IV liga lubelska sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Janowianka Janów Lubelski 29 66 20 6 3 73 23 50
2 Lewart Lubartów 28 64 20 4 4 55 22 33
3 Stal Kraśnik 29 59 18 5 6 70 30 40
4 Łada 1945 Biłgoraj 29 57 18 3 8 51 33 18
5 Start Krasnystaw 29 54 17 3 9 49 37 12
6 KS Drzewce 28 49 14 7 7 64 38 26
7 Opolanin Opole Lubelskie 29 48 14 6 9 67 51 16
8 Tomasovia Tomaszów Lubelski 29 42 12 6 11 47 35 12
9 Kryształ Werbkowice 29 38 10 8 11 47 59 -12
10 Lublinianka Lublin 29 37 11 4 14 41 39 2
11 Gryf Gmina Zamość 29 37 10 7 12 37 41 -4
12 Górnik II Łęczna 29 33 8 9 12 39 44 -5
13 Motor II Lublin 29 33 9 6 14 43 55 -12
14 Huragan Międzyrzec Podlaski 29 31 9 4 16 38 49 -11
15 Stal Poniatowa 29 28 8 4 17 34 56 -22
16 Granit Bychawa 29 20 6 2 21 25 66 -41
17 Ogniwo Wierzbica 29 19 5 4 20 22 73 -51
18 Grom Kąkolewnica 29 18 4 6 19 27 78 -51
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Janowianka Janów Lubelski 15 37 11 4 0 42 11 31
2 Lewart Lubartów 16 36 11 3 2 28 13 15
3 Stal Kraśnik 14 32 10 2 2 34 15 19
4 Łada 1945 Biłgoraj 15 32 10 2 3 27 14 13
5 Opolanin Opole Lubelskie 14 31 10 1 3 45 23 22
6 Start Krasnystaw 13 28 9 1 3 24 11 13
7 KS Drzewce 13 25 7 4 2 23 15 8
8 Górnik II Łęczna 15 24 7 3 5 26 24 2
9 Kryształ Werbkowice 14 22 6 4 4 24 26 -2
10 Tomasovia Tomaszów Lubelski 14 20 6 2 6 22 18 4
11 Lublinianka Lublin 14 19 6 1 7 18 17 1
12 Gryf Gmina Zamość 14 18 4 6 4 17 16 1
13 Huragan Międzyrzec Podlaski 15 17 5 2 8 22 24 -2
14 Granit Bychawa 15 16 5 1 9 19 34 -15
15 Motor II Lublin 15 14 4 2 9 23 25 -2
16 Stal Poniatowa 15 14 4 2 9 17 27 -10
17 Grom Kąkolewnica 15 11 2 5 8 16 37 -21
18 Ogniwo Wierzbica 14 8 2 2 10 11 41 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Janowianka Janów Lubelski 14 29 9 2 3 31 12 19
2 Lewart Lubartów 12 28 9 1 2 27 9 18
3 Stal Kraśnik 15 27 8 3 4 36 15 21
4 Start Krasnystaw 16 26 8 2 6 25 26 -1
5 Łada 1945 Biłgoraj 14 25 8 1 5 24 19 5
6 KS Drzewce 15 24 7 3 5 41 23 18
7 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 22 6 4 5 25 17 8
8 Gryf Gmina Zamość 15 19 6 1 8 20 25 -5
9 Motor II Lublin 14 19 5 4 5 20 30 -10
10 Lublinianka Lublin 15 18 5 3 7 23 22 1
11 Opolanin Opole Lubelskie 15 17 4 5 6 22 28 -6
12 Kryształ Werbkowice 15 16 4 4 7 23 33 -10
13 Huragan Międzyrzec Podlaski 14 14 4 2 8 16 25 -9
14 Stal Poniatowa 14 14 4 2 8 17 29 -12
15 Ogniwo Wierzbica 15 11 3 2 10 11 32 -21
16 Górnik II Łęczna 14 9 1 6 7 13 20 -7
17 Grom Kąkolewnica 14 7 2 1 11 11 41 -30
18 Granit Bychawa 14 4 1 1 12 6 32 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Start Krasnystaw

Gospodarze Wynik Goście Data
Start Krasnystaw 0 - 0 Stal Poniatowa 15 czerwca 2024
Start Krasnystaw 0 - 0 Górnik II Łęczna 8 czerwca 2024
Start Krasnystaw 0 - 0 Lublinianka Lublin 5 czerwca 2024
Janowianka Janów Lubelski 0 - 0 Start Krasnystaw 1 czerwca 2024
Start Krasnystaw 0 - 0 Łada 1945 Biłgoraj 25 maja 2024
Grom Kąkolewnica 3 - 2 Start Krasnystaw 18 maja 2024
Start Krasnystaw 1 - 0 Granit Bychawa 11 maja 2024
Opolanin Opole Lubelskie 4 - 0 Start Krasnystaw 5 maja 2024
Start Krasnystaw 1 - 2 Huragan Międzyrzec Podlaski 1 maja 2024
Gryf Gmina Zamość 2 - 1 Start Krasnystaw 27 kwietnia 2024
Start Krasnystaw 2 - 0 Motor II Lublin 21 kwietnia 2024
Lewart Lubartów 2 - 1 Start Krasnystaw 17 kwietnia 2024
Start Krasnystaw 2 - 1 Stal Kraśnik 12 kwietnia 2024
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 1 Start Krasnystaw 7 kwietnia 2024
Start Krasnystaw 3 - 0 Ogniwo Wierzbica 30 marca 2024
KS Drzewce 1 - 1 Start Krasnystaw 24 marca 2024
Start Krasnystaw 2 - 1 Kryształ Werbkowice 17 marca 2024
Stal Poniatowa 1 - 1 Start Krasnystaw 25 listopada 2023
Start Krasnystaw 0 - 0 Stal Poniatowa 18 listopada 2023
Górnik II Łęczna 3 - 1 Start Krasnystaw 11 listopada 2023
Lublinianka Lublin 1 - 2 Start Krasnystaw 5 listopada 2023
Start Krasnystaw 0 - 1 Janowianka Janów Lubelski 29 października 2023
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 3 Start Krasnystaw 22 października 2023
Start Krasnystaw 4 - 0 Grom Kąkolewnica 14 października 2023
Granit Bychawa 1 - 2 Start Krasnystaw 8 października 2023
Start Krasnystaw 2 - 2 Opolanin Opole Lubelskie 30 września 2023
Huragan Międzyrzec Podlaski 1 - 2 Start Krasnystaw 23 września 2023
Start Krasnystaw 1 - 0 Gryf Gmina Zamość 16 września 2023
Motor II Lublin 1 - 2 Start Krasnystaw 9 września 2023
Start Krasnystaw 1 - 0 Lewart Lubartów 2 września 2023
Stal Kraśnik 3 - 1 Start Krasnystaw 30 sierpnia 2023
Start Krasnystaw 5 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 26 sierpnia 2023
Ogniwo Wierzbica 2 - 3 Start Krasnystaw 19 sierpnia 2023
Start Krasnystaw 0 - 2 KS Drzewce 15 sierpnia 2023
Kryształ Werbkowice 0 - 2 Start Krasnystaw 12 sierpnia 2023

IV liga lubelska sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Yuriy Perin Janowianka Janów Lubelski 19
2 Paweł Myśliwiecki Lewart Lubartów 17
3 Paweł Zięba Stal Kraśnik 17
4 Karol Kalita KS Drzewce 17
5 Jarosław Milcz Start Krasnystaw 12
6 Kamil Król Stal Kraśnik 9
7 Kacper Tracz Motor II Lublin 8
8 Patryk Dorosz Łada 1945 Biłgoraj 8
9 Michał Mistrzyk Janowianka Janów Lubelski 7
10 Kamil Zieliński Lewart Lubartów 7
11 Paweł Radziszewski Huragan Międzyrzec Podlaski 7
12 Kacper Lipiński Opolanin Opole Lubelskie 6
13 Stanisław Rybka Kryształ Werbkowice 6
14 Michał Szałachowski Górnik II Łęczna 5
15 Ernest Skrzyński Stal Kraśnik 5
16 Andrii Ivanenko Motor II Lublin 5
17 Jakub Figura Opolanin Opole Lubelskie 5
18 Tomasz Kłos Lublinianka Lublin 5
19 Jakub Paćkowski Łada 1945 Biłgoraj 5
20 Dawid Gierała Gryf Gmina Zamość 5
21 Jakub Sobstyl Opolanin Opole Lubelskie 4
22 Patryk Słotwiński Tomasovia Tomaszów Lubelski 4
23 Łukasz Najda Lewart Lubartów 4
24 Hubert Sałamacha Gryf Gmina Zamość 4
25 Mikołaj Grzęda Gryf Gmina Zamość 4
26 Michał Skubis Łada 1945 Biłgoraj 4
27 Mateusz Chwedoruk Granit Bychawa 4
28 Łukasz Strug Start Krasnystaw 4
29 Jakub Pryliński Gryf Gmina Zamość 4
30 Adam Pawełkiewicz Janowianka Janów Lubelski 4
31 Michał Ruciński KS Drzewce 4
32 Bartłomiej Koneczny Stal Kraśnik 4
33 Mateusz Wrzyszcz Stal Poniatowa 4
34 Sebastian Sprawka Janowianka Janów Lubelski 4
35 Damian Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 4
36 Jonatan Wlizło Stal Poniatowa 4
37 Mateusz Boczuliński Ogniwo Wierzbica 4
38 Mateusz Jędrasik Stal Kraśnik 4
39 Adrian Leszczyński Start Krasnystaw 3
40 Aleks Aftyka Lewart Lubartów 3
41 Aleksei Goncharevich Łada 1945 Biłgoraj 3
42 Dominik Dąbrowski Ogniwo Wierzbica 3
43 Daniel Eze Tobechukwu Janowianka Janów Lubelski 3
44 Marcin Błajda Tomasovia Tomaszów Lubelski 3
45 Danyło Kudlai Grom Kąkolewnica 3
46 Karol Knot Ogniwo Wierzbica 3
47 Daniel Juchna Granit Bychawa 3
48 Cezary Zdunek KS Drzewce 3
49 Marcel Pędlowski Kryształ Werbkowice 3
50 Maciej Welman Kryształ Werbkowice 3
51 Tomasz Sadowski Janowianka Janów Lubelski 3
52 Jan Górski Opolanin Opole Lubelskie 3
53 Krystian Kobus KS Drzewce 3
54 Jacek Mielnik Grom Kąkolewnica 3
55 Grzegorz Pałka Opolanin Opole Lubelskie 3
56 Konrad Szczotka KS Drzewce 3
57 Krystian Książek Lublinianka Lublin 3
58 Grzegorz Mulawa Janowianka Janów Lubelski 3
59 Hubert Poleszak Stal Poniatowa 3
60 Piotr Pacek Kryształ Werbkowice 3
61 Josue Oliveira Łada 1945 Biłgoraj 3
62 Michał Litwa Motor II Lublin 3
63 Patryk Wdowiak Stal Kraśnik 3
64 Oskar Białek Tomasovia Tomaszów Lubelski 3
65 Kacper Brzyski KS Drzewce 3
66 Maciej Baryła Opolanin Opole Lubelskie 3
67 Karol Podliński Górnik II Łęczna 3
68 Luiz Mołodecki Górnik II Łęczna 2
69 Paweł Adamczuk Opolanin Opole Lubelskie 2
70 Igor Siwiec Motor II Lublin 2
71 Dawid Dobromilski Gryf Gmina Zamość 2
72 Piotr Kuźma Grom Kąkolewnica 2
73 Kamil Łappo Granit Bychawa 2
74 Damian Pachuta Start Krasnystaw 2
75 Grzegorz Leziak Stal Kraśnik 2
76 Patryk Kierepka Gryf Gmina Zamość 2
77 Jan Czapla Opolanin Opole Lubelskie 2
78 Cezary Pęcak Start Krasnystaw 2
79 Daniel Chariasz Start Krasnystaw 2
80 Mateusz Kurzępa Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
81 Przemysław Orzechowski Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
82 Konrad Gąsiorowski Stal Poniatowa 2
83 Wiktor Tkaczyk Stal Poniatowa 2
84 Kamil Duda Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
85 Maciej Żerucha Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
86 Oskar Lasota Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
87 Kacper Najda Motor II Lublin 2
88 Bartłomiej Wolski Lewart Lubartów 2
89 Bartłomiej Sienkiewicz Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
90 Dominik Kołacz Lublinianka Lublin 2
91 Marcel Sobiesiak Ogniwo Wierzbica 2
92 Damian Pietroń Stal Kraśnik 2
93 Karol Banachiewicz Opolanin Opole Lubelskie 2
94 Aliaksandr Sychou Huragan Międzyrzec Podlaski 2
95 Łukasz Gajór Janowianka Janów Lubelski 2
96 Piotr Krzewski Huragan Międzyrzec Podlaski 2
97 Jakub Kwiatkowski Górnik II Łęczna 2
98 Kacper Żabiński Górnik II Łęczna 2
99 Kryspin Florek Start Krasnystaw 2
100 Maciej Jabłoński Start Krasnystaw 2
101 Adam Pawluk Łada 1945 Biłgoraj 2
102 Bartosz Janiszek Stal Kraśnik 1
103 Bartłomiej Poleszak Stal Kraśnik 1
104 Arkadiusz Górka Stal Kraśnik 1
105 Jakub Bednarczyk Górnik II Łęczna 1
106 Kacper Kiszka Janowianka Janów Lubelski 1
107 Michał Jusiuk Ogniwo Wierzbica 1
108 Mateusz Smorga Ogniwo Wierzbica 1
109 Krystian Sprawka Granit Bychawa 1
110 Norbert Ramotowski Huragan Międzyrzec Podlaski 1
111 Krystian Bryk Gryf Gmina Zamość 1
112 Kacper Sulowski Lewart Lubartów 1
113 Adrian Dudkowski KS Drzewce 1
114 Oskar Gede Lewart Lubartów 1
115 Piotr Bereza Motor II Lublin 1
116 Szymon Zabłotny Lublinianka Lublin 1
117 Mateusz Woch Granit Bychawa 1
118 Maciej Wójtowicz Kryształ Werbkowice 1
119 Mateusz Konaszewski Huragan Międzyrzec Podlaski 1
120 Mikołaj Nasalski Motor II Lublin 1
121 Dawid Sołdecki Start Krasnystaw 1
122 Jakub Lebioda Janowianka Janów Lubelski 1
123 Konrad Klimowicz Ogniwo Wierzbica 1
124 Mateusz Janicki Kryształ Werbkowice 1
125 Hubert Giletycz Lublinianka Lublin 1
126 Marcin Kowal Opolanin Opole Lubelskie 1
127 Paweł Nawrocki Łada 1945 Biłgoraj 1
128 Sebastian Koziej Motor II Lublin 1
129 Szymon Majewski Stal Kraśnik 1
130 Gabriel Jakimiński Grom Kąkolewnica 1
131 Dariusz Drzazga Opolanin Opole Lubelskie 1
132 Kacper Więczkowski Start Krasnystaw 1
133 Mateusz Antoniak KS Drzewce 1
134 Dariusz Kamiński Motor II Lublin 1
135 Kacper Błajda Łada 1945 Biłgoraj 1
136 Damian Chmura Łada 1945 Biłgoraj 1
137 Michał Sienicki Górnik II Łęczna 1
138 Aayushmaan Chaturvedi Grom Kąkolewnica 1
139 Adedamola Adenekan Grom Kąkolewnica 1
140 Karol Zarzeczny Granit Bychawa 1
141 Jakub Kawalec Granit Bychawa 1
142 Bartłomiej Greniuk KS Drzewce 1
143 Bartłomiej Panas Gryf Gmina Zamość 1
144 Damian Karwacki Kryształ Werbkowice 1
145 Grzegorz Nasalski Motor II Lublin 1
146 Mateusz Panasiuk Huragan Międzyrzec Podlaski 1
147 Marcel Obroślak Grom Kąkolewnica 1
148 Milan Storto Huragan Międzyrzec Podlaski 1
149 Jakub Łęcki Huragan Międzyrzec Podlaski 1
150 Norbert Kudła Górnik II Łęczna 1
151 Jakub Cielebąk KS Drzewce 1
152 Dominik Kamiński Janowianka Janów Lubelski 1
153 Hubert Iwaniak Granit Bychawa 1
154 Jakub Buczek Kryształ Werbkowice 1
155 Rafał Kycko Gryf Gmina Zamość 1
156 Jakub Zawadzki Gryf Gmina Zamość 1
157 Stanisław Skotarczak Górnik II Łęczna 1
158 Pavlo Paduk Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
159 Damian Jargieła Stal Kraśnik 1
160 Michał Wszołek Opolanin Opole Lubelskie 1
161 Bartłomiej Tkaczuk Huragan Międzyrzec Podlaski 1
162 Damian Gąska Górnik II Łęczna 1
163 Szymon Małyska Górnik II Łęczna 1
164 Miłosz Pełczyński Ogniwo Wierzbica 1
165 Arkadiusz Pluta Grom Kąkolewnica 1
166 Sylwester Parada Lewart Lubartów 1
167 Michał Skiba Łada 1945 Biłgoraj 1
168 Mateusz Zieliński Kryształ Werbkowice 1
169 Jakub Baran Lublinianka Lublin 1
170 Jarosław Mazur Lublinianka Lublin 1
171 Karol Turek Górnik II Łęczna 1