Piłkarze rezerw Cracovii wrócili na fotel lidera 3 ligi gr. IV. Podopieczni Piotra Gizy po trudnym boju pokonali Unię Tarnów.


W pierwszej połowie lepiej prezentowali się gracze rezerw Cracovii, którzy wobec wygranej mogli zostać nowym liderem 3 ligi gr. IV. Podopieczni Piotra Gizy częściej byli przy piłce oraz atakowali, ale Unia Tarnów dobrze grała w defensywie. Popularne "Jaskółki" także miały swoje okazje, ale te nie mogły znaleźć sposobu na drużynę z Krakowa. Kibice oglądali niezłe zawody, jednak do przerwy bramek nie odnotowano. 

Po zmianie stron, obraz gry nie uległ zmianie i nadal lepsze wrażenie sprawiały "Pasy". Gospodarze w 84. minucie wyszli na prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Tomasz Bała. Zespół z Tarnowa próbował jeszcze odrobić straty, jednak Cracovia skutecznie odpierała ataki. Unia mecz kończyła w osłabieniu, bowiem czerwoną kartkę otrzymał Viktor Putin.


Cracovia II - Unia Tarnów 1-0 (0-0)

1-0 Tomasz Bała (84)


Foto: Stal Stalowa Wola PSA

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.