Transmisja na żywo z meczu 11. kolejki 3 ligi gr. IV pomiędzy Stalą Stalowa Wola a Lewartem Lubartów jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!

Już dziś o godzinie 19:38 piłkarze Stali Stalowa Wola podejmą na u siebie ekipę Lewartu Lubartów, w ramach 11. kolejki rozgrywek o mistrzostwo 3 ligi gr. IV w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za pośrednictwem platformy TVCOM

Obie ekipy do dzisiejszego meczu przystępują w odmiennych nastrojach. Stal w minionej kolejce pokonała na wyjeździe Wisłokę Dębica, natomiast Lewart wypuścił zwycięstwo z Cracovią II w doliczonym czasie gry. Zapowiada się więc bardzo ciekawe spotkanie przy Hutniczej 10A

Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna w systemie PPV. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 15 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

3 liga gr. IV: Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.