Trzecioligowy KS Wiiązownica na łamach oficjalnej strony, poinformował że Valerij Sokolenko odchodzi z klubu. Obrońca "czerwono-białe" barwy reprezentował przez cztery lata, a ponadto do niedawna był grającym trenerem zespołu.


Valerij Sokolenko wiosną nie będzie występował w KS-ie Wiązownica. Doświadczony obrońca opuszcza tym samym "czerwono-białych", których do niedawna był grającym trenerem. Zawodnik reprezentował barwy beniaminka przez ostatnie cztery lata, w trakcie których rozegrał 118 oficjalnych spotkań, w których zdobył 15 bramek i zanotował 19 asyst. Jako szkoleniowiec zaś, poprowadził drużynę 127 razy i wprowadził zespół do 3 ligi gr. IV w sezonie 2019/20.

38-latek pierwsze kroki stawiał w Junist Czernihów. Kolejnym klubem w jego karierze był Systema-Boreks Borodzianka, gdzie przeszedł przed sezonem 2001/02. Ponadto grał także w Systema-KChP CzerniachówBorysfen-2 BoryspolEnerhetyku BursztynGórniku ŁęcznaDesnie CzernihówPolonii BytomFC Energie CottbusCzornomorcu OdessaAwanhard Koriukiwka, Motorze Lublin oraz JKS-ie 1909 Jarosław.


Foto: KS Wiązownica

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.