W pierwszym niedzielnym spotkaniu rozgrywanym w ramach rozgrywek 3 ligi grupy IV rezerwy Cracovii wypunktowały Koronę Rzeszów na jej terenie 2:0 (1:0).
W niedzielne popołudnie doszło do konfrontacji Korony Rzeszów z rezerwami Cracovii, które nadal pozostają w walce o awans do eWinner 2 ligi. Zdecydowanym faworytem tego starcia byli goście.

W 7. minucie spotkania goście byli po raz pierwszy bliscy objęcia prowadzenia, na strzał z lewej strony pola karnego zdecydował się Patryk Zaucha. Piłka zmierzała niemal do pustej bramki, lecz w ostatniej chwili dobrze zareagował defensor Korony. Co nie udało się w tamtym momencie, wpadło już kilka minut później. W 10. minucie spotkania z prawej strony pola karnego piłkę uderzał Kacper Nowicki, a niefortunnie interweniował Szymon Kardyś, który skierował piłkę do własnej siatki.

Przewaga Cracovii była zdecydowana w tym spotkaniu, goście częściej utrzymywali się przy piłce i poważnie zagrażali bramce gospodarzy. Mimo to, wynik do przerwy nie uległ zmianie i goście schodzili na przerwę z jednobramkową zaliczką.

Druga połowa przyniosła sporo emocji zarówno na boisku jak i poza nim. W 63. minucie trener Korony został ukarany czerwoną kartką za opuszczenie wyznaczonej strefy przy boisku. Chwilę później goście podwyższyli stan rywalizacji. Do dośrodkowanej piłki z rzutu rożnego najwyżej wyskoczył Łukasz Ziemnik, który skierował piłkę do siatki tuż przy prawym słupku. Do końca spotkania rezultat nie uległ już zmianie.

Korona Rzeszów - Cracovia II 0:2 (0:1)
10' 0:1 Kardyś (sam.)
65' 0:2 Ziemnik