IV liga lubelska (gr. I) sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świdniczanka Świdnik 15 37 12 1 2 53 7 46
2 Huragan Międzyrzec Podlaski 15 31 9 4 2 36 13 23
3 Stal Poniatowa 15 29 9 2 4 34 13 21
4 Lewart Lubartów 15 29 8 5 2 29 14 15
5 Motor II Lublin 15 26 8 2 5 36 31 5
6 Powiślak Końskowola 15 19 5 4 6 30 29 1
7 Górnik II Łęczna 15 18 6 0 9 27 22 5
8 Opolanin Opole Lubelskie 15 12 4 0 11 19 45 -26
9 Orlęta Łuków 15 9 2 3 10 20 49 -29
10 Bug Hanna 15 4 1 1 13 7 68 -61
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr. I) sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świdniczanka Świdnik 7 18 6 0 1 30 4 26
2 Lewart Lubartów 8 18 5 3 0 20 5 15
3 Huragan Międzyrzec Podlaski 8 14 4 2 2 18 8 10
4 Stal Poniatowa 7 14 4 2 1 20 4 16
5 Motor II Lublin 7 14 4 2 1 16 8 8
6 Powiślak Końskowola 7 10 3 1 3 15 13 2
7 Górnik II Łęczna 8 9 3 0 5 15 12 3
8 Opolanin Opole Lubelskie 8 6 2 0 6 11 24 -13
9 Orlęta Łuków 8 6 2 0 6 12 23 -11
10 Bug Hanna 7 1 0 1 6 2 31 -29
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska (gr. I) sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świdniczanka Świdnik 8 19 6 1 1 23 3 20
2 Huragan Międzyrzec Podlaski 7 17 5 2 0 18 5 13
3 Stal Poniatowa 8 15 5 0 3 14 9 5
4 Motor II Lublin 8 12 4 0 4 20 23 -3
5 Lewart Lubartów 7 11 3 2 2 9 9 0
6 Powiślak Końskowola 8 9 2 3 3 15 16 -1
7 Górnik II Łęczna 7 9 3 0 4 12 10 2
8 Opolanin Opole Lubelskie 7 6 2 0 5 8 21 -13
9 Orlęta Łuków 7 3 0 3 4 8 26 -18
10 Bug Hanna 8 3 1 0 7 5 37 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Motor II Lublin

Gospodarze Wynik Goście Data
Lewart Lubartów 8 - 2 Motor II Lublin 19 listopada 2022
Motor II Lublin 1 - 1 Huragan Międzyrzec Podlaski 11 listopada 2022
Motor II Lublin 5 - 0 Orlęta Łuków 6 listopada 2022
Motor II Lublin 3 - 1 Stal Poniatowa 30 października 2022
Powiślak Końskowola 1 - 4 Motor II Lublin 22 października 2022
Świdniczanka Świdnik 7 - 2 Motor II Lublin 15 października 2022
Bug Hanna 1 - 7 Motor II Lublin 8 października 2022
Motor II Lublin 4 - 1 Opolanin Opole Lubelskie 2 października 2022
Górnik II Łęczna 1 - 2 Motor II Lublin 25 września 2022
Motor II Lublin 1 - 1 Lewart Lubartów 18 września 2022
Huragan Międzyrzec Podlaski 2 - 0 Motor II Lublin 10 września 2022
Orlęta Łuków 1 - 3 Motor II Lublin 3 września 2022
Stal Poniatowa 2 - 0 Motor II Lublin 27 sierpnia 2022
Motor II Lublin 2 - 1 Powiślak Końskowola 20 sierpnia 2022
Motor II Lublin 0 - 3 Świdniczanka Świdnik 13 sierpnia 2022

IV liga lubelska (gr. I) sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mariusz Chmielewski Huragan Międzyrzec Podlaski 15
2 Michał Zuber Świdniczanka Świdnik 14
3 Jakub Pryliński Świdniczanka Świdnik 12
4 Maciej Baryła Motor II Lublin 11
5 Krystian Żelisko Lewart Lubartów 10
6 Jarosław Milcz Powiślak Końskowola 8
7 Patryk Pakuła Huragan Międzyrzec Podlaski 7
8 Łukasz Strug Świdniczanka Świdnik 6
9 Adrian Siemieniuk Orlęta Łuków 6
10 Sylwester Parada Stal Poniatowa 6
11 Łukasz Najda Lewart Lubartów 5
12 Aleks Aftyka Lewart Lubartów 5
13 Paweł Kaczmarek Stal Poniatowa 5
14 Bartłomiej Koneczny Lewart Lubartów 4
15 Dawid Skoczylas Świdniczanka Świdnik 4
16 Paweł Radziszewski Huragan Międzyrzec Podlaski 4
17 Damian Ozygała Orlęta Łuków 4
18 Marcin Gil Powiślak Końskowola 4
19 Mateusz Golba Górnik II Łęczna 4
20 Damian Bernat Powiślak Końskowola 4
21 Dominik Dąbrowski Bug Hanna 4
22 Kamil Wędrocha Motor II Lublin 4
23 Klaudiusz Sypeń Świdniczanka Świdnik 4
24 Ivan Hurenko Stal Poniatowa 4
25 Kacper Brzyski Górnik II Łęczna 4
26 Kajetan Kamiński Opolanin Opole Lubelskie 4
27 Hubert Kotowicz Świdniczanka Świdnik 3
28 Konrad Gąsiorowski Stal Poniatowa 3
29 Mateusz Wrzyszcz Stal Poniatowa 3
30 Michał Szałachowski Górnik II Łęczna 3
31 Daniel Korol Orlęta Łuków 3
32 Kacper Żabiński Górnik II Łęczna 3
33 Jan Zawadzki Motor II Lublin 3
34 Piotr Krzewski Orlęta Łuków 3
35 Paweł Szatała Górnik II Łęczna 2
36 Dawid Niewęgłowski Lewart Lubartów 2
37 Mateusz Skowronek Motor II Lublin 2
38 Kacper Śledź Huragan Międzyrzec Podlaski 2
39 Jakub Baran Stal Poniatowa 2
40 Jakub Wadowski Opolanin Opole Lubelskie 2
41 Mateusz Wyjadłowski Motor II Lublin 2
42 Leszek Jagodziński Motor II Lublin 2
43 Paweł Adamczuk Opolanin Opole Lubelskie 2
44 Karol Pendel Górnik II Łęczna 2
45 Szymon Frąckowiak Motor II Lublin 2
46 Oskar Gede Powiślak Końskowola 2
47 Mateusz Konaszewski Huragan Międzyrzec Podlaski 2
48 Mateusz Filipczuk Stal Poniatowa 2
49 Mateusz Pielach Świdniczanka Świdnik 2
50 Bohdan Kryvolapov Motor II Lublin 2
51 Dawid Nikołaj Stal Poniatowa 2
52 Kamil Piasek Powiślak Końskowola 2
53 Rafał Stępień Powiślak Końskowola 2
54 Bartłomiej Goździołko Huragan Międzyrzec Podlaski 2
55 Wiktor Tkaczyk Stal Poniatowa 2
56 Wojciech Kwiatkowski Opolanin Opole Lubelskie 2
57 Jakub Szuta Motor II Lublin 2
58 Michał Wachowicz Górnik II Łęczna 1
59 Luiz Mołodecki Górnik II Łęczna 1
60 Kamil Zieliński Lewart Lubartów 1
61 Szymon Chomicz Motor II Lublin 1
62 Mateusz Bednarczyk Lewart Lubartów 1
63 Michał Koźlik Świdniczanka Świdnik 1
64 Rafał Szady Powiślak Końskowola 1
65 Damian Ścibior Stal Poniatowa 1
66 Paweł Kośka Powiślak Końskowola 1
67 Grzegorz Gulczyński Górnik II Łęczna 1
68 Patryk Nieradko Opolanin Opole Lubelskie 1
69 Tomasz Woźniak Górnik II Łęczna 1
70 Marcel Złomańczuk Motor II Lublin 1
71 Klimentsi Haurylau Huragan Międzyrzec Podlaski 1
72 Mikołaj Nawrocki Świdniczanka Świdnik 1
73 Konrad Frydecki Opolanin Opole Lubelskie 1
74 Jakub Karpysa Opolanin Opole Lubelskie 1
75 Aleksander Choina Górnik II Łęczna 1
76 Krystian Kutyła Świdniczanka Świdnik 1
77 Cezary Zdunek Powiślak Końskowola 1
78 Mateusz Sawicki Bug Hanna 1
79 Michael Okafor Opolanin Opole Lubelskie 1
80 Igor Pytka Motor II Lublin 1
81 Arkadiusz Jaworski Bug Hanna 1
82 Jan Wójcik Motor II Lublin 1
83 Oskar Siwek Orlęta Łuków 1
84 Przemysław Zbiciak Motor II Lublin 1
85 Krystian Pusiak Opolanin Opole Lubelskie 1
86 Dominik Ptaszyński Świdniczanka Świdnik 1
87 Dariusz Drzazga Powiślak Końskowola 1
88 Jan Masztaleruk Bug Hanna 1
89 Hubert Poleszak Stal Poniatowa 1
90 Jacek Mielnik Orlęta Łuków 1
91 Bartosz Fiedeń Górnik II Łęczna 1
92 Kamil Warecki Powiślak Końskowola 1
93 Łukasz Szramowski Górnik II Łęczna 1
94 Michał Wszołek Opolanin Opole Lubelskie 1
95 Jakub Kwiatkowski Górnik II Łęczna 1
96 Rafał Jaworski Orlęta Łuków 1
97 Sebastian Rejmak Lewart Lubartów 1
98 Hubert Sałasiński Opolanin Opole Lubelskie 1
99 Karol Grochowski Huragan Międzyrzec Podlaski 1
100 Grzegorz Nasalski Motor II Lublin 1
101 Daniel Juchna Stal Poniatowa 1
102 Grzegorz Pałka Opolanin Opole Lubelskie 1
103 Przemysław Kanarek Świdniczanka Świdnik 1
104 Arkadiusz Pluta Górnik II Łęczna 1
105 Mateusz Kłys Powiślak Końskowola 1
106 Mariusz Nurzyński Orlęta Łuków 1
107 Arkadiusz Bednarczyk Motor II Lublin 1