IV liga pomorska sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Grom Nowy Staw 31 69 21 6 4 91 35 56
2 Gryf Słupsk 31 69 22 3 6 75 34 41
3 Stolem Gniewino 32 63 18 9 5 86 45 41
4 Lechia II Gdańsk 32 63 19 6 7 75 37 38
5 Arka II Gdynia 31 58 16 10 5 89 43 46
6 GKS Przodkowo 31 58 17 7 7 60 31 29
7 GOSRiT Luzino 31 45 12 9 10 47 51 -4
8 Kaszubia Kościerzyna 31 44 14 2 15 50 59 -9
9 Jantar Ustka 31 43 12 7 12 49 72 -23
10 Powiśle Dzierzgoń 31 42 12 6 13 54 55 -1
11 Gedania Gdańsk 31 42 12 6 13 46 52 -6
12 GKS Kowale 31 39 10 9 12 47 47 0
13 Pogoń Lębork 31 35 9 8 14 38 47 -9
14 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 31 35 10 5 16 44 57 -13
15 Wda Lipusz 32 29 8 5 19 45 73 -28
16 GKS Kolbudy 32 27 6 9 17 46 80 -34
17 Anioły Garczegorze 31 25 6 7 18 24 54 -30
18 Bytovia II Bytów 31 23 5 8 18 32 79 -47
19 Orkan Rumia 30 16 4 4 22 31 78 -47
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gryf Słupsk 16 39 13 0 3 49 13 36
2 Lechia II Gdańsk 15 38 12 2 1 41 11 30
3 Grom Nowy Staw 16 37 11 4 1 47 16 31
4 Arka II Gdynia 16 35 10 5 1 53 15 38
5 GKS Przodkowo 15 34 10 4 1 33 12 21
6 Stolem Gniewino 16 33 10 3 3 42 20 22
7 GOSRiT Luzino 16 31 9 4 3 27 19 8
8 Powiśle Dzierzgoń 16 31 9 4 3 34 17 17
9 Jantar Ustka 16 28 8 4 4 31 32 -1
10 Kaszubia Kościerzyna 17 24 8 0 9 33 39 -6
11 GKS Kowale 15 24 7 3 5 32 22 10
12 Pogoń Lębork 15 23 6 5 4 25 15 10
13 Gedania Gdańsk 16 21 6 3 7 27 27 0
14 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 15 19 5 4 6 21 28 -7
15 Anioły Garczegorze 16 19 5 4 7 17 20 -3
16 Wda Lipusz 15 18 5 3 7 27 30 -3
17 Bytovia II Bytów 16 17 4 5 7 19 29 -10
18 GKS Kolbudy 16 15 3 6 7 25 38 -13
19 Orkan Rumia 13 3 1 0 12 9 34 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Grom Nowy Staw 15 32 10 2 3 44 19 25
2 Gryf Słupsk 15 30 9 3 3 26 21 5
3 Stolem Gniewino 16 30 8 6 2 44 25 19
4 Lechia II Gdańsk 17 25 7 4 6 34 26 8
5 GKS Przodkowo 16 24 7 3 6 27 19 8
6 Arka II Gdynia 15 23 6 5 4 36 28 8
7 Gedania Gdańsk 15 21 6 3 6 19 25 -6
8 Kaszubia Kościerzyna 14 20 6 2 6 17 20 -3
9 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 16 16 5 1 10 23 29 -6
10 Jantar Ustka 15 15 4 3 8 18 40 -22
11 GKS Kowale 16 15 3 6 7 15 25 -10
12 GOSRiT Luzino 15 14 3 5 7 20 32 -12
13 Orkan Rumia 17 13 3 4 10 22 44 -22
14 Pogoń Lębork 16 12 3 3 10 13 32 -19
15 GKS Kolbudy 16 12 3 3 10 21 42 -21
16 Powiśle Dzierzgoń 15 11 3 2 10 20 38 -18
17 Wda Lipusz 17 11 3 2 12 18 43 -25
18 Anioły Garczegorze 15 6 1 3 11 7 34 -27
19 Bytovia II Bytów 15 6 1 3 11 13 50 -37
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Stolem Gniewino

Gospodarze Wynik Goście Data
Bytovia II Bytów 1 - 5 Stolem Gniewino 14 kwietnia 2019
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 3 Stolem Gniewino 16 marca 2019
Stolem Gniewino 7 - 3 Bytovia II Bytów 5 września 2018
Stolem Gniewino 4 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 15 sierpnia 2018
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 - 2 Stolem Gniewino 9 czerwca 2018
Stolem Gniewino 0 - 2 Bytovia II Bytów 14 kwietnia 2018
Stolem Gniewino 1 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4 listopada 2017
Bytovia II Bytów 1 - 2 Stolem Gniewino 3 września 2017
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 1 Stolem Gniewino 20 maja 2017
Stolem Gniewino 0 - 1 Bytovia II Bytów 1 kwietnia 2017
Stolem Gniewino 2 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 22 października 2016
Bytovia II Bytów 0 - 1 Stolem Gniewino 27 sierpnia 2016
Bytovia II Bytów 0 - 3 Stolem Gniewino 12 czerwca 2016
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 0 Stolem Gniewino 7 maja 2016
Stolem Gniewino 0 - 2 Bytovia II Bytów 14 listopada 2015
Stolem Gniewino 0 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 10 października 2015

IV liga pomorska sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Norbert Hołtyn Arka II Gdynia 28
2 Tomasz Grabowski Grom Nowy Staw 22
3 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 20
4 Łukasz Stasiak Gryf Słupsk 18
5 Karol Czubak Jantar Ustka 17
6 Mateusz Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 16
7 Piotr Ruszkul GKS Przodkowo 16
8 Damian Podkański Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 16
9 Robert Wesołowski Grom Nowy Staw 15
10 Krystian Patok GKS Przodkowo 14
11 Damian Mikołajczyk Gryf Słupsk 14
12 Fabian Słowiński Gryf Słupsk 14
13 Mateusz Wachowiak Stolem Gniewino 13
14 Mateusz Górka Grom Nowy Staw 13
15 Jan Przybyszewski GKS Kowale 12
16 Karol Styś Gedania Gdańsk 12
17 Karol Januszewski Kaszubia Kościerzyna 11
18 Krystian Opłatkowski GOSRiT Luzino 11
19 Marcin Świątek Grom Nowy Staw 11
20 Mateusz Frankowski GKS Kolbudy 11
21 Kamil Wójcik Jantar Ustka 11
22 Egy Maulana Vikri Lechia II Gdańsk 11
23 Paweł Czoska GOSRiT Luzino 11
24 Mateusz Żukowski Lechia II Gdańsk 11
25 Paweł Arndt Wda Lipusz 11
26 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 10
27 Kamil Patelczyk Stolem Gniewino 10
28 Tomasz Tuttas GKS Przodkowo 10
29 Mateusz Niedźwiecki GKS Przodkowo 10
30 Patryk Lewandowski Powiśle Dzierzgoń 9
31 Radosław Krysiński Kaszubia Kościerzyna 9
32 Błażej Troka Wda Lipusz 9
33 Mateusz Gułajski Arka II Gdynia 9
34 Przemysław Żukowski Kaszubia Kościerzyna 9
35 Michał Szałek Gryf Słupsk 9
36 Mateusz Gruszewski Grom Nowy Staw 8
37 Tomasz Piekarski Gryf Słupsk 8
38 Mateusz Sopoćko Lechia II Gdańsk 8
39 Marcus Da Arka II Gdynia 8
40 Michał Renusz Anioły Garczegorze 8
41 Ernest Skórka Gedania Gdańsk 7
42 Robert Sulewski Arka II Gdynia 7
43 Sebastian Frankowski GKS Kolbudy 6
44 Maciej Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 6
45 Mateusz Madziąg Stolem Gniewino 6
46 Mateusz Dąbrowski GOSRiT Luzino 6
47 Przemysław Iwański Pogoń Lębork 6
48 Kamil Piotrowski Grom Nowy Staw 6
49 Krzysztof Kwasny GKS Kowale 6
50 Sebastian Rugowski Lechia II Gdańsk 6
51 Jakub Gronowski Wda Lipusz 6
52 Rafał Bujnowski Kaszubia Kościerzyna 5
53 Karol Landowski Lechia II Gdańsk 5
54 Mateusz Słumiński Anioły Garczegorze 5
55 Karol Domjan GKS Kowale 5
56 Paweł Deja Gedania Gdańsk 5
57 Gracjan Miszkiewicz Pogoń Lębork 5
58 Aleksandar Atanacković Pogoń Lębork 5
59 Bartłomiej Merchel GKS Kolbudy 5
60 Roman Zalow Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 5
61 Maciej Miecznikowski Jantar Ustka 5
62 Hubert Syldatk Bytovia II Bytów 5
63 Adrian Kochanek Pogoń Lębork 5
64 Marcin Karniluk GKS Przodkowo 5
65 Oskar Zieliński Gryf Słupsk 4
66 Paweł Matejek Arka II Gdynia 4
67 Dawid Stasiuk GKS Kolbudy 4
68 Piotr Przybylski GKS Kowale 4
69 Krystian Espersen Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4
70 Grzegorz Smolarek Anioły Garczegorze 4
71 Jakub Leszkiewicz GKS Przodkowo 4
72 Karol Danielak Arka II Gdynia 4
73 Maciej Pietruszewski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4
74 Paweł Pianka Gedania Gdańsk 4
75 Patryk Kubiszewski Wda Lipusz 4
76 Sebastian Gwóżdż Grom Nowy Staw 4
77 Maciej Cieślikowski GKS Kowale 4
78 Maciej Gorwa Gedania Gdańsk 4
79 Marcin Maszota GOSRiT Luzino 4
80 Michał Fierka GOSRiT Luzino 4
81 Ariel Borysiuk Lechia II Gdańsk 4
82 Krzysztof Idzi Orkan Rumia 4
83 Tomasz Galikowski Bytovia II Bytów 4
84 Piotr Gierałtowski GKS Kowale 3
85 Igor Michalski Grom Nowy Staw 3
86 Jacek Wicon GOSRiT Luzino 3
87 Bartosz Gutorski Powiśle Dzierzgoń 3
88 Michał Pastuszka GKS Kolbudy 3
89 Jakub Sawicki Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3
90 Maksymilian Banaszewski Arka II Gdynia 3
91 Patryk Wolski Bytovia II Bytów 3
92 Michał Lepczak Grom Nowy Staw 3
93 Kacper Jendruch Gryf Słupsk 3
94 Dawid Siemko Kaszubia Kościerzyna 3
95 Radosław Łaszczuk GKS Kowale 3
96 Krzysztof Cysewski Wda Lipusz 3
97 Damian Formela Anioły Garczegorze 3
98 Patryk Kiełb Orkan Rumia 3
99 Wiktor Miotk Pogoń Lębork 3
100 Łukasz Kwaśnik GKS Przodkowo 3
101 Sebastian Kamiński Bytovia II Bytów 3
102 Paweł Żuk GKS Kolbudy 3
103 Dawid Kowalski Orkan Rumia 3
104 Dawid Szałecki Arka II Gdynia 3
105 Mariusz Węgliński Pogoń Lębork 3
106 Jędrzej Chyła Powiśle Dzierzgoń 3
107 Paweł Lewiński Arka II Gdynia 3
108 Mateusz Stępień Arka II Gdynia 2
109 Przemysław Kostuch Pogoń Lębork 2
110 Maciej Dawid Jantar Ustka 2
111 Mohamed Doumbouya Stolem Gniewino 2
112 Maciej Wardziński Stolem Gniewino 2
113 Paweł Piotrowski GKS Kolbudy 2
114 Kewin Wesołowski GKS Przodkowo 2
115 Krzysztof Jezierski Stolem Gniewino 2
116 Łukasz Hebel Stolem Gniewino 2
117 Mateusz Cegiełka Lechia II Gdańsk 2
118 Sebastian Samulski Orkan Rumia 2
119 Mariusz Jary GKS Kowale 2
120 Artur Ziemblewicz Gedania Gdańsk 2
121 Kacper Dawid Jantar Ustka 2
122 Kacper Chajecki Bytovia II Bytów 2
123 Kacper Bednarczyk Gryf Słupsk 2
124 Wiśniewski Mateusz Gedania Gdańsk 2
125 Mateusz Lewandowski Lechia II Gdańsk 2
126 Wojciech Musuła Pogoń Lębork 2
127 Daniel Mikołajewski Lechia II Gdańsk 2
128 Jakub Górski Powiśle Dzierzgoń 2
129 Bartosz Machut Wda Lipusz 2
130 Kamil Kankowski Stolem Gniewino 2
131 Szymon Rychlowski Kaszubia Kościerzyna 2
132 Damian Orłowski Powiśle Dzierzgoń 2
133 Piotr Gryszkiewicz Lechia II Gdańsk 2
134 Łukasz Janowicz Pogoń Lębork 2
135 Rafał Ogrodowicz Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2
136 Krzysztof Błażek Grom Nowy Staw 2
137 Konrad Szydłowski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2
138 Michał Bednarski Arka II Gdynia 2
139 Olgierd Stanisławski GKS Kolbudy 2
140 Michał Żebrakowski Arka II Gdynia 2
141 Michał Jeruć Orkan Rumia 2
142 Robert Zbrzyzny Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2
143 Sebastian Dziadkowiec Kaszubia Kościerzyna 2
144 Dominik Kaczmarek Jantar Ustka 2
145 Mateusz Tuzinowski Wda Lipusz 2
146 Jakub Arak Lechia II Gdańsk 2
147 Rafał Zagdan Bytovia II Bytów 2
148 Patryk Chudy GKS Kolbudy 2
149 Sebastian Wasiuk Jantar Ustka 2
150 Marek Kruczkowski Powiśle Dzierzgoń 2
151 Maciej Portasiński GKS Przodkowo 2
152 Filip Żelezik Orkan Rumia 2
153 Kamil Cios Pogoń Lębork 2
154 Filip Witkowski Gedania Gdańsk 2
155 Krzysztof Kropidłowski Bytovia II Bytów 2
156 Adam Prusaczyk Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2
157 Maciej Jankowski Arka II Gdynia 2
158 Przemysław Macierzyński Lechia II Gdańsk 2
159 Florian Schikowski Lechia II Gdańsk 2
160 Damian Tofil Gryf Słupsk 2
161 Michał Gajewski Gedania Gdańsk 2
162 Mateusz Muller Powiśle Dzierzgoń 2
163 Rafał Prądziński Wda Lipusz 1
164 Tomasz Kotwica Stolem Gniewino 1
165 Maciej Marek Lechia II Gdańsk 1
166 Adam Kucznier Lechia II Gdańsk 1
167 Piotr Kolera Orkan Rumia 1
168 Bartłomiej Oleszczuk Jantar Ustka 1
169 Filip Tomasiewicz Anioły Garczegorze 1
170 Artur Narewski Anioły Garczegorze 1
171 Dawid Sołdecki Arka II Gdynia 1
172 Piotr Wieczorek GKS Przodkowo 1
173 Jacek Jadanowski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
174 Daniel Sobisz GKS Kowale 1
175 Marcin Staszczuk Anioły Garczegorze 1
176 Katsura Ryuta Anioły Garczegorze 1
177 Jan Wyrwiński GKS Kolbudy 1
178 Błażej Tomasiewicz Anioły Garczegorze 1
179 Kuba Lizakowski Lechia II Gdańsk 1
180 Patryk Rudowski Arka II Gdynia 1
181 Krzysztof Szymanowski Bytovia II Bytów 1
182 Łukasz Szuciło GKS Kolbudy 1
183 Dawid Markiewicz Arka II Gdynia 1
184 Denis Sukhoruk Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
185 Adam Zgliński Gedania Gdańsk 1
186 Michał Kowalczyk GKS Kowale 1
187 Maciej Borski GOSRiT Luzino 1
188 Krzysztof Garbowski Gedania Gdańsk 1
189 Sebastian Krysiński Powiśle Dzierzgoń 1
190 Kamil Sikora Kaszubia Kościerzyna 1
191 Fabian Hiszpański Bytovia II Bytów 1
192 Grzegorz Wojtkowiak Lechia II Gdańsk 1
193 Wojciech Dobek Pogoń Lębork 1
194 Kacper Lipski GKS Kowale 1
195 Paweł Śmigielski Orkan Rumia 1
196 Mateusz Kozerkiewicz Orkan Rumia 1
197 Rafał Rzepecki GKS Kolbudy 1
198 Patryk Jurczak GKS Kolbudy 1
199 Adrian Petk Lechia II Gdańsk 1
200 Mateusz Standura Orkan Rumia 1
201 Radosław Szuba Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
202 Piotr Murawski Orkan Rumia 1
203 Nabil Aankour Arka II Gdynia 1
204 Fabian Urbański Arka II Gdynia 1
205 Dawid Witkowski Bytovia II Bytów 1
206 Sebastian Jeżewski Bytovia II Bytów 1
207 Artur Galeniewski Powiśle Dzierzgoń 1
208 Patryk Pytlak Jantar Ustka 1
209 Robert Felski Powiśle Dzierzgoń 1
210 Borys Narożny Kaszubia Kościerzyna 1
211 Marcel Wszołek Lechia II Gdańsk 1
212 Kamil Kloskowski GKS Kowale 1
213 Augustin Baran Arka II Gdynia 1
214 Jakub Michor Pogoń Lębork 1
215 Sławomir Peszko Lechia II Gdańsk 1
216 Aleks Hendryk Bytovia II Bytów 1
217 Bartłomiej Nałęcz Jantar Ustka 1
218 Marcel Stanischewski Anioły Garczegorze 1
219 Rafał Siemaszko Arka II Gdynia 1
220 Jan Kopania Lechia II Gdańsk 1
221 Mariusz Karpiński Anioły Garczegorze 1
222 Mateusz Kaba Bytovia II Bytów 1
223 Dawid Tkaczyk Powiśle Dzierzgoń 1
224 Petros Ter-petrosyan GKS Kowale 1
225 Daniel Lisowski GOSRiT Luzino 1
226 Kacper Krauze Kaszubia Kościerzyna 1
227 Kacper Chodyna Bytovia II Bytów 1
228 Tomasz Makowski Lechia II Gdańsk 1
229 Bartosz Cyrak Arka II Gdynia 1
230 Mateusz Kasprowicz Arka II Gdynia 1
231 Sebastian Wąs Kaszubia Kościerzyna 1
232 Jakub Arak Lechia II Gdańsk 1
233 Bartosz Olszewski Orkan Rumia 1
234 Mateusz Klecha GKS Przodkowo 1
235 Daniel Matys Arka II Gdynia 1
236 Bartłomiej Granosik Jantar Ustka 1
237 Łukasz Łapigrowski Anioły Garczegorze 1
238 Aron Formela Kaszubia Kościerzyna 1
239 Piotr Łapigrowski GKS Przodkowo 1
240 Jakub Chiczewski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
241 Patryk Melzer Orkan Rumia 1
242 Tomasz Jeżowski Stolem Gniewino 1
243 Łukasz Gładczuk GKS Kowale 1
244 Marek Cirkowski GKS Kowale 1
245 Maksymilian Hebel Bytovia II Bytów 1
246 Jakub Rumiński Arka II Gdynia 1
247 Wojciech Barnik Gryf Słupsk 1
248 Kamil Sikora Lechia II Gdańsk 1
249 Paweł Madziąg Stolem Gniewino 1
250 Maciej Stenka Bytovia II Bytów 1
251 Maciej Bank GOSRiT Luzino 1
252 Dawid Zadrowski GOSRiT Luzino 1
253 Łukasz Skowroński Gedania Gdańsk 1
254 Arkadiusz Hadrysiak Powiśle Dzierzgoń 1
255 Dominik Klecha GKS Przodkowo 1
256 Łukasz Cieszyński Wda Lipusz 1
257 Mateusz Kozieniec Kaszubia Kościerzyna 1
258 Piotr Myścich Grom Nowy Staw 1
259 Robert Cieszyński Wda Lipusz 1
260 Adrian Kwiatkowski Anioły Garczegorze 1
261 Kacper Dubanowski GKS Kolbudy 1
262 Kamil Oblizajek Bytovia II Bytów 1
263 Egy Maulana vikri Lechia II Gdańsk 1
264 Patryk Kotowski Powiśle Dzierzgoń 1
265 Dominik Domagała Powiśle Dzierzgoń 1
266 Dawid Żurek Wda Lipusz 1
267 Sebastian Kowalski GOSRiT Luzino 1
268 Mateusz Żebrowski Jantar Ustka 1
269 Daniel Sidor Anioły Garczegorze 1
270 Łukasz Wasiak Bytovia II Bytów 1