Trzecioligowy KS Wiązownica odpalił bombę transferową. Do ekipy dowodzonej przez Jacka Piszczka dołączył Wojciech Trochim, który jesienią występował w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.


Wojciech Trochim w rundzie wiosennej będzie reprezentował barwy trzecioligowego KS-u Wiązownica. Doświadczony pomocnik ostatnio występował w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. 31-latek przy Świętokrzyskiej 11 grał od rundy wiosennej sezonu 2019/20. Jesieniną rozegrał 19 spotkań ligowych, w których dziesięciokrotnie wpisał się na listę strzelców. Ponadto na swoim koncie ma dwa mecze w Fortuna Pucharze Polski, w których zdobył jednego gola. 

Pierwszym klubem zawodnika była Mazovia Mińsk Mazowiecki. Kolejnym przystankiem w karierze pomocnika był AON Rembertów (Warszawa). Ponadto grał także w Legii Warszawa, Dolcanie Ząbki, Bałtyku Gdynia, Sandecji Nowy Sącz, Warcie Poznań, Zagłębiu Lubin, Kolejarzu Stróże, Podbeskidziu Bielsko-Biała, GKS-ie Tychy, GKS-ie Katowice oraz Chojniczance Chojnice.


Foto: KS Wiązownica

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.