IV liga lubelska sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lewart Lubartów 33 79 25 4 4 75 23 52
2 Janowianka Janów Lubelski 34 78 24 6 4 84 29 55
3 Stal Kraśnik 34 74 23 5 6 83 31 52
4 Łada 1945 Biłgoraj 34 64 20 4 10 66 42 24
5 Start Krasnystaw 34 61 19 4 11 59 46 13
6 KS Drzewce 33 58 17 7 9 71 46 25
7 Opolanin Opole Lubelskie 34 54 16 6 12 70 54 16
8 Tomasovia Tomaszów Lubelski 34 48 13 9 12 54 42 12
9 Lublinianka Lublin 34 47 14 5 15 49 42 7
10 Kryształ Werbkowice 34 44 12 8 14 54 70 -16
11 Motor II Lublin 34 42 12 6 16 53 65 -12
12 Gryf Gmina Zamość 34 41 11 8 15 45 54 -9
13 Huragan Międzyrzec Podlaski 34 35 10 5 19 41 60 -19
14 Górnik II Łęczna 34 34 8 10 16 40 55 -15
15 Stal Poniatowa 34 34 9 7 18 44 66 -22
16 Granit Bychawa 34 24 7 3 24 31 79 -48
17 Grom Kąkolewnica 34 23 5 8 21 34 83 -49
18 Ogniwo Wierzbica 34 20 5 5 24 23 89 -66
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Janowianka Janów Lubelski 17 43 13 4 0 48 13 35
2 Stal Kraśnik 17 41 13 2 2 45 16 29
3 Lewart Lubartów 17 39 12 3 2 34 14 20
4 Łada 1945 Biłgoraj 17 36 11 3 3 33 17 16
5 Start Krasnystaw 17 35 11 2 4 33 17 16
6 Opolanin Opole Lubelskie 17 34 11 1 5 46 25 21
7 KS Drzewce 16 31 9 4 3 26 17 9
8 Lublinianka Lublin 17 26 8 2 7 23 18 5
9 Kryształ Werbkowice 17 25 7 4 6 28 33 -5
10 Górnik II Łęczna 17 24 7 3 7 26 30 -4
11 Tomasovia Tomaszów Lubelski 17 22 6 4 7 26 24 2
12 Gryf Gmina Zamość 17 21 5 6 6 21 20 1
13 Huragan Międzyrzec Podlaski 17 18 5 3 9 23 28 -5
14 Motor II Lublin 17 17 5 2 10 28 30 -2
15 Granit Bychawa 17 16 5 1 11 21 39 -18
16 Stal Poniatowa 17 15 4 3 10 19 31 -12
17 Grom Kąkolewnica 17 14 3 5 9 21 39 -18
18 Ogniwo Wierzbica 17 9 2 3 12 12 52 -40
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lewart Lubartów 16 40 13 1 2 41 9 32
2 Janowianka Janów Lubelski 17 35 11 2 4 36 16 20
3 Stal Kraśnik 17 33 10 3 4 38 15 23
4 Łada 1945 Biłgoraj 17 28 9 1 7 33 25 8
5 KS Drzewce 17 27 8 3 6 45 29 16
6 Start Krasnystaw 17 26 8 2 7 26 29 -3
7 Tomasovia Tomaszów Lubelski 17 26 7 5 5 28 18 10
8 Motor II Lublin 17 25 7 4 6 25 35 -10
9 Lublinianka Lublin 17 21 6 3 8 26 24 2
10 Opolanin Opole Lubelskie 17 20 5 5 7 24 29 -5
11 Gryf Gmina Zamość 17 20 6 2 9 24 34 -10
12 Kryształ Werbkowice 17 19 5 4 8 26 37 -11
13 Stal Poniatowa 17 19 5 4 8 25 35 -10
14 Huragan Międzyrzec Podlaski 17 17 5 2 10 18 32 -14
15 Ogniwo Wierzbica 17 11 3 2 12 11 37 -26
16 Górnik II Łęczna 17 10 1 7 9 14 25 -11
17 Grom Kąkolewnica 17 9 2 3 12 13 44 -31
18 Granit Bychawa 17 8 2 2 13 10 40 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Lewart Lubartów

Gospodarze Wynik Goście Data
Opolanin Opole Lubelskie 0 - 1 Lewart Lubartów 15 czerwca 2024
Huragan Międzyrzec Podlaski 0 - 3 Lewart Lubartów 8 czerwca 2024
Lewart Lubartów 6 - 1 Gryf Gmina Zamość 5 czerwca 2024
Motor II Lublin 0 - 5 Lewart Lubartów 31 maja 2024
Górnik II Łęczna 0 - 5 Lewart Lubartów 24 maja 2024
Lewart Lubartów 0 - 2 Stal Kraśnik 19 maja 2024
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 2 Lewart Lubartów 10 maja 2024
Lewart Lubartów 0 - 0 Ogniwo Wierzbica 5 maja 2024
KS Drzewce 0 - 0 Lewart Lubartów 1 maja 2024
Lewart Lubartów 4 - 2 Kryształ Werbkowice 27 kwietnia 2024
Stal Poniatowa 1 - 2 Lewart Lubartów 21 kwietnia 2024
Lewart Lubartów 2 - 1 Start Krasnystaw 17 kwietnia 2024
Lublinianka Lublin 0 - 1 Lewart Lubartów 13 kwietnia 2024
Lewart Lubartów 3 - 0 Janowianka Janów Lubelski 5 kwietnia 2024
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 0 Lewart Lubartów 30 marca 2024
Lewart Lubartów 1 - 0 Grom Kąkolewnica 23 marca 2024
Granit Bychawa 1 - 4 Lewart Lubartów 16 marca 2024
Lewart Lubartów 2 - 1 Opolanin Opole Lubelskie 25 listopada 2023
Opolanin Opole Lubelskie 0 - 0 Lewart Lubartów 18 listopada 2023
Lewart Lubartów 4 - 0 Huragan Międzyrzec Podlaski 11 listopada 2023
Gryf Gmina Zamość 1 - 2 Lewart Lubartów 4 listopada 2023
Lewart Lubartów 4 - 1 Motor II Lublin 29 października 2023
Lewart Lubartów 1 - 0 Górnik II Łęczna 21 października 2023
Stal Kraśnik 0 - 3 Lewart Lubartów 15 października 2023
Lewart Lubartów 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 października 2023
Ogniwo Wierzbica 0 - 2 Lewart Lubartów 1 października 2023
Lewart Lubartów 1 - 3 KS Drzewce 22 września 2023
Kryształ Werbkowice 0 - 3 Lewart Lubartów 17 września 2023
Lewart Lubartów 2 - 2 Stal Poniatowa 10 września 2023
Start Krasnystaw 1 - 0 Lewart Lubartów 2 września 2023
Lewart Lubartów 1 - 0 Lublinianka Lublin 30 sierpnia 2023
Janowianka Janów Lubelski 3 - 3 Lewart Lubartów 26 sierpnia 2023
Lewart Lubartów 2 - 1 Łada 1945 Biłgoraj 19 sierpnia 2023
Grom Kąkolewnica 0 - 5 Lewart Lubartów 15 sierpnia 2023
Lewart Lubartów 1 - 0 Granit Bychawa 12 sierpnia 2023

IV liga lubelska sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Yuriy Perin Janowianka Janów Lubelski 19
2 Paweł Myśliwiecki Lewart Lubartów 17
3 Paweł Zięba Stal Kraśnik 17
4 Karol Kalita KS Drzewce 17
5 Jarosław Milcz Start Krasnystaw 12
6 Kamil Król Stal Kraśnik 9
7 Kacper Tracz Motor II Lublin 8
8 Patryk Dorosz Łada 1945 Biłgoraj 8
9 Michał Mistrzyk Janowianka Janów Lubelski 7
10 Kamil Zieliński Lewart Lubartów 7
11 Paweł Radziszewski Huragan Międzyrzec Podlaski 7
12 Kacper Lipiński Opolanin Opole Lubelskie 6
13 Stanisław Rybka Kryształ Werbkowice 6
14 Michał Szałachowski Górnik II Łęczna 5
15 Ernest Skrzyński Stal Kraśnik 5
16 Andrii Ivanenko Motor II Lublin 5
17 Jakub Figura Opolanin Opole Lubelskie 5
18 Tomasz Kłos Lublinianka Lublin 5
19 Jakub Paćkowski Łada 1945 Biłgoraj 5
20 Dawid Gierała Gryf Gmina Zamość 5
21 Jakub Sobstyl Opolanin Opole Lubelskie 4
22 Patryk Słotwiński Tomasovia Tomaszów Lubelski 4
23 Łukasz Najda Lewart Lubartów 4
24 Hubert Sałamacha Gryf Gmina Zamość 4
25 Mikołaj Grzęda Gryf Gmina Zamość 4
26 Michał Skubis Łada 1945 Biłgoraj 4
27 Mateusz Chwedoruk Granit Bychawa 4
28 Łukasz Strug Start Krasnystaw 4
29 Jakub Pryliński Gryf Gmina Zamość 4
30 Adam Pawełkiewicz Janowianka Janów Lubelski 4
31 Michał Ruciński KS Drzewce 4
32 Bartłomiej Koneczny Stal Kraśnik 4
33 Mateusz Wrzyszcz Stal Poniatowa 4
34 Sebastian Sprawka Janowianka Janów Lubelski 4
35 Damian Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 4
36 Jonatan Wlizło Stal Poniatowa 4
37 Mateusz Boczuliński Ogniwo Wierzbica 4
38 Mateusz Jędrasik Stal Kraśnik 4
39 Adrian Leszczyński Start Krasnystaw 3
40 Aleks Aftyka Lewart Lubartów 3
41 Aleksei Goncharevich Łada 1945 Biłgoraj 3
42 Dominik Dąbrowski Ogniwo Wierzbica 3
43 Daniel Eze Tobechukwu Janowianka Janów Lubelski 3
44 Marcin Błajda Tomasovia Tomaszów Lubelski 3
45 Danyło Kudlai Grom Kąkolewnica 3
46 Karol Knot Ogniwo Wierzbica 3
47 Daniel Juchna Granit Bychawa 3
48 Cezary Zdunek KS Drzewce 3
49 Marcel Pędlowski Kryształ Werbkowice 3
50 Maciej Welman Kryształ Werbkowice 3
51 Tomasz Sadowski Janowianka Janów Lubelski 3
52 Jan Górski Opolanin Opole Lubelskie 3
53 Krystian Kobus KS Drzewce 3
54 Jacek Mielnik Grom Kąkolewnica 3
55 Grzegorz Pałka Opolanin Opole Lubelskie 3
56 Konrad Szczotka KS Drzewce 3
57 Krystian Książek Lublinianka Lublin 3
58 Grzegorz Mulawa Janowianka Janów Lubelski 3
59 Hubert Poleszak Stal Poniatowa 3
60 Piotr Pacek Kryształ Werbkowice 3
61 Josue Oliveira Łada 1945 Biłgoraj 3
62 Michał Litwa Motor II Lublin 3
63 Patryk Wdowiak Stal Kraśnik 3
64 Oskar Białek Tomasovia Tomaszów Lubelski 3
65 Kacper Brzyski KS Drzewce 3
66 Maciej Baryła Opolanin Opole Lubelskie 3
67 Karol Podliński Górnik II Łęczna 3
68 Luiz Mołodecki Górnik II Łęczna 2
69 Paweł Adamczuk Opolanin Opole Lubelskie 2
70 Igor Siwiec Motor II Lublin 2
71 Dawid Dobromilski Gryf Gmina Zamość 2
72 Piotr Kuźma Grom Kąkolewnica 2
73 Kamil Łappo Granit Bychawa 2
74 Damian Pachuta Start Krasnystaw 2
75 Grzegorz Leziak Stal Kraśnik 2
76 Patryk Kierepka Gryf Gmina Zamość 2
77 Jan Czapla Opolanin Opole Lubelskie 2
78 Cezary Pęcak Start Krasnystaw 2
79 Daniel Chariasz Start Krasnystaw 2
80 Mateusz Kurzępa Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
81 Przemysław Orzechowski Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
82 Konrad Gąsiorowski Stal Poniatowa 2
83 Wiktor Tkaczyk Stal Poniatowa 2
84 Kamil Duda Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
85 Maciej Żerucha Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
86 Oskar Lasota Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
87 Kacper Najda Motor II Lublin 2
88 Bartłomiej Wolski Lewart Lubartów 2
89 Bartłomiej Sienkiewicz Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
90 Dominik Kołacz Lublinianka Lublin 2
91 Marcel Sobiesiak Ogniwo Wierzbica 2
92 Damian Pietroń Stal Kraśnik 2
93 Karol Banachiewicz Opolanin Opole Lubelskie 2
94 Aliaksandr Sychou Huragan Międzyrzec Podlaski 2
95 Łukasz Gajór Janowianka Janów Lubelski 2
96 Piotr Krzewski Huragan Międzyrzec Podlaski 2
97 Jakub Kwiatkowski Górnik II Łęczna 2
98 Kacper Żabiński Górnik II Łęczna 2
99 Kryspin Florek Start Krasnystaw 2
100 Maciej Jabłoński Start Krasnystaw 2
101 Adam Pawluk Łada 1945 Biłgoraj 2
102 Bartosz Janiszek Stal Kraśnik 1
103 Bartłomiej Poleszak Stal Kraśnik 1
104 Arkadiusz Górka Stal Kraśnik 1
105 Jakub Bednarczyk Górnik II Łęczna 1
106 Kacper Kiszka Janowianka Janów Lubelski 1
107 Michał Jusiuk Ogniwo Wierzbica 1
108 Mateusz Smorga Ogniwo Wierzbica 1
109 Krystian Sprawka Granit Bychawa 1
110 Norbert Ramotowski Huragan Międzyrzec Podlaski 1
111 Krystian Bryk Gryf Gmina Zamość 1
112 Kacper Sulowski Lewart Lubartów 1
113 Adrian Dudkowski KS Drzewce 1
114 Oskar Gede Lewart Lubartów 1
115 Piotr Bereza Motor II Lublin 1
116 Szymon Zabłotny Lublinianka Lublin 1
117 Mateusz Woch Granit Bychawa 1
118 Maciej Wójtowicz Kryształ Werbkowice 1
119 Mateusz Konaszewski Huragan Międzyrzec Podlaski 1
120 Mikołaj Nasalski Motor II Lublin 1
121 Dawid Sołdecki Start Krasnystaw 1
122 Jakub Lebioda Janowianka Janów Lubelski 1
123 Konrad Klimowicz Ogniwo Wierzbica 1
124 Mateusz Janicki Kryształ Werbkowice 1
125 Hubert Giletycz Lublinianka Lublin 1
126 Marcin Kowal Opolanin Opole Lubelskie 1
127 Paweł Nawrocki Łada 1945 Biłgoraj 1
128 Sebastian Koziej Motor II Lublin 1
129 Szymon Majewski Stal Kraśnik 1
130 Gabriel Jakimiński Grom Kąkolewnica 1
131 Dariusz Drzazga Opolanin Opole Lubelskie 1
132 Kacper Więczkowski Start Krasnystaw 1
133 Mateusz Antoniak KS Drzewce 1
134 Dariusz Kamiński Motor II Lublin 1
135 Kacper Błajda Łada 1945 Biłgoraj 1
136 Damian Chmura Łada 1945 Biłgoraj 1
137 Michał Sienicki Górnik II Łęczna 1
138 Aayushmaan Chaturvedi Grom Kąkolewnica 1
139 Adedamola Adenekan Grom Kąkolewnica 1
140 Karol Zarzeczny Granit Bychawa 1
141 Jakub Kawalec Granit Bychawa 1
142 Bartłomiej Greniuk KS Drzewce 1
143 Bartłomiej Panas Gryf Gmina Zamość 1
144 Damian Karwacki Kryształ Werbkowice 1
145 Grzegorz Nasalski Motor II Lublin 1
146 Mateusz Panasiuk Huragan Międzyrzec Podlaski 1
147 Marcel Obroślak Grom Kąkolewnica 1
148 Milan Storto Huragan Międzyrzec Podlaski 1
149 Jakub Łęcki Huragan Międzyrzec Podlaski 1
150 Norbert Kudła Górnik II Łęczna 1
151 Jakub Cielebąk KS Drzewce 1
152 Dominik Kamiński Janowianka Janów Lubelski 1
153 Hubert Iwaniak Granit Bychawa 1
154 Jakub Buczek Kryształ Werbkowice 1
155 Rafał Kycko Gryf Gmina Zamość 1
156 Jakub Zawadzki Gryf Gmina Zamość 1
157 Stanisław Skotarczak Górnik II Łęczna 1
158 Pavlo Paduk Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
159 Damian Jargieła Stal Kraśnik 1
160 Michał Wszołek Opolanin Opole Lubelskie 1
161 Bartłomiej Tkaczuk Huragan Międzyrzec Podlaski 1
162 Damian Gąska Górnik II Łęczna 1
163 Szymon Małyska Górnik II Łęczna 1
164 Miłosz Pełczyński Ogniwo Wierzbica 1
165 Arkadiusz Pluta Grom Kąkolewnica 1
166 Sylwester Parada Lewart Lubartów 1
167 Michał Skiba Łada 1945 Biłgoraj 1
168 Mateusz Zieliński Kryształ Werbkowice 1
169 Jakub Baran Lublinianka Lublin 1
170 Jarosław Mazur Lublinianka Lublin 1
171 Karol Turek Górnik II Łęczna 1