Udany początek piłkarskiej wiosny mają za sobą gracze rezerw Cracovii. Lider 3 ligi gr. IV w pierwszym meczu po zimowej przerwie, pokonał na wyjeździe Czarnych Połaniec.

Czarni Połaniec w rundzie wiosennej będą walczyć o ligowy byt. Beniaminek 3 ligi gr. IV chciał z przytupem zacząć, jednak zadanie nie było łatwe. Zespół z województwa świętokrzyskiego dobrze się prezentował na tle rezerw Cracovii, które chwilę męczyły się z podopiecznymi Grzegorza Wcisło. Gospodarze niezłą okazję mieli w 25. minucie, a uderzał Adrian Gębalski, którego intencję wyczuł Krystian Wilk.

"Pasy" także miały swoje okazje, ale brakowało skuteczności i do przerwy było 0-0. Druga odsłona to już pełna dominacja krakowskiej ekipy. Robert Ożóg zdecydował się na indywidualną akcję i po chwili cieszył się z gola. Podrażnieni gospodarze w kolejnych minutach próbowali doprowadzić do wyrównania, ale lider 3 ligi gr. IV dobrze grał w obronie.

Czarni w 63. minucie otrzymali rzut karny. Do piłki podszedł Adrian Gębalski, który jednak nie dał rady pokonać bramkarza przyjezdnych. To się zemściło na ekipie z Połańca, bowiem rezerwy Cracovii zdobyły jeszcze dwa gole. Najpierw golkipera beniaminka 3 ligi gr. IV pokonał Łukasz Zimnik, a wynik spotkania kwadrans później ustalił Damian Urban.

Czarni Połaniec - Cracovia II 0-3 (0-0)

0-1 Robert Ożóg (52)

0-2 Łukasz Zimnik (71)

0-3 Damian Urban (86)