IV liga lubelska sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Janowianka Janów Lubelski 17 40 12 4 1 48 14 34
2 Stal Kraśnik 17 40 13 1 3 51 20 31
3 Lewart Lubartów 17 39 12 3 2 36 13 23
4 KS Drzewce 17 38 11 5 1 40 18 22
5 Start Krasnystaw 17 35 11 2 4 32 21 11
6 Łada 1945 Biłgoraj 17 31 10 1 6 33 24 9
7 Tomasovia Tomaszów Lubelski 17 29 8 5 4 33 20 13
8 Opolanin Opole Lubelskie 17 23 7 2 8 36 38 -2
9 Gryf Gmina Zamość 17 22 6 4 7 26 22 4
10 Motor II Lublin 17 22 6 4 7 26 31 -5
11 Kryształ Werbkowice 17 22 6 4 7 22 33 -11
12 Górnik II Łęczna 17 19 5 4 8 24 28 -4
13 Stal Poniatowa 17 16 4 4 9 19 30 -11
14 Huragan Międzyrzec Podlaski 17 14 4 2 11 20 33 -13
15 Ogniwo Wierzbica 17 14 4 2 11 19 38 -19
16 Lublinianka Lublin 17 12 3 3 11 15 28 -13
17 Granit Bychawa 17 10 3 1 13 15 42 -27
18 Grom Kąkolewnica 17 7 2 1 14 13 55 -42
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Kraśnik 9 24 8 0 1 26 10 16
2 Lewart Lubartów 10 23 7 2 1 18 8 10
3 Janowianka Janów Lubelski 9 21 6 3 0 26 10 16
4 KS Drzewce 9 21 6 3 0 19 10 9
5 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 17 5 2 2 17 12 5
6 Łada 1945 Biłgoraj 8 16 5 1 2 13 9 4
7 Opolanin Opole Lubelskie 8 15 5 0 3 21 16 5
8 Start Krasnystaw 7 13 4 1 2 13 7 6
9 Górnik II Łęczna 8 12 4 0 4 14 15 -1
10 Kryształ Werbkowice 9 11 3 2 4 12 20 -8
11 Stal Poniatowa 10 11 3 2 5 12 17 -5
12 Granit Bychawa 9 10 3 1 5 12 21 -9
13 Gryf Gmina Zamość 8 9 2 3 3 10 9 1
14 Ogniwo Wierzbica 10 8 2 2 6 10 22 -12
15 Huragan Międzyrzec Podlaski 8 7 2 1 5 13 16 -3
16 Lublinianka Lublin 8 6 2 0 6 7 13 -6
17 Motor II Lublin 7 5 1 2 4 9 13 -4
18 Grom Kąkolewnica 7 1 0 1 6 4 24 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Start Krasnystaw 10 22 7 1 2 19 14 5
2 Janowianka Janów Lubelski 8 19 6 1 1 22 4 18
3 KS Drzewce 8 17 5 2 1 21 8 13
4 Motor II Lublin 10 17 5 2 3 17 18 -1
5 Stal Kraśnik 8 16 5 1 2 25 10 15
6 Lewart Lubartów 7 16 5 1 1 18 5 13
7 Łada 1945 Biłgoraj 9 15 5 0 4 20 15 5
8 Gryf Gmina Zamość 9 13 4 1 4 16 13 3
9 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 12 3 3 2 16 8 8
10 Kryształ Werbkowice 8 11 3 2 3 10 13 -3
11 Opolanin Opole Lubelskie 9 8 2 2 5 15 22 -7
12 Górnik II Łęczna 9 7 1 4 4 10 13 -3
13 Huragan Międzyrzec Podlaski 9 7 2 1 6 7 17 -10
14 Ogniwo Wierzbica 7 6 2 0 5 9 16 -7
15 Lublinianka Lublin 9 6 1 3 5 8 15 -7
16 Grom Kąkolewnica 10 6 2 0 8 9 31 -22
17 Stal Poniatowa 7 5 1 2 4 7 13 -6
18 Granit Bychawa 8 0 0 0 8 3 21 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Łada 1945 Biłgoraj

Gospodarze Wynik Goście Data
Łada 1945 Biłgoraj 2 - 1 Ogniwo Wierzbica 19 listopada 2023
KS Drzewce 1 - 0 Łada 1945 Biłgoraj 12 listopada 2023
Łada 1945 Biłgoraj 2 - 1 Kryształ Werbkowice 5 listopada 2023
Stal Poniatowa 1 - 3 Łada 1945 Biłgoraj 29 października 2023
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 3 Start Krasnystaw 22 października 2023
Lublinianka Lublin 1 - 2 Łada 1945 Biłgoraj 14 października 2023
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 1 Janowianka Janów Lubelski 8 października 2023
Górnik II Łęczna 3 - 2 Łada 1945 Biłgoraj 30 września 2023
Grom Kąkolewnica 2 - 4 Łada 1945 Biłgoraj 24 września 2023
Łada 1945 Biłgoraj 3 - 0 Granit Bychawa 17 września 2023
Opolanin Opole Lubelskie 3 - 2 Łada 1945 Biłgoraj 10 września 2023
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 0 Huragan Międzyrzec Podlaski 3 września 2023
Gryf Gmina Zamość 0 - 1 Łada 1945 Biłgoraj 30 sierpnia 2023
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 2 Motor II Lublin 26 sierpnia 2023
Lewart Lubartów 2 - 1 Łada 1945 Biłgoraj 19 sierpnia 2023
Łada 1945 Biłgoraj 2 - 1 Stal Kraśnik 15 sierpnia 2023
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 5 Łada 1945 Biłgoraj 12 sierpnia 2023

IV liga lubelska sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Yuriy Perin Janowianka Janów Lubelski 19
2 Paweł Myśliwiecki Lewart Lubartów 17
3 Paweł Zięba Stal Kraśnik 17
4 Karol Kalita KS Drzewce 17
5 Jarosław Milcz Start Krasnystaw 12
6 Kamil Król Stal Kraśnik 9
7 Kacper Tracz Motor II Lublin 8
8 Patryk Dorosz Łada 1945 Biłgoraj 8
9 Michał Mistrzyk Janowianka Janów Lubelski 7
10 Kamil Zieliński Lewart Lubartów 7
11 Paweł Radziszewski Huragan Międzyrzec Podlaski 7
12 Kacper Lipiński Opolanin Opole Lubelskie 6
13 Stanisław Rybka Kryształ Werbkowice 6
14 Michał Szałachowski Górnik II Łęczna 5
15 Ernest Skrzyński Stal Kraśnik 5
16 Andrii Ivanenko Motor II Lublin 5
17 Jakub Figura Opolanin Opole Lubelskie 5
18 Tomasz Kłos Lublinianka Lublin 5
19 Jakub Paćkowski Łada 1945 Biłgoraj 5
20 Dawid Gierała Gryf Gmina Zamość 5
21 Jakub Sobstyl Opolanin Opole Lubelskie 4
22 Patryk Słotwiński Tomasovia Tomaszów Lubelski 4
23 Łukasz Najda Lewart Lubartów 4
24 Hubert Sałamacha Gryf Gmina Zamość 4
25 Mikołaj Grzęda Gryf Gmina Zamość 4
26 Michał Skubis Łada 1945 Biłgoraj 4
27 Mateusz Chwedoruk Granit Bychawa 4
28 Łukasz Strug Start Krasnystaw 4
29 Jakub Pryliński Gryf Gmina Zamość 4
30 Adam Pawełkiewicz Janowianka Janów Lubelski 4
31 Michał Ruciński KS Drzewce 4
32 Bartłomiej Koneczny Stal Kraśnik 4
33 Mateusz Wrzyszcz Stal Poniatowa 4
34 Sebastian Sprawka Janowianka Janów Lubelski 4
35 Damian Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 4
36 Jonatan Wlizło Stal Poniatowa 4
37 Mateusz Boczuliński Ogniwo Wierzbica 4
38 Mateusz Jędrasik Stal Kraśnik 4
39 Adrian Leszczyński Start Krasnystaw 3
40 Aleks Aftyka Lewart Lubartów 3
41 Aleksei Goncharevich Łada 1945 Biłgoraj 3
42 Dominik Dąbrowski Ogniwo Wierzbica 3
43 Daniel Eze Tobechukwu Janowianka Janów Lubelski 3
44 Marcin Błajda Tomasovia Tomaszów Lubelski 3
45 Danyło Kudlai Grom Kąkolewnica 3
46 Karol Knot Ogniwo Wierzbica 3
47 Daniel Juchna Granit Bychawa 3
48 Cezary Zdunek KS Drzewce 3
49 Marcel Pędlowski Kryształ Werbkowice 3
50 Maciej Welman Kryształ Werbkowice 3
51 Tomasz Sadowski Janowianka Janów Lubelski 3
52 Jan Górski Opolanin Opole Lubelskie 3
53 Krystian Kobus KS Drzewce 3
54 Jacek Mielnik Grom Kąkolewnica 3
55 Grzegorz Pałka Opolanin Opole Lubelskie 3
56 Konrad Szczotka KS Drzewce 3
57 Krystian Książek Lublinianka Lublin 3
58 Grzegorz Mulawa Janowianka Janów Lubelski 3
59 Hubert Poleszak Stal Poniatowa 3
60 Piotr Pacek Kryształ Werbkowice 3
61 Josue Oliveira Łada 1945 Biłgoraj 3
62 Michał Litwa Motor II Lublin 3
63 Patryk Wdowiak Stal Kraśnik 3
64 Oskar Białek Tomasovia Tomaszów Lubelski 3
65 Kacper Brzyski KS Drzewce 3
66 Maciej Baryła Opolanin Opole Lubelskie 3
67 Karol Podliński Górnik II Łęczna 3
68 Luiz Mołodecki Górnik II Łęczna 2
69 Paweł Adamczuk Opolanin Opole Lubelskie 2
70 Igor Siwiec Motor II Lublin 2
71 Dawid Dobromilski Gryf Gmina Zamość 2
72 Piotr Kuźma Grom Kąkolewnica 2
73 Kamil Łappo Granit Bychawa 2
74 Damian Pachuta Start Krasnystaw 2
75 Grzegorz Leziak Stal Kraśnik 2
76 Patryk Kierepka Gryf Gmina Zamość 2
77 Jan Czapla Opolanin Opole Lubelskie 2
78 Cezary Pęcak Start Krasnystaw 2
79 Daniel Chariasz Start Krasnystaw 2
80 Mateusz Kurzępa Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
81 Przemysław Orzechowski Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
82 Konrad Gąsiorowski Stal Poniatowa 2
83 Wiktor Tkaczyk Stal Poniatowa 2
84 Kamil Duda Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
85 Maciej Żerucha Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
86 Oskar Lasota Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
87 Kacper Najda Motor II Lublin 2
88 Bartłomiej Wolski Lewart Lubartów 2
89 Bartłomiej Sienkiewicz Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
90 Dominik Kołacz Lublinianka Lublin 2
91 Marcel Sobiesiak Ogniwo Wierzbica 2
92 Damian Pietroń Stal Kraśnik 2
93 Karol Banachiewicz Opolanin Opole Lubelskie 2
94 Aliaksandr Sychou Huragan Międzyrzec Podlaski 2
95 Łukasz Gajór Janowianka Janów Lubelski 2
96 Piotr Krzewski Huragan Międzyrzec Podlaski 2
97 Jakub Kwiatkowski Górnik II Łęczna 2
98 Kacper Żabiński Górnik II Łęczna 2
99 Kryspin Florek Start Krasnystaw 2
100 Maciej Jabłoński Start Krasnystaw 2
101 Adam Pawluk Łada 1945 Biłgoraj 2
102 Bartosz Janiszek Stal Kraśnik 1
103 Bartłomiej Poleszak Stal Kraśnik 1
104 Arkadiusz Górka Stal Kraśnik 1
105 Jakub Bednarczyk Górnik II Łęczna 1
106 Kacper Kiszka Janowianka Janów Lubelski 1
107 Michał Jusiuk Ogniwo Wierzbica 1
108 Mateusz Smorga Ogniwo Wierzbica 1
109 Krystian Sprawka Granit Bychawa 1
110 Norbert Ramotowski Huragan Międzyrzec Podlaski 1
111 Krystian Bryk Gryf Gmina Zamość 1
112 Kacper Sulowski Lewart Lubartów 1
113 Adrian Dudkowski KS Drzewce 1
114 Oskar Gede Lewart Lubartów 1
115 Piotr Bereza Motor II Lublin 1
116 Szymon Zabłotny Lublinianka Lublin 1
117 Mateusz Woch Granit Bychawa 1
118 Maciej Wójtowicz Kryształ Werbkowice 1
119 Mateusz Konaszewski Huragan Międzyrzec Podlaski 1
120 Mikołaj Nasalski Motor II Lublin 1
121 Dawid Sołdecki Start Krasnystaw 1
122 Jakub Lebioda Janowianka Janów Lubelski 1
123 Konrad Klimowicz Ogniwo Wierzbica 1
124 Mateusz Janicki Kryształ Werbkowice 1
125 Hubert Giletycz Lublinianka Lublin 1
126 Marcin Kowal Opolanin Opole Lubelskie 1
127 Paweł Nawrocki Łada 1945 Biłgoraj 1
128 Sebastian Koziej Motor II Lublin 1
129 Szymon Majewski Stal Kraśnik 1
130 Gabriel Jakimiński Grom Kąkolewnica 1
131 Dariusz Drzazga Opolanin Opole Lubelskie 1
132 Kacper Więczkowski Start Krasnystaw 1
133 Mateusz Antoniak KS Drzewce 1
134 Dariusz Kamiński Motor II Lublin 1
135 Kacper Błajda Łada 1945 Biłgoraj 1
136 Damian Chmura Łada 1945 Biłgoraj 1
137 Michał Sienicki Górnik II Łęczna 1
138 Aayushmaan Chaturvedi Grom Kąkolewnica 1
139 Adedamola Adenekan Grom Kąkolewnica 1
140 Karol Zarzeczny Granit Bychawa 1
141 Jakub Kawalec Granit Bychawa 1
142 Bartłomiej Greniuk KS Drzewce 1
143 Bartłomiej Panas Gryf Gmina Zamość 1
144 Damian Karwacki Kryształ Werbkowice 1
145 Grzegorz Nasalski Motor II Lublin 1
146 Mateusz Panasiuk Huragan Międzyrzec Podlaski 1
147 Marcel Obroślak Grom Kąkolewnica 1
148 Milan Storto Huragan Międzyrzec Podlaski 1
149 Jakub Łęcki Huragan Międzyrzec Podlaski 1
150 Norbert Kudła Górnik II Łęczna 1
151 Jakub Cielebąk KS Drzewce 1
152 Dominik Kamiński Janowianka Janów Lubelski 1
153 Hubert Iwaniak Granit Bychawa 1
154 Jakub Buczek Kryształ Werbkowice 1
155 Rafał Kycko Gryf Gmina Zamość 1
156 Jakub Zawadzki Gryf Gmina Zamość 1
157 Stanisław Skotarczak Górnik II Łęczna 1
158 Pavlo Paduk Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
159 Damian Jargieła Stal Kraśnik 1
160 Michał Wszołek Opolanin Opole Lubelskie 1
161 Bartłomiej Tkaczuk Huragan Międzyrzec Podlaski 1
162 Damian Gąska Górnik II Łęczna 1
163 Szymon Małyska Górnik II Łęczna 1
164 Miłosz Pełczyński Ogniwo Wierzbica 1
165 Arkadiusz Pluta Grom Kąkolewnica 1
166 Sylwester Parada Lewart Lubartów 1
167 Michał Skiba Łada 1945 Biłgoraj 1
168 Mateusz Zieliński Kryształ Werbkowice 1
169 Jakub Baran Lublinianka Lublin 1
170 Jarosław Mazur Lublinianka Lublin 1
171 Karol Turek Górnik II Łęczna 1