Drużyna rezerw Cracovii zrobiła swoje w Stalowej Woli i zdobyła cenne trzy punkty w meczu ze Stalą. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2.

Piłkarze Stali Stalowa Wola w meczu z rezerwami Cracovii za wszelką cenę chciały się przełamać. Podopieczni Łukasza Surmy od początku próbowali stwarzać sobie okazje bramkowe, jednak brakowało konkretów. Goście spokojnie czekali na rozwój wydarzeń. W 31. minucie "Pasy" objęły prowadzenie, a Mikołaja Smyłka mocnym uderzeniem pokonał Kamil Ogorzały.

W kolejnych minutach lepsze wrażenie na murawie sprawiała druga drużyna Cracovii, która częściej utrzymywała się przy piłce i nie dała zbytnio dojść do słowa gospodarzom. Stal po zmianie stron próbowała jeszcze nawiązać walkę z zespołem z Krakowa, jednak ten umiejętnie się bronił, a i też miał swoje okazje. Od 81. minuty "Pasy" prowadziły 0-2, a tym razem bramkarza "Stalówki" pokonał Radosław Kanach.

Stal Stalowa Wola - Cracovia II 0-2 (0-1)

0-1 Kamil Ogorzały (31)

0-2 Radosław Kanach (81)