III liga, gr. I sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Ostróda 13 29 9 2 2 29 12 17
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 13 26 7 5 1 24 13 11
3 Znicz Biała Piska 13 25 7 4 2 25 14 11
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 24 7 3 3 18 12 6
5 Kaczkan Huragan Morąg 13 22 6 4 3 18 13 5
6 Legia II Warszawa 11 21 6 3 2 21 14 7
7 Pelikan Łowicz 13 20 6 2 5 27 20 7
8 RKS Radomsko 13 19 6 1 6 20 20 0
9 Unia Skierniewice 13 19 6 1 6 25 31 -6
10 Broń Radom 13 18 5 3 5 18 18 0
11 Olimpia Zambrów 13 16 4 4 5 22 23 -1
12 Concordia Elbląg 13 16 4 4 5 15 20 -5
13 Lechia Tomaszów Mazowiecki 12 12 3 3 6 14 21 -7
14 Ruch Wysokie Mazowieckie 12 11 2 5 5 16 19 -3
15 Ursus Warszawa 13 11 2 5 6 11 17 -6
16 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 11 3 2 8 18 25 -7
17 Polonia Warszawa 13 11 3 2 8 10 20 -10
18 KS Wasilków 13 7 2 1 10 9 28 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Znicz Biała Piska 8 16 4 4 0 14 5 9
2 Sokół Ostróda 6 13 4 1 1 14 6 8
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 6 13 4 1 1 13 6 7
4 RKS Radomsko 7 12 4 0 3 13 8 5
5 Concordia Elbląg 7 12 3 3 1 8 5 3
6 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 10 3 1 1 8 4 4
7 Kaczkan Huragan Morąg 7 9 2 3 2 11 9 2
8 Olimpia Zambrów 7 9 3 0 4 15 14 1
9 Legia II Warszawa 5 8 2 2 1 11 5 6
10 Pelikan Łowicz 6 8 2 2 2 11 10 1
11 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 7 2 1 2 10 12 -2
12 Polonia Warszawa 7 7 2 1 4 7 11 -4
13 Unia Skierniewice 6 6 2 0 4 8 16 -8
14 Ursus Warszawa 8 6 1 3 4 9 12 -3
15 Broń Radom 5 5 1 2 2 4 6 -2
16 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7 4 1 1 5 4 13 -9
17 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 2 0 2 4 8 14 -6
18 KS Wasilków 7 0 0 0 7 2 14 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Ostróda 7 16 5 1 1 15 6 9
2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 14 4 2 2 10 8 2
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 7 13 3 4 0 11 7 4
4 Kaczkan Huragan Morąg 6 13 4 1 1 7 4 3
5 Legia II Warszawa 6 13 4 1 1 10 9 1
6 Unia Skierniewice 7 13 4 1 2 17 15 2
7 Broń Radom 8 13 4 1 3 14 12 2
8 Pelikan Łowicz 7 12 4 0 3 16 10 6
9 Znicz Biała Piska 5 9 3 0 2 11 9 2
10 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 9 2 3 1 8 5 3
11 RKS Radomsko 6 7 2 1 3 7 12 -5
12 Olimpia Zambrów 6 7 1 4 1 7 9 -2
13 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 7 2 1 3 14 12 2
14 KS Wasilków 6 7 2 1 3 7 14 -7
15 Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 5 1 2 4 4 9 -5
16 Ursus Warszawa 5 5 1 2 2 2 5 -3
17 Concordia Elbląg 6 4 1 1 4 7 15 -8
18 Polonia Warszawa 6 4 1 1 4 3 9 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Znicz Biała Piska

Gospodarze Wynik Goście Data
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Znicz Biała Piska 9 listopada 2019
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 1 Znicz Biała Piska 10 sierpnia 2019
Znicz Biała Piska 0 - 4 Sokół Aleksandrów Łódzki 15 maja 2019
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Znicz Biała Piska 29 września 2018

III liga, gr. I sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Bartłomiej Maćczak Sokół Aleksandrów Łódzki 12
2 Damian Warchoł Pelikan Łowicz 12
3 Rafał Maciejewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8
4 Michał Strzałkowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7
5 Piotr Piekarski Pelikan Łowicz 6
6 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 6
7 Rafał Parobczyk Unia Skierniewice 6
8 Patryk Szymański Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6
9 Przemysław Śliwiński Broń Radom 6
10 Anton Kolosov Kaczkan Huragan Morąg 6
11 Kamil Czarnecki Broń Radom 5
12 Patryk Gondek Znicz Biała Piska 5
13 Patryk Kubicki Sokół Ostróda 5
14 Krzysztof Wicki Sokół Ostróda 5
15 Sebastian Szerszeń Ursus Warszawa 5
16 Paweł Baraniak RKS Radomsko 5
17 Maciej Rosołek Legia II Warszawa 5
18 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 5
19 Krystian Wojtczak RKS Radomsko 5
20 Jakub Rozwandowicz RKS Radomsko 4
21 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 4
22 Adam Duda Concordia Elbląg 4
23 Piotr Łysiak Kaczkan Huragan Morąg 4
24 Mateusz Furman Znicz Biała Piska 4
25 Robert Hirsz Sokół Ostróda 4
26 Michał Wrzesiński Unia Skierniewice 4
27 Kacper Wełniak Legia II Warszawa 4
28 Rafał Babul Ruch Wysokie Mazowieckie 4
29 Bartosz Snopczyński Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
30 Maciej Wyszogrodzki Pelikan Łowicz 3
31 Karol Żwir Sokół Ostróda 3
32 Oskar Rynkowski Sokół Ostróda 3
33 Kamil Jackiewicz Olimpia Zambrów 3
34 Dawid Przezak Unia Skierniewice 3
35 Adam Butkiewicz KS Wasilków 3
36 Adrian Marcioch Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
37 Marcin Fiedorowicz Znicz Biała Piska 3
38 Paweł Brokowski Ruch Wysokie Mazowieckie 3
39 Michał Ressel Kaczkan Huragan Morąg 3
40 Maciej Famulak Znicz Biała Piska 3
41 Kacper Głowicki Olimpia Zambrów 3
42 Marcin Pieńkowski Unia Skierniewice 3
43 Mikołaj Bociek Sokół Aleksandrów Łódzki 3
44 Piotr Cichocki Legia II Warszawa 3
45 Bartłomiej Wasiluk Sokół Ostróda 2
46 Kacper Dziuba Sokół Aleksandrów Łódzki 2
47 Patryk Konik Legia II Warszawa 2
48 Konrad Wira Concordia Elbląg 2
49 Rafał Maciążek Concordia Elbląg 2
50 Kamil Łojszczyk Unia Skierniewice 2
51 Kacper Karasek Unia Skierniewice 2
52 Paweł Jabłoński Ursus Warszawa 2
53 Damian Jaroń Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
54 Paweł Tomkiewicz Sokół Ostróda 2
55 Omar Tall RKS Radomsko 2
56 Mateusz Romachów Znicz Biała Piska 2
57 Kamil Sternicki Broń Radom 2
58 Maciej Radaszkiewicz Ruch Wysokie Mazowieckie 2
59 Mateusz Grudziński Legia II Warszawa 2
60 Rafał Lisiecki Concordia Elbląg 2
61 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
62 Patryk Pasko Ruch Wysokie Mazowieckie 2
63 Filip Kowalczyk Pelikan Łowicz 2
64 Marcin Paczkowski Olimpia Zambrów 2
65 Patryk Czarnota Broń Radom 2
66 Mateusz Kwiatkowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
67 Piotr Okuniewicz Sokół Ostróda 2
68 Dominik Pawłowski Concordia Elbląg 2
69 Karol Drwęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
70 Łukasz Grzybowski Olimpia Zambrów 2
71 Paweł Grzybowski Kaczkan Huragan Morąg 1
72 Maksim Kventsar Broń Radom 1
73 Bartosz Dudziński KS Wasilków 1
74 Jakub Szarpak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
75 Karol Styś KS Wasilków 1
76 Marek Wasiluk Olimpia Zambrów 1
77 Krzysztof Możdżonek Ursus Warszawa 1
78 Paweł Czarnecki Unia Skierniewice 1
79 Aleksander Ślęzak RKS Radomsko 1
80 Adam Saktura RKS Radomsko 1
81 Rafał Maćkowski Kaczkan Huragan Morąg 1
82 Paweł Kaczmarek Olimpia Zambrów 1
83 Mateusz Jambrzycki Znicz Biała Piska 1
84 Kamil Orlik Legia II Warszawa 1
85 Michał Paduch KS Wasilków 1
86 Andrzej Kosiński Znicz Biała Piska 1
87 Krystian Pomorski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
88 Grzegorz Makala Ruch Wysokie Mazowieckie 1
89 Bartłomiej Ziemak Broń Radom 1
90 Patryk Jakubczyk Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
91 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
92 Jacek Wuwer Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
93 Radosław Cielemęcki Legia II Warszawa 1
94 Grzegorz Skowroński Ursus Warszawa 1
95 Tomasz Andrzejewski Polonia Warszawa 1
96 Kacper Jedynak Broń Radom 1
97 Mateusz Praszelik Legia II Warszawa 1
98 Kacper Wasilewski Polonia Warszawa 1
99 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
100 Eryk Matus Ruch Wysokie Mazowieckie 1
101 Michał Stryjewski Sokół Ostróda 1
102 Filip Dziełak Ursus Warszawa 1
103 Sebastian Kobiera Polonia Warszawa 1
104 Konrad Matuszewski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
105 Radosław Lenart Concordia Elbląg 1
106 Jakub Kołaczek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
107 Kamil Sadziński RKS Radomsko 1
108 Jakub Łabęda Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
109 Bartosz Wiśniewski Polonia Warszawa 1
110 Piotr Ziółkowski Sokół Ostróda 1
111 Kamil Stankiewicz Ruch Wysokie Mazowieckie 1
112 Michał Hryszko Ruch Wysokie Mazowieckie 1
113 Patryk Burzyński Kaczkan Huragan Morąg 1
114 Mateusz Mętlicki Kaczkan Huragan Morąg 1
115 Artur Gieraga Sokół Aleksandrów Łódzki 1
116 Jakub Zagórski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
117 Kamil Waśniowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
118 Maciej Bodniczuk Olimpia Zambrów 1
119 Dawid Kieplin Pelikan Łowicz 1
120 Andrzej Kłosiński Znicz Biała Piska 1
121 Paweł Kossyk Znicz Biała Piska 1
122 Sebastian Tomczuk Concordia Elbląg 1
123 Patryk Bojańczyk Unia Skierniewice 1
124 Mateusz Stolarczyk Sokół Aleksandrów Łódzki 1
125 Igor Kania Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
126 Kamil Lewiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
127 Michał Żółtowski Pelikan Łowicz 1
128 Robert Chwastek Sokół Ostróda 1
129 Maciej Bortniczuk Olimpia Zambrów 1
130 Mariusz Wierzbowski Ruch Wysokie Mazowieckie 1
131 Arkadiusz Ciach Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
132 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
133 Hubert Gutkowski Unia Skierniewice 1
134 Kamil Cupriak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
135 Szymon Sołtysiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
136 Dawid Ostaszewski KS Wasilków 1
137 Tomasz Szawara Concordia Elbląg 1
138 Adrian Klepczyński RKS Radomsko 1
139 Jarosław Niezgoda Legia II Warszawa 1
140 Aleksander Waniek Legia II Warszawa 1
141 Patryk Zych Polonia Warszawa 1
142 Bartosz Bujalski Unia Skierniewice 1
143 Szymon Modrzewski Kaczkan Huragan Morąg 1
144 Damian Szczepański Pelikan Łowicz 1
145 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 1
146 Mateusz Muszyński Ursus Warszawa 1