pilzno 1
139 Filip Czop LKS Skołoszów 1
140 Mateusz Skała Stal Łańcut 1
141 Paweł Modny LKS Skołoszów 1
142 Patryk Cyganowski Igloopol Dębica 1
143 Krystian Wilk Izolator Boguchwała 1
144 Karol Wajs Karpaty Krosno 1
145 Przemysław Kuca Głogovia Głogów Małopolski 1
146 Mirosław Kmiotek Sokół Kolbuszowa Dolna 1
147 Michał Cach Izolator Boguchwała 1
148 Karol Dziopak Sokół Nisko 1
149 Sebastian Sobolewski JKS Jarosław 1
150 Igor Nagornyi Cosmos Nowotaniec 1
151 Bruno Henrique De Morais Crespo Cosmos Nowotaniec 1
152 Szymon Mazur Korona Rzeszów 1
153 Maksymilian Popek Korona Rzeszów 1
154 Taras Vakowytch Wólczanka Wólka Pełkińska 1
155 Hubert Świecarz JKS Jarosław 1
156 Igor Ławrynowicz Stal II Rzeszów 1
157 Roman Tymchuk Wólczanka Wólka Pełkińska 1
158 Bartłomiej Kiełbasa Głogovia Głogów Małopolski 1
159 Arkadiusz Gil Głogovia Głogów Małopolski 1
160 Adrian Ślęzak Legion Pilzno 1
161 Dariusz Drelich Sokół Nisko 1
162 Konrad Kornas Igloopol Dębica 1
163 Maksymilian Lis Igloopol Dębica 1
164 Jakub Drozd JKS Jarosław 1
165 Oliwier Pilch JKS Jarosław 1
166 Michał Smoleń Karpaty Krosno 1
167 Konrad Guca Stal II Mielec 1
168 Michał Bogacz Izolator Boguchwała 1
169 Karol Ptasznik JKS Jarosław 1
170 Albert Krzyczkowski JKS Jarosław 1
171 Michał Szluz Korona Rzeszów 1
172 Sofiane Bouteraa Polonia Przemyśl 1
173 Sebastian Wanat Igloopol Dębica 1
174 Paweł Dziedzic Wisłok Wiśniowa 1
175 Michał Szymański Wisłok Wiśniowa 1
176 Kamil Potwora Lechia Sędziszów Małopolski 1
177 Lucjan Frydrych Izolator Boguchwała 1